Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Stanjuro, Kupko, MARnivá sestřenice Pekarová- přemluvte "báby" a "dědky" ať neplatí daně v Monacu či USA,  ale ve své vlasti!

  Milí soudruzi, oni ti důchodci povětšinou pracovali rukama, což už momentálně není v "módě", jak vidno zříti. A vy páni- pokud jste vystudovali  VŠ a nepracujete v oborech odvádějte tedy část svého platu například na charitu. No a jako nová informace-chudí soudci se bouří proti jejich ožebračování Fialovou vládou. (Víte-li co stojí vytápění vily a chat v dnešní dobé?)

   A co děti? Mají si s čím hrát?   

 • Je mi bez pár dnů 69. Nikdy jsem tyto  úplatkářské "dárečky" velmistra podvodů, křiváren a dalších prasáren megagaunera babiše nevyužil. Hanba by mě musela fackovat.

  • josef.chmela

   To už bys mohl mít rozum. Ale kde nic není, ani smrt nebere.

  • No, pane Nováku, všechnu čest Vašim šedinám a mravní čistotě. Mezi Vámi a diamantem mnoho rozdílů patrně nebude.

   Nebojte se, současní stabilizátoři veřejných financí myslí především na sebe (zvýšit platy a potom alibisticky zvýšené zmrazit - na rok), a nějakých úplatkářských dárečků od nich se nedočkáte.

   Takže Váš ryzí charakter zůstane bez poskvrnky. 

 • Možná si starší vzpomenou. 50% slevu na jízdné, jak jsem se dočetl, měli studenti a důchodci už za komunistů.

  Zase jsme udělali krok ke stabilizaci veřejných financí. Gratulujeme vládě. Jenom tak dál. Brzy budete jízdné potřebovat. Jen si rozmrazte platy, abyste neměli hlad. Soudci vám to posvětí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit