Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matka mi řekla,abych vstoupil do KSČ,prý se budu mít lépe,jak jsem mohl vědět,že někdo nemohl cestovat nebo studovat v televizi to neříkali a v novinách nepsali,já jsem takové lidi neznal.Připadají vám milí obdivovatelé Babiše tyto jeho výroky normální?Chtěl bych vědět kdo za ním stojí.
    • Babis,Jsou to opravdu vyroky p.Babise nebo jde o blamaz z vasi strany?
      Neco tak nejapneho normalni clovek ,zijici v te dobe rici nemuze,ma -li zdravy rozum.
      P.Babis mi nepasuje ani do jedne "role" na kterou si dela nadeji.
      • Tyto výroky Babiše jsou na PL jsou to jeho odpovědi na otázky voličům.A potvrdilo mi to dnes nezávisle několik mých kamarádů,výroky Babiše slyšeli na vlastní uši..
        • No potes koste,potom se vetrel VLK v rouse berancim mezi politickou elitu.
          Nejvyssi cas na cizi dohled.Suverenita je fuc,duvera v politiky zadna,ted zbyva
          nasazeni uredniku z Bruselu,ovsem neuplatnych.To je desiva situace.
          • Cizí dohled už zde máme 24 let a proto jsme takhle dopadli,naše vlády,všechny od r.1989 jsou jen dosazené loutky skuteční vládci jsou neviditelní.
  • Sociální demokracie je prolezlá fízly a spolupracovníky STB.Je to ostuda.Šlajs, politruk.
  • Volil jsem KSCM! A nestydim se za to.
    • No vidis,jak ses chytil dobytku komunisticka.
      Krades a brzo budes v bani za vrazdu.
    • Ono úplně stačí, že se za tebe stydí tvoje děcka.
  • Titulek smrdi,protoze kdyz se vyvali na budouci cleny vlady krivarny,stejne se nic nezmeni.
    Nebo je to jinak?Vlk se nazere koza zustane cela.
  • Sobotka by měl také táhnout se Zaorálkem a Špidlou, to jsou také podrazáci a lidé si to pamatují. *10*
  • http://diskutuj.zwittau.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=251&page=2

    Nahodou jsem na to narazil na diskuzi idnes.
    ZAJIMAVE-a ten datum.... *3*
  • Ubožák Sobotka, to je ten, co měl odejít. Ten zesměšnil celou ČSSD. Je to šašek!
  • Škromach s Haškem a jdou do kélu, ale Jaromír Tejc je můj strejc. *1*
  • Na co lustraci stačí že nekrade a krást nebude !
    • Bez lustrace není flustrace. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit