Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sněmovna na nohou. Jakubčík obvinil církev z účasti na nacistických zvěrstvech. Zajímavé?
    Sněmovna je na nohou a většina národa MU DÁVÁ ZA PRAVDU.
  • Hlavně, že si česká armáda koupila za 180 miliónů khaki bible. Lepší by byly Ezopovy bajky, protože tam jsou, alespoň poučné příběhy. Mohli by to číst malým Talibáncům před spaním. *4*
  • jak někdo může zpochybňovat kolaboraci církve s nacismem?
    1) je spousta záběrů ať už foto nebo filmové propagandy kde církevní hodnostáři žehnají nacistickým vojákům a zbraním. TO JE DLE MÉHO VĚDOMÉ SCHVALOVÁNÍ NÁSILÍ!
    2) nezaznamenal jsem v historii jakýkoliv odpor církve (Vatikánu) proti válce. Že by se církev bála o svůj v dávných dobách nakradený majetek?

    KDO POCHYBUJE ŽE CÍRKEV KOLABOROVALA AŤ SI POŘÁDNĚ PROJDE HISTORII A POSOUDÍ CO CÍRKEV DĚLALA A DNES TO "NENÍ" KOLABORACE A CO BYLO MNOHDY POKLÁDÁNO ZA KOLABORACI U OBYČEJNÝCH LIDÍ.
    BYL BYCH RÁD KDYBY SE VŽDY POUŽÍVAL STEJNÝ METR NA VŠECHNY.
  • Jaké prodlužování lhůt. Normální člověk, když zmešká lhůtu, tak se s ním nikdo nebaví a přijde klidně i o dům. Zase jenom další podvod, aby krádež mohla nerušeně pokračovat v co největším rozsahu. To by mělo noviny zajímat mnohem více, než co kdo řekl. Ostatně to, že katolická církev pomáhala SS a Gestapu s útěky do Latinské Ameriky je známá věc!
  • konečně to někdo řekl ofiko.
    *1*
  • Pravda bolí, smutné že se dějiny podávají pokaždé jinak, záleží kdo je navrchu.
  • Pokud myslel účastí třeba jejich souhlas, potom má neodiskutovatelnou pravdu. To musí vědět každý soudný občan této země.
    • Všechny kněze je třeba co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách,za zbídačování národa Čechů.
  • Náboženství vzniklo, když se sešel podvodník s hlupákem. /Voltaire/

    *5*
  • Já jsem slyšela bouchat do lavice jen jednoho Kal....a!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • Škoda , že toho šmejda Kalouska z toho nekleplo. O jednoho zmetka jsme mohli mít v PS méně, protože ruka spravedlnosti na něho při naší mafiánské justici nikdy nedosáhne.
  • Sobotka je prolhany,je to filcka CSSD.Jsi nejvetsi zlodejska zruda i s tvymi prihlouplymi ministry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit