Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Za prodej OKD prý přistály na jeho kontě desítky melounů, za podíl z
    rozprodaných bytů OKD
    si prý Slávek pořídil v Itálii 3 hotely. Není to skvělý předseda vlády ???
    Lidé by se měli vzchopit a jednou pro vždy takových loupežníků, co od roku
    1989 trůní v politice, rychle zbavit. Miliardových škod již napáchali dost a
    objasnění žádné.
    Privatizace státního OKD stála kupce čtyři miliardy. Vláda tuto společnost
    prodala hluboko pod cenou. A do podivné privatizace je i zapleten současný
    premiér
    • konkrétní důkazy, tak sem s nimi. Proč jsi s nimi už dávno nepřišel? Pokud žádné důkazy nemáš, tak si ty kecy můžeš vyprávět tak nanejvýš vašemu velvyslanci při vodce.
      • Důkazem je samotný fakt, již dávno prokázán, že OKD nechal prodat za "pakatel". Bakala jej vytuneloval a získal těžké miliony, a teď "zhrzelou" a vydrancovanou firmu před úpadkem má zpět koupit stát. To pro Tebe není argument??
        • tebe Sobotka dopustil trestného činu, o kterém píšeš, proč jsi na něj nepodal už dávno trestní oznámení, moulo? Jestliže se podle tebe policie dopustila nějakého zanedbání tím, že tento trestný čin nestíhala, proč jsi si nestěžoval příslušným nadřízeným orgánům, aby policie konala ty přemoudřelý rozumbrado? Upozorňuji, že neoznámení trestného činu je také trestným činem a oznámit trestný čin je zákonnou povinností! Tak tu tedy přestaň kecat a začni konat, pokud jsi tak skálopevně přesvědčen, že se Sobotka nějakého trestného činu dopustil! Na diskuzních stránkách se trestné činy neoznamují. Trestný čin můžeš oznámit i jako zaměstnanec ruského velvyslanectví.
      • jako tvoje žvásty o Babišovi.
        • jste s velvyslancem u té vodky vymyslet nedokázali? Zkuste tedy chlebnyj kvas.
          • ti nedají ani tu vodku, tak nežebrej poskoku a cucej krabičák
            • že mě oslovuješ sajmone. Říkej mi jak chceš. Koblihu jsem ti nenabízel. Nabízel jsem ti koňak. Jestli tohle pití na velvyslanectví neznáte a nemáš k němu důvěru, poslal bych ti klidně tvoji oblíbenou okenu.
            • od tebe bych si nevzal ani koblihu.......
            • že máš s okenou své velké zkušenosti. Tím si na velvyslanectví léčíte žaludky a kocovinu po samohonce a připáleném boršči? To je mi tě opravdu líto. Kdybys napsal adresu, flašku koňaku bych ti poslal.
            • lokaje tvého typu odbudou okenou
            • žebrat vodku. Po vodce se blbne. Ty jsi toho důkazem. U CIA se pije koňak.
  • Socani budou mít ve vedení místo jednoho kašpara rovnou dva.Á DY JÉ ČSSDé.
  • škatulata hejbejte se z místa na místo a SOSÁNEK se nám směje *1* *2* *1*
  • smrt alabamským hekrům *10*








    PCHE !!!
  • ... ti další dva na obrázku jsou zárukou, že socani skončí v letošních volbách až za komanči :)))
    • mám stejný sovětský názor

      vivat Gagarin






      YEAH !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit