Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když jsem se v patnácti rozhodoval co dál dělat, udáváni pro StB byla jasná volba! *14*
  • Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítel socia­lismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách světového imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků a vykořisťovat v nich lidi, a tak dále a tak dokola. Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet mé knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. .... Svou práci vykonal každý člověk, který se nebál a nelhal v každodenním životě a nebál se témuž učit svoje děti. Myslím, že všichni, o nichž jsem mluvil, dosáhli toho, že jsme dnes tam, kde jsme. Není čas na to, abychom se teď dohadovali, kdo se zasloužil víc, zda takzvaný disident či exu­lant, zda herec či dělník, zda student nebo zemědělec.

    Svobodné slovo 18. 12. 1989

    Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: o republice lidské, která slouží člověku, a proto má naději, že i člověk poslouží jí. Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co vede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národnostních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují.
  • Ten kdo chce nad pořádkem bdít,
    svůj slib má ctít a nikdy neváhat,
    vždy věrně na paměti mít: ‚Chránit a
    pomáhat‘!!!!!!!!! "13* *14*
  • cokoliv je lepší než komunisti.
    • co komouš eštébák babiš?
  • Babiš je ukázkový komunista!
  • jedni šmejdi typu Nečas a spol odešli,druzí Babišovci berou otěže po nich.
  • voliči vidí.lco ten STBácky Slovák tady tropí.Příště víte koho volit,ale ANO a Babiše určitě ne.Nevím,jestli jezdí pro rady i do Karlovy Studánky pro rady za Zifčákem alis Růžičkou.
  • Těm zmetkům prolhanejm vytrhat jazyky a usekkat pazoury, aby už nemohly lidem LHÁT a KRÁST !!!!!
  • informovaných zdrojů za AGROFERTem stojí již v době jeho budování američtí investoři, kteří pomáhali s privatizací podniků, které tehdy Babiš ovládl. Veškeré aktivity, které souvisejí s budováním Babišova impéria, jsou zahaleny nejedním tajemstvím. Navíc pokud přihlédneme k tomu, že tyto informace pocházejí od obchodních partnerů AGROFERTu, kteří s ním obchodně spolupracovali nebo dokonce i dnes spolupracují, musíme je proto brát vážně a zamyslet se nad nimi.......

    Babiš rozdával koblihy, nacisté chleba

    Ovšem nevěřím, že voliči Hnutí ANO procitnou, tak jako nikdy neprocitnou ani havloiidi. Proč? Protože jejich polobozi jim byli naservírováni tou nejstrašnější a nejfunkčnější propagandou. Propagandou novodobého globálního otrokářského systému NWO, která se inspirovala u propagandy nacistické. Voliči ANO jen manipulovaně odevzdali svou lidskou svobodu a důstojnost Babišovi a ten svým „investorům.“

    http://radek-velicka.cz/?p=18333
  • Aká kríza do boha? To všeci ostatní kradnú, my chceme iba makať!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit