Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V příspěvku tiscali tradičně není jediné slovo chytrosti, jak by se dalo očekávat.
    • Zase si si zapoměl dát + bod chytráku *16*
      • Nauč se psát, primitive.
        • Ty se zase odnauc fetovat-bezmozku.
          • Tady jsi nezapoměl *16*
            • To je pro korektora *10*
  • Sobotko, ty jsi jeden z nich, jen codíš v jiném dresu.....taky tě nechceme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Co je to "codíš" *5*
      • pardon, ne codíš ale chodíš......a ogaři, nehádajte sa..
        • THX hezkou neděli *3*
      • Co je to ERA?
        • Erudovaný Rušitel Antiparoubka ty zmrde!
          • Chachachachacha ).( jebu tě
            • Nápodobně poševní výtoku *16*
  • Asi mu vadí že se nevztahuje na jeho kámoše Ratha.
  • Poděkování za zvýšení důchodu
    Poděkování jsem panu ministrovi poslala a vás ostatní prosím, pokud souhlasíte, pošlete dál.
    Pane ministře, před několika dny jsem dostala oznámení o zvýšení mého důchodu o 130 Kč měsíčně.
    Chtěla bych Vám tímto poděkovat za krásný dárek k Vánocům i za obrovskou radost, kterou jste mi tím způsobil v době,kdy se očekává zdražení prakticky všeho. Jak před nedávnem pronesl někdo moudrý,totiž, že důchodci se narodili za války a jsou tedy zvyklí na skromný život, tak jsem předpokládala, že zvýšení mého důchodu nebude tolik razantní. Největší strach jsem ale měla z toho, že když přidáte mně, nezbyde již na přidání poslancům a senátorům. Nu, nakonec jim přidáno bylo a jsem moc ráda, že peníze ve státní pokladně pro ně najdete,i když její stav se asi podobá stavu po 30tileté válce. Budu tedy moci k li dněji spát,stejně tak, jako spává při různých jednáních Váš kolega, ministr Schwarzenberg. Zároveň bych Vám chtěla poděkovat za církevní restituce. Narodila jsem se v roce 1947, v roce 1948 mně byl rok a nevzpomínám si,že bych v tomto roce, ani v letech pozdějších ,církvi něco ukradla. Naopak, byla jsem vždy vychovávána v tom, že krást se nesmí. Moje generace si v raném mládí, ani později, moc přepychu neužila,nejdříve bylo vše na lístky,ani po jejich zrušení si naši rodiče nemohli moc vyskakovat a nějak nás rozmazlovat.Prostě taková byla doba. Můžu Vám odpřísáhnout, že i když v této těžké době měli rodiče dost důvodů se obohatit, nenašla jsem po jejich smrti v pozůstalosti ani jeden kostel, faru, polnost, les, či třeba jen kalich, obraz, nebo ornát. Největší radost mám ale z toho, že budeme vracet jen majetek prý odňatý církvi po roce 1948, neboť kdybychom měli vracet i majetek odebraný, či zničený husity,nedoplatily by se nejenom naše děti, ale ani vnuci a možná i pravnuci. Když už jsem u těch dětí, myslím, že vhodnější čas k restitucím jste nemohli najít,totiž čas, kdy se na operace a léčení dětí nemajetných rodičů musí skládat dárci, třeba i jen sbíráním víček od PET lahví.
    Díky! Pane ministře, přeji Vám hodně zdraví v roce 2013 i v letech následujících a hlavně Vám přeji, aby, až nadejde Váš čas odejít do důchod u, se k Vám nechoval nikdo s takovou přezíravostí,nevděkem a arogancí, s jakou se chová tento stát k nám, důchodcům. A až půjdete na oběd do jídelny Úřadu vlády, vzpomeňte si na mnohé staré lidi, jimž by se ceny na jídelním lístku vlády zdály přiměřenější jejich důchodům,než Vašim platům.
    • Ano, hezké, ale není uvedeno, že to už měsíc koluje emailem *5*
      • Si fakt bezkonkurenčně největší internetová pí*a.
    • Vážená Klone, nikdo jistě Tebe ani Tvé rodiče nepodezřívá z krádeže nějakého kostela, fary, církevní polnosti či lesa nebo jenom kalicha, obrazu či ornátu. Takže nic takového nebudeš muset vracet a to z jednoho prostého důvodu, že nejsi držitelem těchto věcí. Ale věc se má jinak: kostely a fary sice stojí, ale je třeba je opravovat a udržovat, protože žádný barák nestačí jenom postavit a tím to končí. Spíš naopak, jinak dříve či později spadne. A ty kalichy, obrazy a ornáty - pokud je soudruzi např. z bývalého PZO Artia nerozprodali do zahraničí či jinak "nerozprivatizovali" nebo jako předměty sloužící k "modlářství" a "ohlupování pracujícího lidu" jinak "nezneutralizovali" - všechny ty předměty musí být někde uloženy, chráněny a také opravovány. A to všechno stojí nemalé peníze. Zatím se to hradí ze státního rozpočtu, takže na to přispíváš ze svých daní. No a církev to všechno dostane zpátky a starej se. A by na to měla vůbec nějaké prostředky, tak právě k tomu potřebuje ty polnosti a lesy, protože ze státního rozpočtu nic nedostane. A pokud jde o vracení vracení majetku odebraného či zničeného husity, ten vrátit nelze právě z toho prostého důvodu, že byl zničen.
      Slovo "restitutio" znamená navrácení do původního stavu, tzn. že církvi bude uvolněno dosud zablokované právo nakládat se svým majetkem, tedy nikoli pouze ho užívat, ale také o něj pečovat a udržovat ho.
      No a církev bude jistě hospodařit tak, že jistě zbude i na sirotčince, starobince, chudobince a pomoc potřebným,jako je tomu jako v zemích, kde nebudovali "šťastné rudé zítřky" (např. v NSR).
      No a jestli při jednání sněmovny pan ministr Schwarzenberg spí? A co jiného má, pro Boha, dělat? Má snad poslouchat ty kecy? Však ono když je potřeba tak se probudí.
      A je správné poděkovat za těch 130 Kč, protože si tak můžeš zajít dvakrát za měsíc na oběd do nejbližší levné hospody a dát si tam za to polévku a k tomu krajíc chleba. No a politikům jejich platy nezáviď, víš co to dá námahy vymyslet všechny ty pitomosti, nad kterými zůstává rozum stát?
      • Prosím tě, fakt raději drž hubu ty kryple!!!! *16* *16* *16* A laskavě nereaguj, fakt jsi d*bil
        hodný toho slova
        • Tradiční slet ubožáků.
  • To retraktor, kolektor - prostě antiparoubek. Zapoměl jste si dát + body, jediné co budete mít. Moderátor
    • Nauč se psát, chudáku, a pak se zase zastav.
  • ERA je skutečný neutřený konečník národa. Něco tak zdegenerovaného jsem ještě nezažil. Hned za ním následuje nedomrlý Sobotka.
  • Pěkná snůška ubožáků zde. Že by samí amnestovaní?
  • Co si ještě necháme líbit ?
    • Tvé plky, debílku.
      • Ty nejsi žádný korektor, ale docela obyčejný vzteklý pitomec !!!
        • Chachacha, dlouho jsem se tak nepobavil. Neznám vztek, když vidím tupce jako tebe.
          • Vidíš kulový, pitomečku....
          • Zapoměl jsi si dát plus ty nulo blbá *16*
            • Aha, proto mi to psalo chybu díky p*čo *7*
            • Zapomněl, debílku.
    • Co jsi ještě nechá český národ líbit než konečně povstane ?
      • Myslím že vše, včetně nachcání do xichtu *16*
  • VAŠKU, DĚKUJEM!!! *16* *16* *16*
  • muzes dale zvanit ty svoje slinty . Nejsi o nic lepsi nez tuneldedek a jeho parta. Jestli uz jsi zapomnel ze jsi si z poslaneckych nahrad dopomohl k baraku , coz neni zase nic jineho nez sprosta rozkradacka , tak par lidi jeste ne. Pochopitelne mas imunitu , takze te nejaka amnestie nemusi zajimat. Jinak jsi naprosto stejny dobytek jako ostatni. Takze k cemu volby ?? Z blata do louze ??!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit