Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak odstraníme nezaměstnanost? Prostě na tom zamakáme!
  • Zato TOP Holocaust 09 už se rozpadá. Maskot kníže ze kterého blázní naše
    pomatená studentská mládež s čím dál nižším IQ stárne a Kalouska nesnáší
    většina zdejších lidí.
    Starostové už také utíkají protože když není Míra ministrem financí tak jim žádné
    peníze přihrávat nemůže.

    Vlastizrádní kulturní a mediální scéna se proto snaží odstranit pana Zemana bez voleb
    dosadit knížecího reakcionáře. Pokud zkusíte Majdanský scénář budete tvrdě
    a krvavě odraženi jako v Doněcku.
    • S rozpadem TOP09 se počítalo proto vzniklo ANO. Kalousek s Kchárlem i starostama nakonec vlezou do ANO bude jim tam ještě líp Babiš pokračuje v politice Kalouska jen slepý to nevidí.
  • Bohužel,tentokrát má p.Babiš pravdu a vy než napíšete kraviny si vyžádejte doklady o koupi a cenně na to máte ze zákona nárok,Hloupě žvanit umí každý.
    • Nevšimla jsem si ze by podal trestní oznámení, jen si pustil huba na Twittru.
      • Kdyby jste poslouchala rozhovor v televizi,jasně řekl že se celá věc šetří protože je to čerstvé a navíc u nás existují zákony a vzhledem k tomu že nejsem právník nemohu vám fundovaně odpovědět jestli není promlčená doba či něco jiného,počkám si raději jak dopadne šetření a audit na zmíněný nákup a k tomu ještě musíte přičíst že vládne Sobotka,máte velmi jednoduché myšlení,jste vlastně štastný člověk paní Jano.Měla by jste mít radost že se konečně dostávají na světlo informace které by jste se za nenormálních okolností které tady za Kalouska panovaly nedověděla.Ted je máte a zase se vám to nelíbí,můžete mi říct co vlastně chcete paní nebo slečno Jano?
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky všem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit