Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bodejť by zloděj nepodporoval zloděje. Poskok Kalouska má našlápnuto na hrad, ale hradním pánem bude stejně Kradousek. Ještě toho rozkradli málo viz církevní restituce, DPH, amnestie, důchodová reforma...
  • Jsem spokojen s názory pisatelů,protože tak začíná správná demokracie.Škoda jako v minulosti se dobře nechová ČSSD.Byl jsem pro změnu ,proto jsme hlasovaly pro kandidáta ČSSD.Můj otec byl v ČSSD,proto já tam nevstoupil a to se psal rok 1935,kdy otec byl touto stranou v roce 1948 podražen.Volím Zemana i když mám výhrady.Šwancerberka rozhodně ne!Jsem rád,že vypadl nechutný Fischer a mám radost,že to národ ustál.
  • Slušnej člověk už nemá komu dát svůj hlas. Knížepán bez mrknutí oka sedí v asociální vládě kde zlodějna a protekce jsou na dením pořádku a hraje si na šlechtice s morálníma zásadama. Jeho druh Kalousek odrbává 80 procent národa a všichni na něj nadávaj.
    A on jako jeho šéf má velkou šanci urvat prezidentské křeslo. Absurdní fraška.
    Mnoho soc. demokratů zradilo svou stranu která jim zajištuje funkce a pěknej plat.
    Zradila vlastního kolegu Dienstbiera a hlasovalo pro Zemana který je obklopen kmotrama
    a má mnoho vad jako jeho dvojče Klaus. Gol do vlastní branky a to pořádnej.
    Jsem zvědavej zda mnoho slušných levičáků i lidí jim to oplatěj stejně a budou kašlat na Zemana ve druhém kole.
    • Velice správně napsané, má to cit, hloubku a hlavně, je to pravda, ČSSD opět propadla a její příznivci jsou pouze hlupá ci, kteří nejsou schoni podpořit svého kandidáta, Zemea a nebo ten druhý dement?, to je vizitka voličů, kreténismus v předposledním stádiu ČR.
      • Ani se nedivím, myslím, že vedení ČSSD, jak Sobotka, tak Hašek jsou jako v té Haškově povídce - jeden větší s.čák, než druhý... Oba jsou nedůtkliví, jak na KSČM, tak i na SPOZ a bez nich vyhrají volby jen s případnou koalicí pod 50% a vládu nesestaví, jako v roce 2010. Takže s ODS nepůjdou a TOPka moc preferemcí nemá, stejně jako KDU....Oba jsou si podobní, jen každý trochu jinak, ale hlavně nechce ani jeden zrušit Bohumínské usnesení a tím se oslabují sami sebe...Prohrávají, co se dá a ty jejich "průzkumová vítězství" jsou možná jen finty aby se hloupě naparovali a pak spadli na hubu...Dneska už kromě komunistů tady lže každý....
  • Předseda ODS Petr Nečas míní, že kandidáta ODS poškodilo to, že se pravicoví voliči soustředili na podporu Schwarzenberga, který prý dostal bezprecedentní podporu médií.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kandidáta ODS poškodilo hlavně to, že byl kandidát ODS. Ne žeby jiné politické strany byly nějaký zázrak a výkvět lidstva, to ani náhodou ale takový sajrajt, jako je dvacet let ODS to aby se svící pohledal
    • Musím s Vaším názorem souhlasit a upozorňoval jsem na to,že máme nejhloupější vládu od r.1918 vč.jejího předsedy.Dříve jsem si myslel,že nic horšího než byl Topolánek mít nemůžeme.Chybovat je lidské.Nabídl jsem p.Nečasovi,že mu budu dělat poradce,ale neozval se.Tak ho uvedu na správnou míru,kdyby za ODS kandidoval sám svatý tak to je tak destrukční strana,že si již nevrzne.A charaktery typu Sobotky to je hrůza.Stejné jako Fischer.My budeme volit Zemana,když nevyšel Diensbier.Z žen jsem věřil Bobošíkové,ale,že bude opět kecat jako dnes to by byl Klaus v sukních.Děkuji ne!
      • Zúčastnil jsem se předvolebních shromáždění několika kandidátů na presidenta. Všechna měla jedno společné, a to sliby,sliby a zase jenom sliby. Asi nikdo z nich nečetl Ústavu v části o právech a povinnostech presidenta republiky.

        Po předvolebním shromáždění s MUDr. Sobtkou mi bylo naprosto jasné, že jeho rétorika plná frází a slibů i ostaních řečníků nemůže obstát v soutěži o Pražský hrad. A tak to i dopadlo. Nechápu, že MUDr. Sobotka chce dál, jak se vyjárřil, pokračovat v politice. Co tam chce dělat, co chce prosazovat s 2.5% podporou občanů. Mslím si, že jako lékař by byl mnohem užitečnější pro nás pro všechny. 20 let v politice je snad dostatečná doba se ctí odejít. Jeho rady, koho mají dál jeho voliči podporovat jsou odvážné.

        Na předvolebním shromáždění s panem Schwarzenbergem, a to vzhledem ke složení účastníků /95% do 25 let/ jsem se přesvědčil jakou moc má současná technika. S mladými lidmi, se kterými jsem mluvil, ani nevěděli proč tohoto kandidáta podporují.

        Tímto se potvzuje, že naše životy začaly ovládat " všechny ty internetové společnosti, které o nás vědí naprosto všechno. Ony jsou tím Velkým bratrem. Jsou schovaní, ví s kým jste komunikoval, čím se zabýváte a čím můžete mít na někoho vliv." Nemohu se ubránit dojmu, že i v tomto případě se mohlo jednat o "pokyn" jak se má kdo zachovat. Sám jsem těsně před volbami dostal několik SMS, abych volil výše jmenovaného. Beru to ovšem jako metodu ovlivňování veřejného mínění pomocí současných vymožeností techniky. Pak už jenom závisí, zda se těmito pokyny řídím nebo ne.
  • Kreté ne, tady alespoň vidíš, co si lidé myslí nejen o tobě ale i o té vaší zkur vené ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit