Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karolína Peak se mi jako ženská zdá být opravdu atraktivní, ale začínám z ní, jako z političky mít trochu strach. A určitě by neměla být ministryní vnitra. Tomu asi vůbec nerozumí !!
    Srala by se do toho asi tak, jak ta evropská poslankyně, která prosadila kvóty ženských ve vedení firem !!
    A že ji Sobotka kritizoval a ona mu to vrátila ?
    Tak Sobotka tomu určitě mnohem více rozuměl než ona rozumí vnitru. A to i přesto, že za Sobotky se toho mnoho podělalo. Také to nebylo dokonalé, ale problému jakž takž rozuměl.
    A stranu LIDEM zatím opravdu nikdo nevolil, ona nějak se zvolila sama !!
    Tak ať jde ta Peak k čertu !!!
  • Údery budou až začnou těmto trojkoaličním politikům pod p r d e l e m i bouchat bomby.
  • Sobotko! Jdi do pryč! *12*
  • Tak velkého snad nemůže mít nikdo, aby uspokojil tak velkou Peake. *1*
  • Vysrat se na všechno tady v té zkorumpované republice. Nemít vzdělání na něco a řídit to, to je možný jen v politice, protože těm lidem nejde o nic jiného než o své prachy. Kdyby jim šlo o to, aby to fungovalo, tak by nikdy tento obor nešli řídit, protože o tom vůbec nic nevědí. A proto je všichni příště jděte zase volit.
  • Stranu LIDEM nikdo z nás nevolil. Tak nevím z jakého postu mám mít ministra.
  • Třeba je to ženská s ptákem "Shemale".???
  • Sám velký tupan Topolánek se opět ozval, že Peake bude určitě lepším ministrem obrany než byl Vondra. Podle něj musí mít takový ministr silný politický mandát. To je trefa !!! Stranu LIDEM nikdo nevolil a podleTopolánka má Pík silný politický mandát. A takový trotl vedl tuto republiku jako premiér. Co dodat. Také ta politia a ČR podle toho vypadá !!!
  • Možná leda tak po devíti dvanáctkách a to nevím, jestli bych se potom nepoblil při pohledu na to tele!
  • Tak, milá Píko, hezky k odvodu, tam si Tě prohlídnou nahou (kouknou i do trenek-musí být čisté!), nástup k útvaru,přijímač, první rok pak budeš šurovat chodby mazlákem (pokud nevíš, je to mazlavé mýdlo), pokud tam bude jediná šmouha, tak celou chodbu znovu! Jelikož jsi měla pindy, tak ráno ve 3 vstávat a škrábat brambory! Pak příprava do stráže a 12-cti hodinovou stráž v noci, poté po příchodu na rotu, kdy máš nárok na odpočinek Tě stáhne dozorčí z bidla a jelikož máš opět pindy, čeká Tě opět chodba. Tak to jde den, co den a až budeš mít rok za sebou, pak můžeš plnit "bojové" úkoly.Po druhém roku nastup jako ministryně, dřív ne!
    To, že Tě nikdo nevolil je další mínus, zatím si nás nepřesvědčíla, ten boj proti korupci byl jen zástěrka, že ano? Co to bude nyní? Rozpoutáme nějakou akci vůčí Palestině?
    Pomůžete souvěrcům?
  • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1* *1* Bingo !!!!
  • *1* Spokoj se se svou Aničkou a nech si zajít chuť
  • ... tak tu tvou práci bych chtěl vidět, debílku :))))
  • Chlapi, takovou slepičku prcat, to musí být supermrd.
  • Nádherná diskuze Antiparoubka a Karlíka připomínající naší politickou scénu za posledních pár let, s krásnou vizí do budoucna(zlepšení se nikdy nedočkáme), jak v politice, tak na diskuzích.
  • Vidím že antiparoubek to prohrál na celé čáře, dokázali jste ho totálně uzemnit, gratuluji.
  • Máš li malého nezoufej, strč ho do úlu a hodně zabouchej. Tím pádem budeš mít po tvém komplexu. *1*
  • Pozor na pisatele 'antiparoubek' Jedna se o bezducheho V O L A bez jakehokoli nazoru.
    Jeho urazky prejdete bez povsimnuti.Ani v blazinci si s nim nevedi rady,a donekonecna jej tam nemohou drzet.Jedine se hodi na vyzkum misto laboratornich potkanu.
  • Nejprve jsem přemýšlela, co by bylo horší - Peake ministryní obrany nebo Sobotka ministrem financí? Ovšem pak se mi před očima zjevila hrůzná vize: Peake ministryní obrany ve vládě, kde je ministrem financí Sobotka. Jaké bylo další osazenstvo této vlády to nevím, protože jsem omdlela.
  • ...ale to je mi pěkné...tak dva asi gauneři u koryta moci, bez svědomí a zábran, se trumfují, kdo z nich je větší mafián a kmotr....protřelou mladou slepičku Karolínku sice nikdo nevolil, ale už se hnedle převléká do maskáčů, zatímco bosá hlava bez patřičného vzdělání si udělala maturitu u šmelináře a handlíře s politickou mocí Grosse...na základě megatunelu s Mrázkem a Pitrem se stal ze dne na den ministrem financí....fuj, hnuj, jeden jako druhý...dle mého názoru...ta slepička nám ještě ukáže...jak zcentralizuje moc...nakonec jí třebas bude patřit celá armáda, jako její poskokové....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit