Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... protože mám min. desetinásobek tvé inteligence, doporučuji ti, abys zde vyšuměl, blbe :)))
  • Nevím, proč je i v tomto článku hloupě vyčítána občanům nechuť přijímat do země nebezpečné "uprchlíky". Jako by pořád nikdo nevěděl, jaké nebezpečí PRO BUDOUCNOST se v muslimech nejen pro ČR, ale pro celou Evropu skrývá. Copak opravdu všude musí slintat ty věčné panny, toužící po defloraci a hošani s roztřesenou řití? Takovéto literární pokusy opravdu tisku nedělají nic jiného, než ostudu. Konec konců, špatná reklama, také reklama, že pane autore článku?
  • ... jsi bezmocný blbeček jako vždy, ale máš kliku, že ti tvá demence nedochází, závidím :)))
  • ... neskutečně si zde užívám svou demenci :)))
  • ... neskutečně si užívám neskutečně ubohého primitiva, ale má charita nyní skončila :)))
  • ... kdepak, ohromně jsem si tě užil jako najvětší trosku na netu, jsi bezmocný ču... :)))
  • ... už jsem v podstatě odtud odejděnej, protože není důvod zabývat se primitivy jako ty, ale neskutečná tupost hlupáků jako ty, kteří se narodili velkým nedopatřením, ve mě vyvolává vždy občanskou povinnost udělat vše pro to, aby byly prasata jako ty pobíjena, ty trosko :)))
  • mám tady v prasečáku takovou kreaturu v ženských hadrech,která si říká bijec pitomečků,má hrozně malý pero,koktá,má tiky,uhrovitou a mastnou plet a rád se obnažuje před prasaty i jiným dobytkem.Naše prase Vašek si ho oblíbilo a chodí ho prcaat do prdeele .
  • matkomrde,dostaneš bití..již brzy *1*
  • uřežu ti tu tupou palici a pak ti nasseru do krku ty mrdko
  • alou zpátky do prasečáku ty dobytku
  • ... viděla v něm zrůdu, na které se dá vydělat :)))
  • ... tebe, deb*le :)))
  • ... mýlíš se, píšeš o sobě, jsi zdrcen, jak na mě nemáš, ale to mě již nezajímá, debílku :)))
  • Zajímalo by mě co na té zrůdě veš krnová viděla
  • PS: Až nabereš váhu a kuráž, chcípáku, napiš, kde a kdy tě umlátím, jinak mě nezajímáš :)))
  • ... napiš, až budeš umírat ve zvratcích, ubožáku, pochčiji s radostí tvůj ubohý skelet :)))
  • vidíš a budeš pindat, dokud budu chtít. Jsi nic. Odpad. Hnůj všech hnojů. Krásný pocit, co?
  • trefil jsi! Na tebe prase z chlíva opravdu nikdo nemá. Jsi jen takový obecní hnůj,co?
  • a zas napiš co ty prase z chlíva děláš s noblesou. To jsou největší perly dne! Prase s noblesou. A připiš jak jsi daleko s tou Simonkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit