Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni občané ví, že nepřišlo ÚOOZ s beranidlem a s kuklami na úřad vlády, ale někteří zaostalí jedinci jako Nečas, Němcová a Kalousek to zřejmě ještě neví a nebo to nechtějí pochopit. *1*
  • Přesně tak!Moravec pořát říkal že se veřejnost ptá jestli byl zásah adekvátní,ale to se neptá veřejnost! ta s tím rozhodně myslím souhlasí,to jen došlo na ŠIŠOUNY,a ty si stále myslej,že sou něco víc a že jsou nedotknutelný,a přitom sou to větší magoři než obyčejný zlodějíčci v obchodákách!!!! pepe
  • Myslím, že i EU podporuje pád této zlodějské vlády a předčasné volby.
  • Díval jsem se na OVM y nerstačil jsem se divit jak moderátor Moravec doslova šel proti panu Šlachtovi a Dientsbirovi a tak se ptám potažmo, kdo vlastně platí veřejně první televizi a jejich moderátory? Zřejmě to bude ODS s Kalouskem. Hanba těmto mafiánským drbanům. *12* *12* *12* *16*
    • plně souhlasím
    • veřejnoprávní televizi platíme MY OBČANÉ. ovšem straničtí aparátčíci si z ní dělají svou soukromou dezinformační hlásnou troubu.
  • Policisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) nezasahovali v Úřadu vlády v noci na 13. června s beranidlem ani v kuklách.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    no a to je právě chyba. Měli tam naklusat v kuklách se samopaly, nastříkat slzák, kdo by kváknul něco o jakési pofidérní imunitě, dát mu přeshubné a je vymalováno. Jak se jedná s normálními lidmi, tak se chovat i k politrukům
    • Jo, mělo se to udělat jako útok na Zimní palác. Vždyť ochranka vlády by mohla na ně střílet. Škoda, že to nebylo připravení společně s pracujícím lidem.
      • ochranka by se musela podrobit policii. zákony platí pro všechny. a přidat by se mohl k pracujícímu i nepracující lid.
  • Až budou pravičáci TOPODS v chládečku, tak bude klid, pořádek, spokojenost a štěstí v naší krásné vlasti
    • jo , kéž bys měl pravdu, ale ono to tak není: pravej nebo levej, člověk je loupeživej...
  • Já jsem se přestal dívat na OVM asi před rokem.Dnes jsem se utvrdil,že to bylo správné rozhodnutí.Partie byla bez chyby a ukázala na bídu v jaké žije většinová společnost,kde hrstka zrůd mimo zákon terorizuje ovčany,kteří drží ústa i pěsti.
  • Pravičáci nám lžou od doby, kdy se dostali v roce 1989 pučem k moci. Co pravičák - to držka prolhaná. Ovlivňují všemi prostředky ovlivňovat veřejné mínění pro svůj prospěch. Překrucují dějiny ačkoliv ví, že pravda může být jen jedna.
    • To máš pravdu. Jenomže, jestli si myslíš, že ČSSD něco zachrání, tak tak se šeredně pleteš.
      Od převratu 1989 se střídají levá pravá, vždycky svádějí vinu na předchozí vládu a vždycky ti co vládnou hrabou jenom pro sebe. Levičáci rozhazují a hospodaří do své kapsy, ti napravo slibují, že budou šetřit a bojovat poti korupci. Samozdřejmě si financují vlastní stranu ze státních zakázek. Levičáci naslibují lidem, sociální politiku a ti jednodušší nato skočí a volí je. Ti napravo zase naslibují boj proti korupci, ale protizlodějské zákony samozdřejmě nchtějí. No a zase sou voliči, kteří jim dají hlasy. Takže, jestli voliči neskončí se stranami které nás podvádí, nikdy se z té žumpy nedostaneme. Takže ted si pro změnu klidně volte ČSSD nebo KSČM a budeme pořád ve stejném hnoji.
    • Vloudilo se mi tam 2x ovlivňuji. Tedy ještě dodávám, nejenom veřejné mínění a tlačí a zastrašují orgány v trestném řízení. Ostatně ani vraždy oponentů nebo případných svědků jim není cizí-viz případ Orlík. Pakáž. Co pravičák - to zloděj. Slušný člověk je nemůže nikdy podporovat a ani je nemůže cítit. Volte skutečně demokratické strany. Volte nejraději KSČM nebo ČSSD nebo LEV 21. Nebo jim podobné pol. strany.
      • KSČM=jedni z největších zlodějů za poslední století
        a vůbec neobhajuji dnešní vládu, ale to, co se tady děje, je jen pozůstatek vlády "všech" z doby, kdy jsme si byli všichni rovni, ale někteří byli rovnější
        • to si pletete s KSČ, ale největší nomenklaturní kádři , kteří jsou si stále rovnější, jsou v ODS nebo HOP 09 ( svazák Nečas a lidovecký poslanec národní fronty Kalousek)
  • Právníci začínaj rozdíždět kolotoč lhaní, mlžení a dalších právnických praktik co. . . Mám takovej pocit, že to nakonec stejně všechno tak nějak utichne a vyšumí do ztracena.
    • Pravděúpodobně ano, protože když Nečas odstoupil, byl splněn záměr kvůli kterému to vše bylo. Uvidíme časem zda bude prosazena stavba Temelína Ruskem?
    • To jo, jinak mám ale pocit, že tentokrát, když to nepokálí Zeman, mají utrum! Myslím,že už se nasr... i EU a řekla,že se musí konat. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit