Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mně vychází, že vyhraje spíš hnízdo /ovošeruB/
  • proto si přeji na Hradě pana Putina a Zemana jako jeho premiéra a jednou za 8 let by se provexlovali a byl by do smrti klid
  • budu volit stranu která mi za můj hlas zaplatí ještě jsem se nerozhodl kolik přesně budu chtít. Asi mezi 100 000 až půl milionu. http://obcanskyparlament.webnode.cz/u-nas-v-kocourkove/
    Každý rozumný člověk by to tak měl udělat ať z té frašky zvané "volby" také něco užitečného má a není jen za v..la. Strana až bude u koryta tak si může na oplátku nakrást stovky státních miliard takže pár set tisíc pro nás je jak když plivne a jí se to mnohonásobně vrátí
  • lámu si s tím rébusem klavu a nevím *13*
  • charašo

    Alenko, chceš ho ukázat ? *14*
  • Máš to marné, u nás byli vždy nejoblíbenější soudruzi ze Slovenska. Gustu nebo Vasila až do nástupu Andreje zatím nikdo nepřekonal!
  • Při minulých volbách jsem si zapsal na papírek, kolik jsem snědl koblih. Jestli Andrej splí svůj slib, že "ano, bude líp" a dostanu těch koblih letos víc, pak má můj hlas jistý!
  • Máte pravdu pane Bureši... jen neodváděj téma od Čapího Hnizda...
  • Postaví-li se dvě Čapí Hnizda vedle sebe.. jedno bude / a podvodně/ za dotace... druhé bude za vlastní.... co myslíte, které hnízdo v konkurenční soutěži vyhraje? /ovošibaB/= správná odpověď.
  • Stop politikům kteří likvidují... /moji/ nezávislou policii...

    " Bureš...pardón ....Babiš.."

    Kdepak je dnes Šlachta? no přece u Babiše::::::!!!!!!!!!
  • Tak koho ta Veslé zvíře?
  • Když jsi bez hodnot, tak Tě převálcuje jakákoli ideologie...... Boj se radikálních řešení.. v minulém století tady byl taky jeden a skoro dobyl celý svět.... Myslím, že se jmanoval A. Hiltler
  • Nezakládej.. ti už tady jsou.... *3*
    Babišovci... *16*
  • přééésně, vivat Grebeníček který jediný není loutka Obamy
  • já zakládám stranu českých komsomolců, vyhrajeme *3*
  • josef.servit.9
    Ne Babiš, ale Lidovci se tajně schází s ODS a kují pikle. ČT jim dává volné pole ?Kalous vychloubačný je někde zalezlý a připravuje zákeřné akce ?Nevěřím, že existují odposlechy !
  • Přesně, Sobotka podporuje islamizaci naší země a to by si měl každý jeho volič vědět, Babiš zas mění názory, jak se mu to hodí. Ve straně má promuslimského Pelikána stejně jaako KDÚ multikulti hňupa Gabala. Z vlády je ale Sobotka největší nepřítel.
  • Ano, "reorganizace" policie Tuhého Chovance, kecy ííči Nytrové a neuvěřitelná křivárna Haška-šaška, za kterou by v každé civilizované společnosti už seděl v kriminále.

    Ale fašistická diktatura Bureše by také nebylo nic dobrého.
  • Volte Sobotku. Zvolíte Merkelovou, Junckera a uprchlíky.
  • Bohumed Sobotka je jen loutka muslima Baraka Husaina Obamy a Loutkářky Merkelové, jenž mají u nás protlačit ISLÁM za jakoukoliv cenu!
    http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/7853-proc-cssd-vadi-krestane-a-zide-ale-ne-muslimove-.aspx *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit