Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav šmírákům donašečům a prorežimním fízlům. Vzhledem k tomu že BIS opět nás nespokojenence se sočasným stavem této země řádí do složky extremisté tak vám píši.
    V současné době v této zemi vládne totalita zlodějů podvodníků. Mezi členy této mafie která nám krade peníze z kapes a přesouvá je na svá naditá konta v zahraničí jsou politici podnikatelé sponzoři a mnozí soudci státní zástupci a policisté i bankéři.
    Vzhledem k této skutečnosti neuznávám současný režim jako legitimní a každý kdo mu slouží nebo ho pasivně podporuje je pro mě kariérista a zločinec kterej za mrzkej jídašský peníz pomáhá ničit tuto zem. Aktivní i pasivní ovčani přisluhovači režimu jsou zločinci.
    Slovo extrémní se používá jako pro nás slušné lidi. Podle mě je extrém spíše žít v zemi kde krádež a podvod je na dením pořádku. Kde bohatí zloději stojí nad zákonem a dokonce seděj i v parlamentě. Kde se deně rozkrade x milionů a škoda pak maj splácet lidi z nichž mnozí už nyní třou bídu s nouzí. To je pro mě extrém.
    Do nového roku 2013 vám proto přeju stávkující lid v ulicích nejen u nás ale i ve světě.
    Revoluce a vaše svržení domácí i mezinárodní zločinci.
    Lidi v 89 naivní lidé měli holé ruce a všelijaké naděje které tito darebáci zneužili pro své chamtivé cíle a bohatnou na úkor nás všech slušných občanů. Tak se teda poučme a místo křiku máme holé ruce mějmě něco v ruce. REVOLUCI ZDAR *1* *1* *1* *1* *1*
    • Souhlasim s vami naprosto!
      Vzdy mi udela radost ze jsou stale slusni lide se spravnymi nazory.
      STUACE u nas zacina byt velmi, velmi vazna. Na naprosto normalni vlasteneckou poznamku je clovek ne extremista ale neonacista. Co tohle ma znamenat? Co tohle ma znamenat?
      F A S I Z M U S !!!
      /Nic podobneho se v cele Evrope nedeje, tedy v takoveto mire./


      Copak by nam na to asi povedel J.X.Dolezal a cely jeho Reflex?
      No, co by povedel?/nas maly vlastenec/
  • Možná to bude znít divně ale když se na tu ženskou dívám, vybavuje se mi kudlanka nábožná. Ale to není jen nějaký verbální útok na ni. Opravdu tak vypadá. Mimochodem kudlanka po páření sežere partnera. Je to brouk kanibal.
    • Něco na tom bude. Ta ženská má chladnou tvář a srdce z kamene. Nostradamus Paroubek přeci strašil UFOUNAMA. Co když to je zašifrovaná předpověd a oni už zasedaj ve vládě. *1* *1* *1* *1* *1*
  • To už je fakt hrozný.Taková slípka,která nerozezná vrtulník od tanku snad nemůže takovou funkci dělat!Je mě z toho na blití. *16*
    • Plně souhlasím,je mi taky na blití.
  • Ministr obrany,k smíchu.Jo, koryto je koryto.Vleze do zadku každýmu,jen když to ponese. *12*
    • ... ticho tam na hnoji, nebo tam hodím vidle ... co jste si vycinkali klíči to máte ... příště zase to zkuste s lásko-pravdou a nějakým popelářem co ten svinčík uklidí *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zastaví tuhle paní v její expanzívní kariéristické misi vůbec někdo? Prozradí nám někdo čím je tak kompetentní,že může být téměř univerzální političkou? Ještě jsem neslyšela nebo se nedočetla, že by nějaký politik byť s mandátem seděl v parlamentě a teprve si s kamarády budoval politickou stranu.
    • Zastaví, rána lopatou do jejího hnusksichtu *16*
  • Hezky a obsáhle to popsal Karlík. Současná vláda je sebranka nejhoršího bezskrupulozního ksindlu, nejhorší, co se tady ve vedení země objevilo ve celé její historii už od Sámovy říše. I protektorátní vláda byla lepší než jsou tihle. Jediné řešení je všechny je vymlátit a to doslova.
  • Troufalost Pek je boužel podpořena teorií Havla a jeho kopmliců, že ministra obrany by měl dělat civil jako v USA. Pozapoměl přitom na to, že ten civil vždy prošel zkušeností jako vyšší důstojník v armádě než se stal opět civilstou následně ministrem obrany.
    Pek nemá zkušenosti ani z Armády spásy, pravda je ale v tom, že skušenosti má na spoluřízení bordelu v naší vrcholné politice vlády.
    • Von jí dá Klaus frajtra, možná dokonce kaprála, nedej bože účetního šikovatele! *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Souhlasím že pí.pako se hodí všude, její bezcharakterní povaha by brala vše.Kdo ji volil je pěknej v.l.I když možná tehdy nevěděl co se zní vytlačí.
    • Peake krade jako straka je drzá jak opice má hroší kůži a má i jedovatou držtičku. A ubožáka Bohouše Sobotu strčí do kapsičky. na rozdíl od něj má totiž i koule *1* *1* *1*
      • ... jsi bezvýznamný pisálek bez ptáka :))))
        • Vlezprdelka ODS jako ty ho jistě má natřeného na modro. *1* *1* *1*
      • ty koule má občas pod bradou *1*
        • Že by měla často pod bradou Nečasovi koule? *2*
          • Pokud ten modrej opeřenec nemá ptáka ze zlata tak tu zlatokopku neukecá *1* *1* *1*
        • Kam ty se všude nedíváš. Nemravo. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Tahle krůta může tak vracet údery.
    • Tak Sobotkovi určitě.!!!
  • ...Peake je všech krav paní máma.......
    • Fischer je nase mama a Peake je nas tata...
      Zajimave je na strane LIDEM to, ze tato srana je ilegalni, tedy naprosto nelegitimni...Je to opravdu neuveritelne.
      Ja si stejne myslim ze si ti politici tzv. jen z nas delaji legraci.
      • To si nemysli, tomu věř
  • Co by tam tahle koňská hlavy chtěla dělat.Možná by mohla jezdit po bojištích s kočovným bordelem.Irán,Irák - tomu dala,tomu dala!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • To není koňská hlava, nýbrž muflonice bez rohů *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit