Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina musí mít jedinou svobodnou alternativu svobodně si zvolit svobodnou volbu vstupu do EU a potom do NATO. Žádný socky tady jim do toho nebudou mluvit ani Báťuška Putin. Jedině tak svobodně zvolí svobodu a budou z nich svobodní a svéprávní lidé a budou žít svobodně ve svobodě. Jinak je čeká stepní vazalství v carství a budou žít v Chanátu. Svobodně žít ve svobodě a ve svobodné EU nikdy si nenechá od bolševického Ruska vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. Stepní nájezdníci nám chtějí vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. A ten plyn ať si Báťuška Putin strčí do p r d e l e.
  • Nemyslíš, že vlastizrádci můžou být také ti, kteří namířili kurz Ukrajiny za každou cenu směrem k Západu? Na Krymu je přibližně 60% Rusů, 25% Ukrajinců a 15% Tatarů, tohle tedy jsou ti tví "vlastizrádci"? Ještě nám zkus vysvětlit, čemu rozumíš pojmem "současná ukrajinská vláda"?
  • V tom případě zase neuznám já, to písmeno "D" ve zkratce vaší partaje! Začínáte se nějak vybarvovat, od chvíle co jste vyhráli volby! Nepřestávejte myslet na volby příští, vy čésaďáci!
    KSČM čeká, a asi se dočká (ku své spokojenosti). Pos.al jsi to Sobotko, pos.al a hodně!
  • Nemáš pravdu, ODS není stranou strana komunistických kariéristů a kmotrů, ODS je stranou demokratických kariéristů, kmotrů a mafiánů, s touto stranou nemají komunisti nic společného. A mně teda ČSSD překvapila nepříjemně, církevní megatunel nezrušili, ač jí hodně voličů volili právě tomu a socani před volbami slibovali zrušení restitucí.
  • Neuznáme referendum, to je ta Vaše demokracie? Předpokládám, že jste leccos v životě přečetl nebo Vám řekli rodiče. V r. 1938 Francie a Anglie nás hodili Německu - Hitlerovi. Šest let nás vysávali a vraždili. Nebýt Ruska, dřívějšího SSSR, tak podle záměrů Hitlera by naši občané skončili na Sibiři a nebo by byli vyhlazeni. Kolik to stálo životů? A hlavně obyčejných Rusů?Ještě za války nás USA a Anglie dala do sféry SSSR. V únoru 1948 se nikdo nás nezastal. Moji předci to odnesli s plnou parádou. Před 21.8.1968 Brežněv volal presidentu do USA a oznámil, že vstoupí na naše území. Bylo mu odpovězeno, že jsme v jejich sféře. Tak bylo dokonáno. 21.8. 1968 přišli SSSR, Polsko, Německo, Maďarsko, Bulharsko. V rámci této okupace sem přišla vojska i z Ukrajiny. Poláci na našem území stříleli do mladých lidí. Čekali jsme pomoc, ale žádná nepřišla. Přišla normalizace. Lidé převlékli kabáty a vlak jel dál. Umělci souhlasili s normalizací, odvolávali "odvolávám, co jsem řekl". Bylo to ponižující a trapné. Nikdy jsem nebyla v KSČ a ani na jejich májových průvodech. Okupace Varšavské smlouvy byla okupací pro nás stále. Veřejně jsme to prohlásili a rodina byla odepsána. Děti nemohly studovat, přestože měly výborný prospěch. V r. 1989 jsme byla šťastná, že moje děti budou konečně mít klid, o který jsme je připravili.Co se potom v této zemi dělo, nás úplně rozčarovalo. Když byly zde demonsterace, tak demonstranti byli označeni za lůzu a že ulice nebude rozhodovat. Víte, kdo to řekl. Zase sloužíme jiným mocnostem a ohýbáme hřbet.Naše vláda jedná nereálně. Zaorálek hystericky, Stropnický by pomalu rozpoutal válku. Zdá se mi, že jednají pod nátlakem USA a EU. Uznají vládu ulice utvořenou z nátlaku. Vraždění a násilnosti na neozbrojených policistech snad schvalují. Nesnáším populismus a křiváctví. Proto fandím Putinovi a ČSSD bych více nevolila.
  • Pokud vím, tak se vládu na Krymu snaží převzít Ruskem podporovaná skupina vlastizrádců.
    Současná ukrajinská vláda vznikla schválením velkou většinou řádně zvoleného parlamentu. Je ovšem pravda, že se ukrajinský parlament zapomněl zeptat Putina, jestli tu vládu smí schválit.
  • To je Tečka, má nový nick.
  • To je stejné, jako když se v Telnici narodí Papuánec. Podle vás je to pak Moravák jak poleno. Ale co se od vás nechá očekávat, že, Tečko-Kozomrde.
  • A který zákon na Ukrajině umožňuje převzít vládu násilným převratem? Na základě jakého ukrajinského zákona Sobotko uznáváte současnou vládu jako legitimní?
  • Ještě větší blbec než jsme doufali
  • Přátelé, zapoměl jsem se pochlubit se svým novým nickem. Ale vy jste mně jistě poznali, protože nikdo jiný než já se nedokáže tak hluboce myšlenkově vyprazdňovat. Váš Tečka Blb-Kozomrd.
  • Sobotka okamžitě vyměkne, jen co se Rusko rozhodne neobchodovat s českými firmami za eurohujerský přístup naší vlády.
  • Bohusu, Bohusu...ty jsi se zase predvedl...
  • Sobotka se narodil v Telnici, Brno-venkov, Brňáci-venkovani nejsou Moraváci?
  • Morava za Sobotku nemůže, on totiž pan Sobotka není ani Moravák ani Čech, etnicky, tak nemá žádný rozumný důvod aby Morávaky nebo Čechy zastupoval. On hájí svoje nadnárodní zájmy, a Češi s Moraváky jsou mu u p r d e l e. A z nezaujatého pohledu, byl by blbý, kdyby to nedělal. To jenom Češi jsou takoví hlupáci, že si tam Sobotku zvolí, a pak se nestačí divit, cože to tam provádí.
  • to je úplně jedno ty kašpare Sobotkův jestli uznáte nebo neuznáte.Jste bezvýznamná banda ubožáků a Rusku je to fuk.Názory bezvýznamné vlády v bezvýznamné loutkové zemi nezajímají vůbec nikoho.Česká vláda nemá o nic větší význam ve světovém měřítku než vláda Djibutska nebo Burundi....akorát to těm ubožákům v parlamentu stále nedochází.Rusko,stejně tak jako Amerika si bude dělat co uzná za vhodné a štěkání vypelichané čivavy jménem česká vláda není slyšet,tedy krom plesnivé české televize...
  • Za koho ten smraďoch Sobotka mluví. Sociální demokracie to má spočítaný, do příštích voleb nepřežije.
  • Otče Vašku Malý, "není každému shůry dáno". A ještě "blahoslavení chudí duchem, neboť jejich jest království nebezské." Říkám zase já.
  • Nikdy jsem nevolil ČSSD, ale zatím mě Sobotkova vláda v lecčemž příjemně překvapuje. Možná právě proto, že musí brát ohled na mínění Ano a zejména KDUČSL.
    ODS jsem nevolil, protože je to strana komunistických kariéristů a kmotrů.
    Dle mého názoru.
  • Souhlasím, že je Sobotka ukecaný. Ale nezapomínejme, že jsme součástí EU, budoucích USE, jež má víc jak 500 milionů obyvatel, zatímco český dvoreček z toho má asi jednu padesátinu, což je jen o málo víc než má Londýn.
    Pokud jde o ty zmíněné reparace: O jaké "válečné reparace" jde?
    Pokud vím, tak za Protektorátu nacisti rozšířili průmysl předválečné ČR a ten tady zůstal nezasažen frontou. A kromě toho 3 miliony občanů (celá třetina) byla vyhnána ze země a jejich majetek tady zůstal. Tak bychom spíš měli platit reparace my.
    Spíš bych se otázal, kdy nám Rusko zaplatí reparace za půlstoletí komunismu, vykradení uranu a devastaci celé společnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit