Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Překlep v mobilu nedělá s člověka hlupáka,hlupáku👍

 • Je to normální použití vždy nalezené osvědčené hole.

  Mezi jednotlivými státy jsou rozdíly v systémech zdravotní péče a sociálního zajištění. Tyto rozdíly je možno na společném fóru využít jako argumenty v debatě o čemkoli, bez sebemenšího vztahu k diskutovanému problému.

  Ostatně, diskuse na tomto webu jsou vedeny prakticky pouze s použitím diskusního faulu, asi takto:

  "Státní rozpočet je zásadně špatně sestaven, protože komunisté zavraždili sto miliónů lidí!"

  "A američané zase bijí čenochy!"

 • Mimo jiné, vyčítají maďarsku, že neposkytuje ženám antikoncepci zadarmo. 

  O co jim jde?

 • Do NATO či EU je možno vstoupit beze změny geografické polohy, není tedy nutno nic balit a nic kupovat.

  Vést řečičky ani prakticky pracovat pro vystoupení z vojenského paktu nebo politické organizace není vlastizrada. Vlast, které mnozí zastánci vystoupení z NATO a EU přísahali věrnost a byli připraveni za ni nasadit svůj život, již neexistuje.

  Od vzniku ČR do jejího vstupu do EU či NATO jste tu žádnou "bratrskou pomoc" neměli, snad vyjma americké pomoci s likvidací průmyslových podniků.

  Ani v nejmenším nechci podceňovat nájezdníky, při návštěvě Borodina, Gdaňsku, Káhiry, Lipska, Slavkova či Zaragozy vždy položím kytičku k památníku hrdinných francouzských obránců Evropy před východostepními nájezdníky.


 • KIMCID

  Občan a co kdyby si táhl ty ?Nikoho nikam neposílej a hald se smiř s lidmi co nemají stejný názor jako ty.

 • pravda to již bylo za Jelcina a SSSR už nebyl pouze SNS.

 • realista

  Neměli bychom Maďarům a Polákům poskytnout bratrskou pomoc? Oni nám ji poskytli a nejen 1968 nýbrž i 1938....😯

 • Kluci maďarští tady Vám držíme palce.A omlouváme se za špinavce v našich řadách.Děkujeme, že se podařilo odhalit "Špinavce roku".Jmenuje se to Miroslav Poche. Zuby nehty se chtěl uchytit na ministerstvu zahraničí.Veřejně předváděl velice kvalitní vývar své blbosti. Při hlasování nyní v EU se vybarvil. Postavil se proti Maďarsku.A Hamáček jej podepřel.Nepřízpusobitelní,nevzdělaní, zparchantělí a agresivní muslimové mají přednost před národem Evropy.ČSSD je kvalitní klub špinavců.

 • Problém je jen v tom, že nikde není popsán lege atris postup vystoupení z EU. Proto ta komedie s Británií. 

 • Jen malý dodatek. Než začneme mobilizovat emoce, seznamme se prosím s tím, co EU může a co nemůže.

  Je to otravné čtení upozorňuji, ale zase se nenecháte vodit za nos nevzdělanými novináři (viz. požadavky na zahnuté okurka atd.)

  Mějte se hezky.

 • Už máš sbalený čemodan a koupenou letenku B Mockby?

  Vést řečičky o "vystoupení" z NATO a EU není nic jiného než vlastizrada nebo projev hlouposti. Protože jakmile by k tomu došlo, hned bychom tady měli "bratrskou pomoc" o východostepních nájezdníéků, potomků Hunů.

 • Plastenakmodry, ve škole to byla docela zabíračka a moc to nešlo, že?

  Je rozdíl mezi být a bít. Kdo chce být surovcem, začne psa bít. 😉

 • Prostě jednoduše řečeno o EU,kdo chce psa být vždy si najde hůl.

 • Mohl byste mě namátkou na dvě až tři z oněch elementárních neznalostí upozornit?

  Děkuji.

 • Útok na Groznyj začal 26.listopadu 1994. Bombardování města začalo 17.prosince 1994.

  Následně, 26. prosince 1991, zanikl Sovětský svaz.

  Mám ještě jiné elementární neznalosti?

 • Já se s Vámi nehádám a skutečně v době socialismu jsme se učili že armáda má pouze vnější funkci a již v té době bylo srovnáno vlastní město Groznyj se zemí v té době Rudou armádou,bohužel pro celý svět kombinace komunismu,kriminálního postkomunismu na principu mafií prorůstající do nejvyšších vrstev politiky v zemí bývalého SSSR neskutečná,k tomu přidejte velmocenskou hru Ruska , náboženství a máte směs ze které může ještě celému světu bolet hlava.

  Co se týče Jugoslávie tak to je memento Evropy,zadluženost,vzestup nacionalismu a její rozpad,včetně úlohy Německa po uznání autonomie Slovinska a Chorvatska,zminovat Kosovo je snad zbytečné ,jen doufám že to není předzvěst pro západní státy v Evropě s výhledem 50 let.Já se toho asi nedožiju ale moje děti budou svědkem kdy ciz.legie bude bojovat na předměstí Paříže.Usuzuju podle toho jak se velkoměsta západu mění,Paříž,Londýn,Brusel,Berlín,a i moje milovaná Vídeň(po poslední návštěvě už tam asi nikdy nepojedu) a pozor ono se totéž může stát i Moskvě.

 • dzixy
  Domnívám se, že to "bu-bu-bu" EU vůči Maďarům není natolik závažné, jinak by musela počítat se závažnou odpovědí Maďarů i celé V4+.  Musíme připustit, že EU, vinou těch byrokratů na čele s Merkelovou a Junkrem, je v agonii a probrat se z ní možno jenom naprostou obměnou současných vůdců. Pokud se tak nestane, bude to znamenat pomalý rozklad a postupný zánik této zprofanované formace. EU v současnosti představuje příklad molochu, který ze začátku byl jak má být, která ale postupně vinou byrokratů a vůdců, kteří nezvládali své ego, ješitnost a pocit moci, se tala spolkem, který nefunguje, jak má. Ke škodě všech.
 • Budte tak dobrý a držte se svého hesla  - nemá cenu s Vámi diskutovat,natož s bbllbym postbolševikem,sám máte spoustu elementárních neznalostí.Přestože SSSR už není současné konflikty můžeme s klidem počítat mezi ně.

 • Uvést jako příklad Azerbajdžán a Arménii je přinejmenším podivné, zejména s přihlédnutím k dění v minulém století.

  Od roku 1918 do roku 1920 probíhala arménsko-ázerbájdžánská válka, ve které bojovala Arménská republika s Ázerbajdžánskou demokratickou republikou a v níž šlo o Náhorní Karabach a Nachičevan. Válka bývá označovaná jako součást první světové války a ruské občanské války. Za Arménskou republiku se postavila Velká Británie a za Ázerbajdžánskou demokratickou republikou Osmanská říše. Jenže Velká Británie a Osmanská říše byly vyčerpány po první světové válce, a proto se zapojily do války pouze v hlavním městě Ázerbájdžánu Baku. Ázerbajdžánskou demokratickou republiku napadl Sovětský svaz a v dubnu 1920 vznikla Ázerbájdžánská sovětská socialistická republika. Arménie se obtížně bránila, až nakonec padla a v prosinci 1920 vznikla Arménská sovětská socialistická republika. Od té doby byly oba státy spolu v Sovětském svazu, proto nemohly proti sobě vést válku. Po rozpadu Sovětského svazu v permanentní válce prostě pokračovaly. Atd.

  Zdá se, že "tak bbllbbej postbolševík" jste tak leda vy.

 • Kumule víte vůbec jaká to byla obrovská globální  civilizační změna rozpad Sovětského svazu a socialistického bloku ? Víte vůbec kolik tam bylo republik národů a národností ? Laskavě si to nastudujte a spočítejte. To ,že došlo k problémům pouze ve vámi zmíněných oblastech je majstrštyk . To že nedošlo k občanským válkám ve většině zemí je zázrak. Hodně lidí si přálo a přeje, aby v Rusku a bývalých republikách CCCP  došlo k nepokojům a občanské nesnášenlivosti a posléze válce. Jen aby k tomu nedošlo dříve v Evropě. Podívejte se na bývalou Jugoslávi ,co dokáží Evropané.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit