Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upozorňuji na kreatůru píšící pod jménem Vlastenec. Je to cikán Pišta, kolaborant - bolševik!
    • ... zdejším ubohým magorům je i pako Šlouf dost dobrej, aby plkali nesmysly :)))
    • Kolaborant? Bolševik? Jo tááák. Máš pravdu to je můj soused. Do roku 89
      soudruh podpultové zboží protekční práce a dnes velký pan podnikatel
      podporující ODS. Velký odpůrce nedemokratické ksčm. *1* *1*
      Je to prostě falešný prolhaný had zrovna jako ty knížecí robertku. *1* *1* *1*
      • Jste nalezlí všude, soudruhu!
        • Jo jo. Byl to právě gauner Kalousek který navrhoval ČSSD vládu s tichou
          podporou ksčm. Tehdá mu to jeho vlastní strana lidová zatrhla. *1* *1*
          No a dneska má tu drzost hrát si na bojovníka s komunismem.
          Je to opravdu TOPgauner. Není divu že lhář a darebák jako ty ho podporuje. *1* *1*
          • Cože???
            • Zase ti něco uteklo a nic nechápeš? Už od narození jsi pořádný stejný. *1* *1*
  • Šlouf se naštve, zlikviduje opilce z hradu a hned se bude lépe dýchat!
    • Jedine,ze by ty vozraly tupy palici prokazal incest. *1* *1* *1*
      Porad s tim ruskym agentem nekam jezdi,do skoly to nechodi (samo,ze to vystuduje s vyznamenanim)-tak co si ma obycejny clovek myslet jineho. *3*
  • Slovensky privandrovalec Pruzinky tez zakladal levicovou stranu ODS,jenze tam to bylo oboustranne.
    Ten jeho chvost Babis dopadne stejne,jenze-LETA BEZI VAZENI!
  • Pana Zemana volilo 135 procent voličů ČR takže to máte marné a je to váš prezdent!
    • 135% ?... Roberte, prober se :-)
      • Lžeš pravdu mám já a KSČM!
  • Nechápu, proč korektor nechá všechny ty vulgarizmy, které se apropo vůbec nevztahují k tematu procházet. Pokud to není přímo on anebo se v tom lichotivě nevyžívá........
    Zato ty jaderné příspěvky jdoucí jemu proti srsti maže.
  • Pan Šlouf neunesl, že ho nikdo nechce *1* *1* *1* *1* SPOZ se do sněmovny dostane i tak!
  • SPOZ bude ve sněmovně na 100% *2* *2* *2* *2* *2*
  • Tak se tady zakomplexovaní obdivovatelé vyšších dementních, senilních bytostí, jejichž pomočování, usínání uprostřed věty a výraz d e b i l a v obličeji je usiloně vydáván za noblesu, tak se zase můžou zde vyřádit. Individua hluboce věřící médiím, pobavte nás opět. Po volbách vám zbyde jen na skřípění zubů a řičení vulgarit. KSČM to jistí.
  • Co k tomu dodat?Takový nevděk naše rodina prožívala celý život.Jenom já 2x,ale nikdy jsem nebrečel a říkat o Zemanovi ,že netrefí na záchod sám, to je trochu podpásovka.SPOZ je pro mě nevolitelná již z důvodu,že já okraden o majetek po rodičích a oni za 24 let majetky,který můj otec by budoval podstatně déle,ale za to poctivě.Ani jiné strany pro mě nebudou volitelné a můj hlas dostane ten,kdo zaplatí.Tak se to tady hlásá celou dobu sametového podvodu.Rozhodně to nebude za párek v rohlíku.Nejsem indián,abych měnil střepy za zlato.Jinak Zeman je dobrý president,zatím nejlepší co tady za 24 let bylo,ale potřebuje vedle sebe dobré rádce.Rozhodně si nebude vydržovat milenky za státní peníze.
  • hm, Zeman asi nechce poslouchat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit