Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kariérní soudruh a dnes kmotr Šlouf dělá zákulisní špinavou práci. Nyní když
    Zeman sedí na hradě tak už ho nepotřebuje a SPOZ také najednou nepovažuje
    za vhodné bejt nadále spojená s tímto gaunerem. Zvláště ne před volbama. *1* *1*
    Je to však mocný hráč a nebezpečný soupeř takže se jistě brzo dočkáme jeho
    odpovědi ve formě skandálních odhalení o některých členech.
    Zbytek Šlouf Fischer .. každý z těchto ex členů ksč v dnešním bordel státu
    dobře prosperuje. Je faktem že mnoho členů současné tržní mafie ( soudní
    exekuční podnikatelské ) má rudé kořeny.
    • Kdybych nebyl tak slušný a seriozní, mohl jsem být také kmotrem, podnikatelem miliardářem, přinejmenším ministrem. Ale protože jsem levičák, tak mám kulový.
      • A tak to má být, takje to správné *1*
      • Jsi ukázkou lidské degenerace. Kradeš nick a stejně jako tvoji kariérní
        soudruhové považuješ slušnost za slabost a vadu. Heslo mnoha zdejších potkanů
        teda občanů zní: pro peníze udělám všechno.
        Jednou vezmou rudou knížku a pak se nám přes noc promění v podnikatele
        nadávající na ksčm.
        • Tak to chodí, zloděj nicků kříčí, že mu někdo krade nick.
          • Tak to chodí. Jen v našem Kocourkově může blázen Walfer běhat na
            svobodě a označovat se za občana. *1* *1* *1* *1*
  • Šloufovo "arogantní vedení" strany SPOZ lze chápat i jako "staré rudé praktiky" Potom se není čemu divit, že strana ztrácí preference, protože "rudí" mají své voliče a svou rodnou KSČM. Také si myslím, že SPOZ opravdu není stranou, která by měla být v Parlamentu nejenom pro opravdu direktivní praktiky, což je absence demokracie, ale také proto, že strana je uměle založena, uměle udržována vlivem Zemana. Nebýt jeho, po jeho straně by neštěkl ani pes. Tato strana nemá žádné osobnosti, a co teď jsou, jsou uměle vytvořeny. Taková strana nestojí ani za "fajfku tabáku"
  • Táhni už do pekel, kdo je na Tebe zvědavý.
  • Soudruh Šlouf kontra Sebranka Parchantů Ožralého Zemana. *1* *1* *1*
  • Chaos ve Straně Přátel Organizovaného Zločinu. Hlavní kmotrové se nemůžou domluvit, koryt je, zdá se, málo.
  • Šlauf je politický vekslák !
  • Chtělo se mi něco napsat o tom jak strana Zemanovců hledá atraktivní osobnosti ve vládě a to na poslední moment. Jinak je dlouhodobě nemá. Podle zásahů do kandidátek je někým řízená, i když oficiálního předsedu nemá. Nicméně očekávám, že mi tady někdo vynadá do Kalousků, prasat, sníženého IQ, ale diskuze se nedočkám, stejně jako ostatní.
    • Osobnosti v SPOZ chybí, přitahovat může akorát Švihlíková,jinak jde o bývalé členy vlády Grégra a další , což nepřitáhne asi ani důchodce a pak ty současné, ve vládě v demisi. Personálně je to slabé a pokud je někdo v nižších patrech, tak je tedy dobře utajený jak ty Horníčkovy housle.
  • Dobrý den.Na začátek uvedu jedno důležité.Politika je hrozný svinstvo a ve většině případů i slušný člověk, který se dostane do politiky za chvíli podlehne a je z něho taky prevít.Uvedu jako vždycky.nebyl jsem pionýr, ani svazák, natož komunista.Ale na starý kolena jsem se nechal přemluvit a byl spoluzakladatelem SPOZ v jednom nejmenovaném okresním městě a taky jsem se stal prvním předsedou.Ale za chvíli jsem měl pocit, že do strany lezou jen prospěcháři, kteří očekávají, že z toho něco budou mít.Moje tušení se potvrdilo už na první naší krajské konferenci, kde jsem zjistil, kdo všechno se hrne do této strany.Naštěstí se mi opět vrátilo rozumné myšlení a ze strany jsem vystoupil.Sice jsem ve volbách dal hlas Zemanovi, ale strana práv občanů už je pro mě nevolitelná.Je to velký problém koho volit.Nechápu vůbec jak někdo může uvažovat, že bude volit Babiše bývalého agenta STB, nebo pí.Bobošíkovou.Je to druká Pík.A to už vůbec nemluvím o Top9, nebo ODS.Pak snad strana zelených, ale o těch mám pocit, že jim hrabe v hlavě.No a lidovci to je v podstatě strana na úrovni komunistů, která by chtěla vládnout celému světu.Těžké je rozhodování koho volit.Slušní lidé nějak vymřeli.
    • Davam za pravdu.
      Lide volit nechodi,nebot nemaji koho volit.Proto je treba je vyzvat-bud volit mensi zlo,nebo vhodit neplatny listek.Z toho ta svinska pakaz nic nema.Je pravdou,ze si to nakradou,ale takto maji penize ihned.....
    • Honzíku, to že jsi spoluzakládal stranu je sice chvályhodné, ale to, že ta strana měla na konci to velké "Z", tě do jisté míry taky usvědčuje z prospěchářství. Tak si ty své rozumy laskavě nech.
      • Ma pravo napsat,co si mysli.
  • Panu Šloufovi se vůbec ale vůbec nedivím. Podá pomocnou ruku Zemanovi a jeho SPOZu a pak už ho neznají. Typické jednání českých hajzlíků!
    • Svatá ty prostoto, Šlouf nepodával Zemanovi pomocnou ruku, Šlouf v Zemanovi viděl pro sebe hned od počátku zlaté tele a v dospělosti pak kravičku, co mohl neustále dojil, co to šlo. Nedvěd mu vemeno co dojilo zlaťáky vzal a tak je zle. Nedvěd leta obchodoval dle internetu mezi Německem a Ruskem, měl jistě kontakty a dosah na ruské peníze, což se i Šloufovi jistě hodilo. Peníze na akci - Zeman na Hrad nutně potřebovali. A na ten prales bilboardů vůbec ne málo. Dodnes se neví odkud vlastně byly. A pravicovou vládu Topolánkovu s přeběhlíky Melčákem a Pohankou nám z Vysočíny poslal Zeman a bylo to z hlavy Šloufa. Šlouf to hraje vždy na všechny strany, aby z toho měl. Zeman na Hrad už nechtěl a jeho žena ho v tom podporovala, to přece byla Šloufova touha ho tam dostat, aby z toho stále měl, jenže Nedvěd a spol. se mu prostě vymkli. Ne každý nutně skáče, jak Šlouf píská.
    • Žádný strach, oni se teď ujmou někteří "slušní" příznivci Kchárla, bulvární média a udělají z něj mučedníka.
  • Co komunista, to blb!
    • Pak nám ovšem zůstává záhadou proč jsi se jím stal ty když komunistou nejsi. *1* *1*
      • kocourAmadeus
        On se jím nestal. Takhle se už narodil. Jo ty geny.
      • Ale kdybych nebyl blb, tak bych byl komunistou.
        • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!!!
      • Vám? Pro pitomce tvého kalibru zůstává záhadou všecko a na vždy.
        • A tupohlav jako ty má ve všem hned jasno. *1* *1*
          • Seš velmi primitivní živočich, končím tímto s tebou, z tvého pohledu jistě velmi plodný dialog. Čest!
            • Dodnes se směju když si vzpomenu jak se tvůj ctěný knížepán chtěl stát
              prezidentem a nedokázal sám sobě ani platně dát svůj hlas. *1* *1* *1*
              Tržní mafiánský režim pozdrav čest práci zrušil protože pro lidi na rozdíl od
              komunistů práci nemá. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit