Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ale to přece není žádná novinka.
    Že rusácká bestie se zpřáhne s kýmkoliv kdo mu pomůže devastovat svět je přece dávno známo.
  • Mentální ubožáčku, rusák do roka a do dne začně chcípat hladem zapříčiněným zrůdným bestiálním komouš-fašistickým vředm z Kremlu putinem.
  • to je tutovka, běž si vsadit *15*
  • ještě, že Rusko založilo mocný BRICS který do roka a do dne finančně položí prašivou EU
  • Svůj k svému. Jeden horší než druhý.
  • poslední dobou je to tu jak na Prag Pride *15*
  • ale seznámím tě s teploušem tečkou...ale dej si pozor chytneš od něj filcky..... *8*
  • To jo *14*
  • Myslím, že Putin ho pustí k vodě, škoda, tolik jim to slušelo
  • právě jsem dočetl tento článek a jsem zničený, s tímhle člověkem se teď kámoší pan Putin *8*
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1877921-tajna-zprava-nemeckeho-ministerstva-turecko-je-spolcene-s-teroristy *13*
  • tak, tak a co líbačka, nemáš zájem když jsme se takhle skámošili ?? *14*
  • Samozřejmě. Po práci na ministerstvu ještě vypomáhá s traktorem na Čapím hnízdu. Co by taky neudělal pro svého charismatického šéfa ...
  • kéž bych byl taky Novorosijec. Vy máte sebeůctu nežebráte bojujete za svá práva svobody. Ne jako my ubozí prodejní emerikn tečkovci.
  • proto jsem teď největší kámoši *3*
  • zpátky ni krok
  • mám stejný názor, jedině umírněný stalinismus pootočí kolo dějin ku předu *3*
  • Koblihy jsou koblihy! Svobody a demokracie se nenajím ...
  • Omlouváme se všem rudým khmérům, že nepřeklikáváme nepohodlné hodnocení. Není čas, prozatím.
  • souhlas, ještě že jsem Novorosijec
  • nám stačí vyžebrat koblihu. Za tu se prodáme.....Nemáme žádnou sebeůctu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit