Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abych nezapomněl, dnes, po dvou dnech tiscalské vazební "nápravy" jsem opět zde a budu do všech lumpů šít tak, jako vždy. Hezký den všem pitomcům, cenzorům, Oboňovitým a další lepší protiscalské společnosti! Váš rebel, xenofob, rasista, neonacista, netolerantní nekorektník, heterosexuál, plátce daní a dokonce nestraník! F. y. f. *12* *16* *12*
    • to jsou fšechno špatné vlastnosti,dnes je in-násilník,bandera,muslim,cigán,sluníčkář,punk kníže,homoušseksuál,vítač,pravdoláskař
  • ted sem vo tom dementovi chtel napsat ale neco uplne jinyho, skoda, ze se nenajde taky nejakej hrdina v cechach a nevlitne na jeviste narodniho divadla, kdyz tam z ty kreatury donutila lezou ty desny blitky...... uuueeeeee bbeeeee hheeeee!!!!!!!
    • Byl jsem jednou v Národním a těšil jsem se na klasiku a jak si to užiji. O přestávce jsem odešel. Nešlo se na to umění dívat. Prý Prodaná nevěsta byla ještě horší, tu vypískali. A pak se rádoby umělci diví, že jsou v divadlech sami.
  • Jen vzpomeňte jak se dnešnímu multikulti proislámskému režimu propůjčil pomalu ne ikona českého šoubyznysu pan Donutil. Četl rasistickou pohádku nejmenším dětem vyzývající k rasismu proti bílým.
  • Proč se mi neobjevuje okénko pro "hlasování"? Je to jen u mne, nebo i u někoho jiného? *13*
    • Co se divíš ? Je doba normalizace a lidé, kteří zde hlasují mají většinou jiný názor než je
      ten oficiální a jedině správný. A to se jim nebude trpět.
  • Tiscali patří do manipulativního promultikulti mainstreamu vedle nechvalně proslulé ČT. Každý je těmito manipulátory nazýván fašistou, kdo nechce islamizaci a multietnickou realitu naší země. A ještě si hrají na nějaké chytré horákyně. Hnus Tiscali!!!!!
  • Mediální masáž jede na plné obrátky. Doporučuji se nejprve seznámit s názory pana Kotleby a programem jeho uskupení.

    Velmi zjednodušeně řečeno, kdo není EUSA ovcí je fašista, xenofob, rasista.; )

    Dávno není IN hájit zájmy své země a národa, viz. pan prezident Zeman. Těmto lidem se totiž neodpouští ani sebemenší zakopnutí, na hranici s nimi a upálit. Jak nízké, povrchní a pokrytecké...

    Pokud tedy má být má země slepým vazalem jiných, pak je čas s vazalstvím rázně skoncovat. Koneckonců, výsledek slovenských voleb je toho jasným příkladem.
    • Nevím jaké názory má pan Kotleba a jeho uskupení a je mi to jedno. Pokud se tam herci vyjadřovali jako dlaždiči v V.cenové a diváci sami neměli tolik slušnosti, aby se zvedli a odešli, tak jeho reakci chápu.

      Nevím kdo je to "EUSA ovce". Vím ale, že ovce dělali z lidí komunisti (a předtím jejich žáci nacisti).

      Zeman nehájí zájmy naší země, ale pouze zájmy své a rudé spodiny, ke které se řadí. To co si může dovolit dlaždič ve IV.cenové, to si nemůže dovolit dlaždič na hradě českých králů. I ten dlaždič si musí uvědomit na jakém posvátném místě se nachází a chovat se s úctou.

      Nevím zda a koho je Slovensko vazalem. A jestli snad někoho vazalem je, tak se s tím sotva skončí tím, že se bude mluvit vulgárně.
      • Podle té poslední věty vlastně nevím, oč ti jde? *8*
        • Nejde mi o nic, pouze jsem napsal svůj názor na to, co vyjádřil ten, jenž se neštítí dát si nick "hrdina Putin".
          Možná jsem se vyjádřil pro někoho nesrozumitelně, tak jsem upravil tak, "čtoby tovarišč poňal". *2*
          • A nezabyl...no menja bolše nráviťsa ..."bratan, ili bratjucha". Chvátit? *14*
            • Da, da, chvatit. Možet byť čto ty znaješ sledujuščuju russkuju piesňu:
              Stěp da stěp krugom, puť daljok ležit. V toj stěpi gluchoj zaměrzal jamščik. Ty tovarišč moj, ně popomi zla, v toj stěpi gluchoj, scharani menja. *3*
          • Tak proto jsem to nepochopil... patamu ja... ne tavaryšč... *14*
            • Izvini, tovarišč, éto značit po češki ně toljko "soudruh", no tože "druh, přítel, kamarád, kolega". Ty uže zabyl? *3*
    • Souhlasím, našel jsem si čas a prostor a v programu LS NS není nic "xenofobního", natož "rasistického". Mají i své Desatero a nemám nic, co bych měl "proti"?! Pustil jsme si o Kotlebovi předvolební a povolební videospoty a ten člověk je normální slušný vlastenec, který volá po právu dodržovaném každým, bez výjimky. Ze všech županů měl za rok 2015 nejlepší ekonomické výsledky, nikdo ho nemůže napadnout za nějakou korupční causu, protože je čistý. Tečka! *16* *16* *16*
  • V Německu dnes proběhla celostátní policejní akce proti "protiislámským aktivistům". Vyhrožuje se zatýkáním a represí. Alláh Akbar, Makrelo, Dojčlande....Stejně tak je "dnes" populární i Kotleba. My, naprostá většina, víme, kdo je kdo. Ta menšina to neví, nebo dělá ze sebe pitomce. Ale dojde i na ni. *12* *16* *12*
  • Tak takovéto zprávy připomínají zprávy z US "svobodných medií typu CNN, New york times atd. vzorně kopírované ČT. Jejich šovinistické výpady vůči Rusům přiklonili k sympatiím k Rusům i jejich dosavadní odpůrce. Po volbách na Slovensku jsem poslouchal rozhovor s Kotlebou na internetovém Svobodném vysílači. Kotlebovy názory tam vůbec nevypadaly jako nějaké zaslepené fašistické projevy. Takže v článku skutečně chybí copak to byli za umělce v onom divadle a copak tam vedli za řeči? U nás jsme zažili v bledě modrém s tzv. "aktivisty-umělci", kteří demonstrovali svoji úroveň rudými trenkami na hradě. Zřejmě se jednalo o příznivce minulého režimu, kteří po 89 roce zalezli do jeskyně a nyní se k nim donesla zpráva, že Rusové jsou silnější jak amíci, tak si pospíšili s vítáním červenou fánglí na hradě. Jaksi přehlédli, že Rusové již dnes červenou fángli nemají a o podobné "vítače" nestojí. Podobné akce svědčí o mentalitě těchto lidí, takže co vyčítají Kotlebovi? A již vůbec nechápu, co s tím má společného Zeman?
  • Měla tam padnout tato slova o "srbských hovnech a ‚slovanských lejnech". Myslíte si, že by prošla slova i o muslimských lejnech? Já si to nemyslím. *16* *16* *16*
  • Kotleba=náš Kalousek, prominte pane Kotleba, to bych Vám křivdil *1* *1* *1*
    • Dloooouze jsem se zamyslel oběma mozkovými závity
      a fakt nevím, co ti pánové mají společného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit