Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za minulého režimu místní televize objevila člověka, který se osobně potkal s Fučíkem. Tak se k němu rozjedou natočit rozhovor. Když přijedou na místo, ptají se dotyčného, kdy se se soudruhem Fučíkem setkal.
    On začne vyprávět: „No, jednou ráno se podívám z okna a vidím, jak nějaká postava přelézá náš plot. A protože mi ten člověk byl povědomej, říkám si - Je to Julek, není to Julek? Potom ta postava přeběhla náš dvorek a zase jsem si říkal - Je to Julek, není to Julek? Tak jsem zavolal na Gestapo, a byl to Julek!” *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jako pokrytečtí se jeví stoupenci Kremlu, kteří v případě Sýrie tvrdí, že tamní pobyt ruských vojsk na žádost diktátorské Assadovy vlády je v pořádku, protože ta je legitimní. Na druhé straně jim ale vadí americká armáda v Pobaltí, která je tam na rovněž pozvání legitimních demokraticky zvolených zdejších vlád, což je vlastně srovnatelná situace. Tak kde je problém? Navíc, kdyby se Rusové chovali slušně, pobaltské republiky by neměly důvod zvát si na svoji obranu Američany a další armády NATO.
  • konec vlády Obami se blíží a to je moc dobře už toho podělal dost
    v roce 2009 nastoupil do bílého domu a USA měla dluh hdp 89,.7% odchází a dluh je 118%.
    USA to nikdy nezaplatí.
  • Šrubuj prute, všichni ti tu fandíme.
  • Máme to fajn pana prezidenta a je náš.

    https://www.hrad.cz/file/edee/2016/07/dsc_8279.jpg
  • Brežněv v politbyru: „Navrhuji odvolat soudruha Gromyka, protože se už nepoznává. Včera jsem ho potkal a říkám mu: Dobrý den, soudruhu Gromyko. A on mi říká: Dobrý den, ale nejsem Gromyko!” *2* *2* *2* *2*
  • Malinkej Simonův čuráčíček, jeho chlouba.
  • Čte ty tvoje tapety, taky tvůj malilinkej kokotík.
  • ===== Prej roztáhla každýmu jeno tobě néé, je to tak? No měla rozum holka.
  • Jo, ty teplá svííně Simone, tady nejsi v český televizi, tady nemusíme číst ty tvoje stokrát opakovaný lži a nesmysly. Tady máme i spoustu jiných zdrojů, kde se dozvíme pravdu, tudíž si tady ty pitomče a troubo můžeš tapetovat co chceš. My ti na to serééme a máme tě tady pouze pro rozptýlení a k pobavení, ty teplej blbče blbá..hi..hi poséér se kretééne..hi..hi
    • Souhlasím, mě to baví když takhle zuří *16* *1* *1* Většího vypatlance fakt nenajdou...p. Shapiro mu nasypal do nosu dneska asi hóóódně velkou lajnu *6* *15* *1*
    • Simona je holka a tobě to vadí takže teplouš jsi jen ty ruský deebile zlej trolle.
      Lžeš tu akorát ty. Také kradeš nicky a podvádíš s bodováním ruský haajzle.

      Nemusíš číst nic. Můžeš si číst a poslouchat co chceš. To je v tej naší EU svoboda co.
      Takovou tvej ruskej komouš s cenzurním úřadem lidu nikdy nedal.

      Debata je o jiných názorech. ne o prdění pro Kreml. Pokud to nechápeš tak jen dokazuješ že jsi starý komouš který debatu nikdy neviděl
      • Koukám, ty teplej kretééne, že tě to vzalo, ty americkej hazle. Debata je o jiných názorech. ne o prdění pro Washington. Pokud to nechápeš, tak jen dokazuješ, že jsi stará šprcka, která debatu nikdy neviděla, ty teplá svííně Simonovic.
        • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jen ty ruský deebile BTW.
          Ty tu lidem kradeš nicky a sprostě je napadáš jen proto že mají jiné než kremelské názory.
          Ty neumíš debatovat protože jnej než kremelskej názor nejsi schopen unést blbe
          • A ty americká šprcko, jiný názor než z Washingtonu, kretééne s malinkým čuráčkem..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit