Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak podívej se ty Gemo.......... kdybys nebyl sprostej a urážející všechny, kteří mají jiný názor než ty, ani bych si tě nevšimla. Já respektuju jiný názor a jsem ochotna se o něm bavit a nakonec třeba i uznat, že protivník má v něčem pravdu, pokud je intelitentní a argumentuje. Za celou dobu ti nikdo z diskutujících nenapsal jedinou vulgaritu. Tvoje příspěvky jsou jich plné. Proto tě tady většina nebere vážně.
    • Milá Zuzano, tady někteří a si mezi nimi i Ty, názory nerespektují. Protuže je vše špatně, pokud zde napíše člověk, který je voličem levice a pravice taky. A to co jsi párkrát napsala, byl skutečně takoví blábol, že jsem nemohl reagovat jinak. Jak by si volila Ty, budoucnost tohoto národa a i vlastní, když je u tebe co se týče politického myšlení všechno špatně. A to že mě nikdo nebere vážně, to není tím že sem použil drsnější slova, ale tím že v mém posledním příspěvku, jsem měl pravdu, že Český národ neví co chce.
  • Chtěl bych se Vás pisatelů těchto diskuzí něco zeptat. Zajímalo by mě, koho by jste chtěli ve vedení tohoto státu. Když, ČSSD podle některých pisatelů stojí za prd, to samé je ODS, Top 09, Vv, KSČM. Koho by jste tedy volili, když není možné si vybrat,protože když to shrnu, tak v tehdejší KSČ. byla většina, dnešních politiků. Pokud zde někdo něco napíše o ČSSD je to špatné a to samé platí o ostatních stranách a jejich voličích. Samozdřejmě, má každý nárok říci svůj názor, ale je vidět že je v Čechách velký problém s pochopením co potřebujeme.Tato vláda, která je nyní u moci, začala dělat ohromné škrty, samozdřejmě, že se lidé rozčilují a protestují, protože přicházejí o peníze. Když příjde s prohlášením levice a řekne, že to udělají jinak, tak je to taky špatné. Je potřeba si upřesnit, která strana je blišší většinou obyčejným, pracujícím lidem a tu stranu zvolit. Samozdřejmě že umě je to levice. Já nechci komunistický režim, to ani náhodou, ale chci vědět, že budu mít práci, bydlení, že budu mít na doktora, popřípedě na nemocnici.A až mi skončí, ativní život, také důchod. Musí si lidé uvědomit, že zde nejsou jenom bohatí, ale také lidi kteří nedosáhnou ani na průměrnou mzdu.Samozdřejmě, každý má právo zvolit si strnu, či politika podle svého přesvědčení, ale pak nemůže nadávat, když ta jeho strana, začne likvidovat i jeho. Stímto sem chtěl vyjádřit, že Český člověk neví co chce.
    • Tak trochu si protiřečíte. mimochodem já v tom mám jasno od té doby co jsem mohl volit. A jsem sakra hrdý, že se neřadím po bok zoufalců typu petr a zuzana. 6e jsem těmhle šmejdům jako je dramatik a jeho spolek nikdy nevěřil a nevěřil jsem nikomu kdo tam vlez po listopadu mimo těch, u kterých mám záruku, že mají koncepci a ne plnou hubu humanity a vykrádají ještě to málo co tu zbylo. *16*
      • Možná si trochu protiřečím, ale pochopil si co sem s tímto příspěvkem chtěl říci.
  • Já jim taky moc nevěřím. Pouze, kdyby řekli, že školství vrátí před rok 1989, tak bych jim uvěřil. Museli by slíbit, že pak ale nebudou žádné soukromé školy, k vůli kterým se musely zřizovat státní maturity, aby se zjistilo, jací géniové nám jdou do života. Že budou stejné osnovy na všech školách a že napadení učitele, či vyrušování v průběhu vyučování (třeba telefonování) povede k tomu, že ty malé "hajzlíky" vyhodí ze školy. Že se učitelé přestanou bát vlivných rodičů a budou mít plnou autoritu.
  • z čeho chtějí brát, když nic není, je to jen populistický krok a chtějí zase vládnout a být u koryt. Opět se opakuji, chce to napravit bez různých rádoby vedoucích stran a vymanit se z diktátu okolních zemí. To půjde těžko, protože už vlasně nám skoro nic nepatří. Chce to navrátit rozkradené finance a majetek státu, včetně ulitých peněz do Švýcarskaa jinde, kam šli pravděpodobně jen špinavé peníze. Pokud někdo získal poctivě miliony, tak je nechal většinou zde. Budiž mu přány. atd. *5*
  • ČSSD opět názorně ukazuje, že je to strana plná demagogů, která se nestydí profitovat na chybách, které za svojí "vlády" udělala ona a teď se jí bravurně daří si na těchto chybách čechrat svoje ego, protože nynější vládě nedává od začátku příležitost tyto průsery napravit.......... bravo Sobotka *12*
    • Zase jedna z chytrých, ženských hlaviček, nejsi blondýna? Jdi si uvařit a uklidit a nemel tu kraviny.
      • "Za názory šovinistů by se mělo popravovat" *1* /ˇJára Cimrman/
        • Ty jsi kráv*
          • Ty mne nemůžeš urazit, Václave. Ty ne. Ani se nesnaž. A co? Ani dneska není v Plzni do čeho píchnout????
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1* *1* *1* Já myslim, že v Plzni je do čeho píchnout.
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1* *1* *1* Já myslim, že v Plzni je do čeho pícnout.
  • tak se dělá politika,zarušený příjem několika tisíc hlasů u voleb,tak se dělá úspěšná strana
    něco slíbit a úspěch je zarušen,jen pro ně,férovější by bylo říci,přesně kolik,kde na to veme
    jak dlouho ty platy udrží a na ůkor koho to bude,ale to nelze čekat od socanů!!!!
    Tato vláda je tvrdá(asociální!?)ale v tomto férová,neslibuje nesplnitelné(nereálné)
  • Dyž vidim to brejlatý neupřimný hovado, tak si vzpomenu na Buznu Buzkovou, vopravdickou vražedkyni českýho školství, za který to všechno začalo, deset let byli socani u moci a zničili český školství dokonale. Tak vo čem teď ten zmetek plká? Jenom sliby a kecy. Jen se dostanou k vládě, tak to vočešou eště víc
  • Umím taky slíbit i to co neumím splnit. Socani by hlavně měli přidat těm cikánům, co se valejí doma. Říkají tomu sociální stát.
  • Ještě by měl Sobotka říci z čeho chce učitelům zvýšit platy. Ledaže by přestal platit cikánům lenošné a skočné. nebo že by mu půjčili Marťani? To Sobotkovo "hospodaření" jsme poznali když finančně ministroval. Obávám se, že se najde dost slaboduchých, kteří mu na to skočí.
    • Pane Petře,plně s Vámi souhlasím.p.Sobotka klidně slíbí,že vyvolá třetí světovou válku,hlavně že získá moc po které tolik touží.On sice ví,že co slíbí dá bezruký na skříň!Což je nesmysl. Nu čož ,blahoslaveni bodiž chudí duchem.Já osobně s Vámi sdílím obavy ,že je u nás opravdu hodně kteří na tyto vějičky ČSSD skáčou.Oni vědí,že sliby nebolí a že se za ně neplatí,což je špatné.Na všechny sliby by ale měli dávat pozor Ti co mají teprve život před sebou.Jen a jen na nich bude záležet!!!
    • souhlas
    • máme demokracii. můžeš zakládat strany spolky, kandidovat, demonstrovat, protestovat, psát petice, volit někoho jiného, když se ti čssd nelíbí......
      • to přece nikdo nespochybňuje,snad je tu debata a hodnocení toho,co slibuje ČSSD
        (a zda je to splnitelné a na čí úkor.....)
        • o čem mluvím. Petr ví naprosto přesně, naco ironicky narážím.......
  • Před volbami je třeba se zeptat také na to, jak bude která strana řešit problémy s cikány, na to vždy zapomínáme a pak se nestačíme divit.
    • Pavle, ten cikánský problém je jeden z největších. Jejich kriminalita nabývá velkých rozměrů, dokonce se pjokoušeli zavraždit policistu. Kdyby se jim neplatilo lenošné a skočné, tak by se ušetřilo nejméně 30 miliard ročně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit