Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Standardní strašení Ruskem a naším směřováním na východ. Přitom směřování na západ, tzn. v praxi bezpodmínečná poslušnost Bruselu a Berlínu, je v současné době tou zhoubnější variantou, zvláště když vidíme, jak se západní státy hroutí a to za vydatného přispění tzv. svých i bruselských "elit".
  • Dementní projev glorifikující zhoubný havlismus.
  • https://www.novinky.cz/domaci/417368-komunistka-semelova-se-nemusi-omlouvat-za-vyroky-o-horakove-a-sovetske-invazi.html
  • *3*
  • Nocni Simon zde zase radil, idioot teplej..hi..hi
  • dzixy
    Ano, "nejsme jako oni" - muslimové.
  • A dvaja čurákovja tu o5 smrděli do rána. *15*
  • Dobře napsané
  • Drobná potíž je v tom, že tzv. "prozápadní směrování," není nic jiného, než nucená čekárna na smrt národů a plošné nahrazení bílých obyvatel naší země černochy a araby z afriky, kterých sem multikulti Angela ve spolupráci se zrádcem Sobotkou chce nasáčkovat miliion.

    Vzhledem k faktu, že nám všem jde o holý život, bych přesun našeho státu do jakéhokoli bloku, kromě "západního," docela uvítal.

    Pokud tohle někdo nechápe, pak je buď naivní, nebo koupený. A pan Pithart naivní nikdy nebyl, takže bych si tipnul spíš to druhé. Zrazuje vlastní národ a vykládá žvásty o tom, jak jediný člověk, který se aspoň trošku snaží tohle šílenství přibrzdit (Zeman), je "ruský agent," protože narozdíl od pana Pitharta koupený nebo hloupý není. Hold vsadili při prezidentských volbách na knížete a to byl (dočasně) špatný kůň, kterého mohl volit jen naprostý .... Příště už přijdou s někým, kdo jim půjde na ruku, takže nezoufejte a učte se korán.
  • ... vždy budu sám na sebe reagovat, jsem totiž primitivní póvl :)))
  • ... ano, jsi bezmocná primitivní krysa :)))
  • ... už nikdy nebudu reagovat na největšího ubožáka v české kotlině, je to poslední blb :)))
  • ... zase jsem dostal přes držku, ano jsem primitiv :)))
  • ... vím, jsi nejzbabělejší a nejprimivnější ubožák, zabít takovou krysu, to bych se poblil :)))
  • ... jsi ubožák jako nikdo, moc se bavím, debílku :)))
  • ... definitivně poslední férový návrh: Kde a kdy? Napiš kriple a jsi po smrti, máš 1 minutu :)))
  • ... jako primitivní póvl jsem neškodný :)))
  • ... máš představy naprostého primitiva, se kterým inteligent zásadně nediskutuje :)))
  • ... jsi neškodný primitivní póvl, který zde záhy zdechne, čau, ubohý čur*ku :)))
  • ... donutím se nespat, primitiv nikdy nespí, nemůže :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší