Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .... Kájo, nespi, našel jsem k tobě stejného retarda Drive :)))))
    • Ve srovnání s tebou je i hlupák chytrým člověkem *1* *1* *1*
  • Rudoprdelníci tady zase perlí. *1*
    • A ty to neumíš tak jen tiše v koutku závidíš *1* *1* *1*
      • ... musíš být hodně opuštěný zdegradovaný človíček, že zde hledáš kámoše, trotle :))))
        • Jen rád drbu hlupáky a jelikož ty jsi jejich králem stal jsi se terčem. *1* *1* *1*
          • ... tak už začni, telátko, zatím jsi odvar :))))
            • Na tak slabého soupeře jako jsi ty neplejtvám ostrejma. *1* *1* *1*
  • Vládu katů jsme zkoušeli 40 let a pak to zkrachovalo - asi to pro některé bylo málo.
    • Blbečku!!!
      • To je pro antiparoubka
        • ... chachacha, další blbec kvůli mě vychyluje :))))
    • Jak by jsi nazval současnou vládu blbců ,chlapečku? Tak nezlob,vyčůrat a spát,ráno jdeš do školky.
      • ... nauč se ptát, tupane, a pak se zase zastav :))))
        • Nauč se psát, tupane a stejně se už potom ani vracet nemusíš *1* *1* *1*
          • ... neposer se z jednoho překlepu, kvůli póvlu tvého kalibru nemám důvod text kontrolovat
            • Není divu že jsi na škole propadal. *1* *1*
    • Ten hnůj všude kolem ti zjevně nevadí. Tak se v něm spokojeně rochni dál. Jsi močůvka. *1* *1* *1*
      • ,,, nemáš na to, chudáku :))))
        • Zato pokud se srovnáme inteligencí tak jsem proti tobě hotovej boháč *1* *1* *1* *1*
          • ... kolik máš titulů a kolik ovládáš jazyků, profesore?
            • Tobě gratuluju k titulu z Plzně. Mimochodem kolik tě stál? *1* *1* *1*
  • Karlíku, jsi géčko :))) o tom, abys byl někdy béčko apod., si můžeš nechat jenom zdát :)))
    • Jako rozhodčí nestojíš za nic. Drž se nadále v suterénu. *1* *1* *1*
      • ... jenom debílek jako ty zde tráví celé dny :))))
        • Teče ti nerv trumpeto. Ty ses tu loučil už před dvěma hodinama a místo toho super života co nám tu stále lakuješ jsi tu stále i ty. To je mi teda záhada.
          Jsi zaměstnanec nebo placenej za dělání rozruchu na těchto stránkách. Stejně jako agent Mulder budu dál hledat pravdu až dokud tě neodmaskuju. *1* *1*
          • ... prudit je zábavnější než nudit, trosko :))))
            • Ty zvládáš obojí starej vraku *1* *1*
          • ... jenom hlupáček si vymýšlí teorie, co jsem, na tebe stačí občas pár minut času :))))
            • Uvažovat a přemejšlet ti opravdu neuškodí. Zkus to někdy. *1* *1*
          • ... neznám Muldera ani jiné podobné nesmysly, kámo, vystačím si v životě sám :))))
            • Možná to je právě ta chyba *1*
          • ... nudíš :))))
            • Prudíš *1* *1*
  • Ty ku-vo zasraná chcípni ty kasriéristická dě*ko!!!!
    • Je vidět na bodech, kolik kozomrdů slintá když ji vidí *16*
  • Sobotko! Jdi do pryč! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit