Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám ruce čisté, volil jsem totiž KSČM a budu ji volit zase!
    • Hlavne,abys mel ciste vyprany limecek u kosile,nebot ti jej budou strihat pred vhozenim pod nuz Gillotiny. *16* *16* *16*
      • Nauč se czésky. Má tam být Havlééé.
      • kozomrde korektore běž si okusovat předkožku do kozince
  • No Bohouši, tak z toho se Voloďa Putinů úrčitě těžce roznemohne - neřkui onemocní !!! Heil Schweik !!! *2*
    • Gut ! To z náčelníka Penisové hlavy ale zase jednou tryskají moudra, přímo oduševnělý ejakulát !!!
  • Ukrajina musí mít jedinou svobodnou alternativu svobodně si zvolit svobodnou volbu vstupu do EU a potom do NATO. Žádný socky tady jim do toho nebudou mluvit ani Báťuška Putin. Jedině tak svobodně zvolí svobodu a budou z nich svobodní a svéprávní lidé a budou žít svobodně ve svobodě. Jinak je čeká stepní vazalství v carství a budou žít v Chanátu. Svobodně žít ve svobodě a ve svobodné EU nikdy si nenechá od bolševického Ruska vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. Stepní nájezdníci nám chtějí vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. A ten plyn ať si Báťuška Putin strčí do p r d e l e.
    • K tomu, ať jim dopomáhají samopaly a odka fašisty Bandery.
    • Zabudol tento vol (n), že teletom bol a po kastraci je z nej zaser vol a dává to zde ostatním na vedomi. *1*
    • Tečko, tak teď jsi překonal sám sebe. Známe tvé příspěvky, ale takový intelektuální výron jsi ještě nedokázal, ani nikdo před tebou, a určitě ani nedokáže nikdo po tobě. Jistě jsi vyčerpaný a někde teď odpočíváš. Prosíme tě, vrať se brzy na diskuzi, a nějaký pěkný nový příspěvek.
      ..
    • taky nám (čr) tvrdili že nemáme jnou možnost než vstoupit do německé EU a do NATO, Jen jsem si nevšimnul, že by jsme byli po vstupu bráni jako rovnocenní partneři, a už vůbec se v EU necítím jako svobodný a svéprávný občan. ve všem musím poslouchat německou EU a českou rektalněalpinistickou vládu
    • Svobodně a ve svobodě jsi z té svobody úplně zblbnul.
    • Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem a proto krade i nick.
      • Ty jsi ten zloděj nicků a č ů r á k k tomu ještě. Kradeš nick a narušuješ diskuzi ty komoušská závistivá zrůdo.
    • Jak klasik pravil:
      Blbec nikdy nepochopí,
      že je blbcem skutečně,
      pravdu o tom, že je blbcem
      blbci říkáš zbytečně.
  • V tom případě zase neuznám já, to písmeno "D" ve zkratce vaší partaje! Začínáte se nějak vybarvovat, od chvíle co jste vyhráli volby! Nepřestávejte myslet na volby příští, vy čésaďáci!
    KSČM čeká, a asi se dočká (ku své spokojenosti). Pos.al jsi to Sobotko, pos.al a hodně!
  • Neuznáme referendum, to je ta Vaše demokracie? Předpokládám, že jste leccos v životě přečetl nebo Vám řekli rodiče. V r. 1938 Francie a Anglie nás hodili Německu - Hitlerovi. Šest let nás vysávali a vraždili. Nebýt Ruska, dřívějšího SSSR, tak podle záměrů Hitlera by naši občané skončili na Sibiři a nebo by byli vyhlazeni. Kolik to stálo životů? A hlavně obyčejných Rusů?Ještě za války nás USA a Anglie dala do sféry SSSR. V únoru 1948 se nikdo nás nezastal. Moji předci to odnesli s plnou parádou. Před 21.8.1968 Brežněv volal presidentu do USA a oznámil, že vstoupí na naše území. Bylo mu odpovězeno, že jsme v jejich sféře. Tak bylo dokonáno. 21.8. 1968 přišli SSSR, Polsko, Německo, Maďarsko, Bulharsko. V rámci této okupace sem přišla vojska i z Ukrajiny. Poláci na našem území stříleli do mladých lidí. Čekali jsme pomoc, ale žádná nepřišla. Přišla normalizace. Lidé převlékli kabáty a vlak jel dál. Umělci souhlasili s normalizací, odvolávali "odvolávám, co jsem řekl". Bylo to ponižující a trapné. Nikdy jsem nebyla v KSČ a ani na jejich májových průvodech. Okupace Varšavské smlouvy byla okupací pro nás stále. Veřejně jsme to prohlásili a rodina byla odepsána. Děti nemohly studovat, přestože měly výborný prospěch. V r. 1989 jsme byla šťastná, že moje děti budou konečně mít klid, o který jsme je připravili.Co se potom v této zemi dělo, nás úplně rozčarovalo. Když byly zde demonsterace, tak demonstranti byli označeni za lůzu a že ulice nebude rozhodovat. Víte, kdo to řekl. Zase sloužíme jiným mocnostem a ohýbáme hřbet.Naše vláda jedná nereálně. Zaorálek hystericky, Stropnický by pomalu rozpoutal válku. Zdá se mi, že jednají pod nátlakem USA a EU. Uznají vládu ulice utvořenou z nátlaku. Vraždění a násilnosti na neozbrojených policistech snad schvalují. Nesnáším populismus a křiváctví. Proto fandím Putinovi a ČSSD bych více nevolila.
    • Souhlas již od roku 1921 jsme neměli volit ČSSD. Vždycky tento národ podtrhli.
    • Já jsem jenom, milý Bohoušku, zvědav, kdy bude konečně referendum v celém Srbsku o odtržení Kosova. Nebo alespoň, kdy o to začnete tak vehementně bojovat. Zatím jsou výkřiky Vaše, těch dvou troubů Zaorálka a Dienstbiera /nejen !!/ a dalších Putinovi a jak máte možnost na těchto stránkách číst i každému trochu soudnému člověku tak akorát k ...
    • Plně souhlasím s BABČOU.Pane Sobotka Vy jste se ptal občanů - Vašich voličů na na jejich názor?
  • A který zákon na Ukrajině umožňuje převzít vládu násilným převratem? Na základě jakého ukrajinského zákona Sobotko uznáváte současnou vládu jako legitimní?
    • Pokud vím, tak se vládu na Krymu snaží převzít Ruskem podporovaná skupina vlastizrádců.
      Současná ukrajinská vláda vznikla schválením velkou většinou řádně zvoleného parlamentu. Je ovšem pravda, že se ukrajinský parlament zapomněl zeptat Putina, jestli tu vládu smí schválit.
      • Ty jsi také Not? (Notorickej blb?)
      • Nemyslíš, že vlastizrádci můžou být také ti, kteří namířili kurz Ukrajiny za každou cenu směrem k Západu? Na Krymu je přibližně 60% Rusů, 25% Ukrajinců a 15% Tatarů, tohle tedy jsou ti tví "vlastizrádci"? Ještě nám zkus vysvětlit, čemu rozumíš pojmem "současná ukrajinská vláda"?
  • Ještě větší blbec než jsme doufali
  • Přátelé, zapoměl jsem se pochlubit se svým novým nickem. Ale vy jste mně jistě poznali, protože nikdo jiný než já se nedokáže tak hluboce myšlenkově vyprazdňovat. Váš Tečka Blb-Kozomrd.
  • Sobotka okamžitě vyměkne, jen co se Rusko rozhodne neobchodovat s českými firmami za eurohujerský přístup naší vlády.
  • Bohusu, Bohusu...ty jsi se zase predvedl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit