Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se chce zvracet, když slyším plácat bývalé i současné lumpen-funkcionáře KSČ a agenty KGB o morálce a hanobení prezidenta a o tom, které slovo JE ještě SPROSTÉ A KTERÉ UŽ NENÍ. Tři nejhnusnější SPROSTÁ slova, která mají na svědomí desítky miliónů nevinných obětí a musí se ZAKÁZAT jsou "KOMUNISMUS", NACIONALISMUS a POŘÁDEK. *11* *11* *11*
  • No, kdyby na mě z jeviště ječeli herci, že jsem česká sr.čka, jakože v rámci hry, taky bych z toho nebyl dvakrát odvázanej a radši bych sám šel k domovu, jak jsem to už několikrát udělal, když divadlo stálo za ho.no. Přesně tohle se odehrálo v onom divadle, kde to hnusný, hulvátský představení, urážející Slováky a Srby a vůbec Slovany celkově, dávali ještě navíc na počest Dne učitelů, což je neuvěřitelný. Kotleba se zachoval správně, jelikož jej nikdo předem neinformoval, že hra je namířena proti slovanské rase. Ještě před uvedením herce žádal, aby vypustili sprosté výrazivo, což neudělali. Diváci s přerušením souhlasili, jelikož měli zřejmě urážek už taky plné zuby. No a mentalitu otroků projevují především zdejší pressti.utky, které lezou do ř.tě zdejšímu protektorovi a už se těší, jak budou na povel mrd.t se čmoudy. To jsou ti praví zasr.nci a vlastizrádci!!! *12* *11* *12* *11*
  • Dementalita *9*
  • Stádo, co nemá dobrého baču a staří, co ještě zažili zlé vlky. i s tím, jak to nakonec dopadlo., co už skoro nežijí a mladí jim nechtějí zas uvěřit..musí poznat tyto zlé vlky znovu, když si o to tak koledují..Lidi jsou jak ovce, co si myslí, že o žrádlo i pastviny..se nemusí sami starat, ani přemýšlet o dalších věcech., protože "se to dělá samo" a stačí jen čekat na baču a jeho psy ., proto jich je taky většina často jen tupým stádem, ovládaným jinými..s pocitem "masové důležitosti" a falešných iluzí..
  • A ještě, je mi stokrát milejší jeden charismatický vůdce, než cca 3 stovky poslanců a senátorů, euro poslance nevyjímajíc. Kam a jak to současná demokratůra dotáhla, je krásně vidět. Hnus a bída. Být v zemích Koruny české demokrati, tak jsme brzy dávno skončili. Stejně jako nyní, pod taktovkou neomarxistických eurohujerů. A to se musí zastavit a klidně s nějakým vůdcem. *16* *16* *16*
    • Kotleba pouze ZROVNOPRÁVNIL rasy!!!
      V predstavení sa od počiatku používali krajne expresívne výrazy ako „nakopať riť“, „rozbiť papuľu“, alebo „kurwa“. Frekvencia týchto výrazov sa stupňovala až do stavu, kedy sa začalo hovoriť o „srbských hovnách“ a „slovanských lajnách“. V tejto chvíli sa predseda BBSK Marian Kotleba aj vzhľadom na reakcie publika rozhodol predstavenie ukončiť. Sme presvedčení, že ak by sa v tejto hre spomínali napr. „židovské hovná“, alebo „cigánske lajná“, tak by tí, ktorí sú dnes rozhodnutím predsedu BBSK pobúrení, žiadali toto predstavenie zrušiť ako prví. V súvislosti s výrokmi, ktoré v predstavení zazneli, zvažujeme podanie trestného oznámenia pre podozrenie zo spáchania trestného činu hanobenia národa, rasy a presvedčenia.
      http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/najcastejsie-myty-a-klamstva-o-marianovi-kotlebovi-a-ludovej-strane-nase-slovensko/
  • A tu uniformu jsi na něm viděl naposledy kdy? Je ta uniforma typickou součástí strany LS NS? Apropos, víš kolik států a spolků má ve znaku orlici, všelijaké apod.? No a co? Má svůj program, má! Věří mu přes 200 tisíc Slováků? Věří! Má šanci něco změnit? Jako opozice moc ne. Ale, nenechá zloděje krást za bílého dne a to se počítá! *14* *14* *14*
  • Tak nevím co si kdo představuje pod pojmem svoboda?Páně Kotlebovy myšlenky to fakt nejsou.Bohužel jsme opradu bezmocní vůči všem postokmunistickým grázlům kteří zahodili legitky a stali se z nich bud sluníčkáři nebo rádoby povaleči kavárenští.Na obyčejné lidi nikdo nehledí vyjma předvolebních slibů a potom bohužel po nás potopa.Holt seš blbej tak makej na moji kapsu já tě pak zadupu do země lidí je jak sraček.Takže nějak se nám vytratila lidskost ze společnosti a už se asi nevrátí.nechci zpět komanče nechci pravičáky ani levičáky chci jen slušně žít.A to teda nemůžu.
    • jsi takový přiblblý snílek co tady napadá kde koho a vnucuje svoje výblitky.Tak tady ty chytráku prskni nějaké reálné řešení.Nemáš.Tady pan Kotelba ukázal na gaunery ve slovenské vládě - a ejhle pikolík, už je z něj fašista. Všichni včetně takových bezmozků tobě podobných křičí jedno a totéž.Tak jo, my ostatní mu držíme palce.A ty s tím nic, naprosto nic nemůžeš dělat.A to je na tom to krásné.
      • A na každé prase už se vaři vodička tak se těš dojde i na tebe...........
        • BINGO! To se moc povedlo! Jak ty obyčejná sprostá chátra začíná ostře vyhrožovat.Pamatuj si: na nikoho nedojde, ty zůstaneš napořád tím kdo má holý zadek a hubu plnou blbých řečí.Představ si, že by chátra tobě podobná tady rozdávala karty.Nikdy nikdy se to nepodaří.Ale je krásná tvoje bezmoc.Bezmoc s tím vším něco dělat.Můžeš je zlostně prskat.To je tak denní maximum.
      • když si tak chytrej zařid aby zmizli povaleči všeho druhu romale i musulmani řešení není ve vraždění ale v ochraně národa.Ty asi nevíš co znamená být čechem nebo moravanem.Chci jen žít ne se bát o život kvuli fašounům jako si ty.
      • Vole přiblblej jen se podívej na jejich uniformy nepřipomíná ti to něco???60 milionů mrtvých díky Tobě podobným už fakt stačilo.
  • Debatu můžeme uzavřít, protože nakonec vždy přijde Japonec!
    Zapojte se prosím do akce: EUropu Muslimů nedáme. Raději je zbouráme.
    Já pravidelně venčím prasata a psy. Tím jsem dosáhl toho že obytné oblasti v okruhu 50 kilometrů se Muslimští nájezdníci vyhejbají.
    Za pasem mám samurajský meč po dědečkovi. A když potkám islamistu tak si vzpomenu na staré japonské pořekadlo. Škoda každého seku který krk mine.

    Parlament ČR je poslední baštou EUropské civilizace. Ten nikdy obsazen nebude. Muslimové se bojí alkoholů a prasat. A my máme v PS úžasnou kombinaci opilých prasat.
  • cítím se být srdcem bojovník čtvrtého odboje
  • Ještě k tomu Německu a razii vůči protimuslimským aktivistům...německy "neofašistům". Jediné povolené strany jsou CDU, CSU, ostatní jsou neonacisté, populisté...tak to rozhodlo vedení vedoucí strany ve společnosti. Heil Angela!!! Tuhle promuslimskou válku vyhrajeme a budeme bojovat do posledního nemuslima! *16* *16* *16*
    • Ještě před vypuknutím té islamáclé krize jsem v Bavorsku před známými chválil Angelu jako političku s tím, že takovou nemáme. Tenkrát se mnou nesouhlasili a vidím, že měli pravdu... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit