Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
    ,.
  • Já jsem Tečka poserte se komoušové!
    ...
  • Z hlediska normálního občana ANO. Sociální jistoty, práce, Třeba z archivů si nedělali pracovníci svoje pašalíky. Mohl jsem studovat materiály zdarma. Teď je za mě cíleně neobjektivně a nevědecky studuje zločinný ústav. Většina jeho prací je dieletanská a zčásti vylhaná. Já je nechci platit ze svých peněz.
  • Ještě něco chybí - vyúčtování škod. Taky by se mi líbilo potichu odejít s nakradenými miliardami,
    rozdaným majetkem státu. Udělat jim audit škod- rokradené, rozdané a vytunelované.
  • Zatím co za vašich rudých komoušů země "jen vzkvétala", že - SKLEROTICI?!
  • že nicky kradoucí modré straky pracují v součinnosti a že jsou to přímo placení provokatéři. Z jedné IP chodí 3 nesouhlasné hlasy najednou a vždy vědí kdo je kdo. Což u normálních lidí nelze. Vyznačují se prostotou názoru i duše. Vždy zničí diskuzi myslím si že dost chytrých lidí absolutně zkreslenými názory. Je možné, že jde pouze o jednoho xindla, který má MAC clone soft. *16*
  • Už aby to bylo. A také TOP 09, KDÚ-ČSL. Všem těmto podrazáckým, zlodějským, šmejdům zabavit veškerý movitý a nemovitý majetek. A nemělo by se zapomínat také na kulaky, ale ty jsou v těch stranách.
  • To jak ODS zbídačila Česko nemůže zůstat bez trestu.Chce to znárodnit veškerý majetek odesáckých rodů a odesáky ,co nejkrutěji potrestat.
  • Ano, to bude přesně tím. *3*
  • Opravdu smrt ODS ? Možná ano, ale co je tady definitivní, když lidi mají krátkou paměť a mnohdy ani přesně neví, co vlastně chtějí ! Mně je ODS celkem "šumák", já je nikdy nevolil. Proč ? Protože si pamatuji dobu krátce po r. 1989 a tzv. revoluci (sametové !), kdy se OF začalo rozkládat a doc.Santa V. Klaus a spol. rychle založili ODS. Do ní hbitě naskočili mnozí "opravdoví" komunisté, ještě nedávno zanícení členové KSČ, zejména potom ty její kariéristické kádry, co bleskově převlékly kabát. Říkali jsme jim "kabátníci". Náš ředitel byl jedním z nich - bývalý lampasák ČSLA a člen KSČ byl najednou členem ODS a povýšil na ředitele úřadu, kde si lebedil za dobrý plat až do důchodu. Asi už jim v ODS tyhle "třídním bojem zocelené kádry" úplně došly a tak jsou tam, kde jsou ... *2*
  • To má ODS za to, že dovolila komunistům natáhnout modré pláště (ukradené) a pod demokratickou rouškou provádět dál své komunistické rejdy.
  • Tady to někdo nepochopil co *5*
  • A komu tady podle vás vážně tak moc chybíte ? Trochu samožer, což !?
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ....
  • včera bylo pozdě. A ať sebou vezmou topáky...ale než vypadnou, sebrat jim nakradené majetky a nahnat na ně exekutory ať uhradí dvacetileté škody...
  • Socko Note, zlodeji nicku, trhni si nohou a neotravuj uz. *11* *12*
  • Samé dobré zprávy, jen tak dál.
  • Konečně nějaká dobrá zpráva, jen houšť a větší kapky.
  • Máte pravdu - je to pozdě.
    Ti co to založili a pak tunelovali republiku, jsou s nakradenými penězi už vysmátí a nějaká současná ODS, je jim v patě.
    Ještě kdyby se podařilo jim tyto nakradené peníze, teď už vyprané sebrat a zavřít je !
    *2*
  • Nakonec tam zůstane velezločinec Klausů se svojí slovenskou slepicí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit