Přejít na výpis diskuzí

Sobotka získal v souboji o vedení ČSSD výrazně navrch

4.11.2013 19:16
  65 příspěvků

V několikaletém a většinou před veřejností skrývaném souboji o vedení sociální demokracie získal v uplynulém týdnu výrazně navrch předseda ČSSD Bohuslav Sobotka nad druhým mužem strany Michalem Haškem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bohušu, Bohušu, moc se neraduj, bude hůř... :-)
 • Dluhoslav je poslední hřebíček do rakve socanů,ještě chybí spolupráce z KDU.
 • Sobotka je genius a platy všem pěkně běží
 • Nevím, co se všichi diví. je to přece dobře zavedená figura. A Hašek by asi byl moc jankovitej a nevyzpytatelnej....
  • at si o nem mysli kdo chce co chce, je predseda strany, ktera vyhrala volby, vyvolat krizi jeste v den vysledku voleb je fakt silene, p. Hasek a spol. si mysli, ze si muze vsechno dovolit a ze volici jsou uplne blbci...docela se ted divej, ze?
   • To bia: KSČSSD jsem sice nevolil a vůči Sobotkovi bych měl mnoho výhrad, ale je to skutečně předseda strany a nemyslím si, že by se jím byl stal nějakým podrazem.
    KSČSSD získala ve volbách nejvíce hlasů, ale nevyhrála volby. Volby nejsou fotbal, kde proti sobě hrají dvě mužstva a jedno nutně zvítězí, zatímco druhé tím pádem prohraje. Pokud nanastane reníza.
 • Hlavně že mají socani Bohumínský zákaz s komunisty, ale že by si zametli před vlastním prahem, tak to jim nedojde.

  Je otázkou času a socani ještě oslabí a nebo se rozpadnou na dvě samostatné strany.
  • To že mají ten bohumínský zákaz je jejich štěstí, protože jinak by je volila jenom lůza a p.tomci jako KSČ(m). Komunisti mají prašivinu !!! *11*
 • Tedy upřímně řečeno chudák ČSSD.Nyní jí ke korupčníkům, podvodníkům, zrádcům a zlodějům přibylo i vedení, ve kterém se perou ti neschopní s těmi všehoschopnými.Co vy na to věrní, ale podvedení voličové?A až začnou Sobotku "rejdovat" Babišové a Bělobrádkové, bude hůř.Tak jen se těšte!
 • Tedy upřímně řečeno chudák ČSSD.Nyní jí ke korupčníkům, podvodníkům, zrádcům a zlodějům přibylo i vedení, ve kterém se perou ti neschopní s těmi vaehoschopnými.Co vy na to věrní, ale podvedení voličové?A až začnou Sobotku "rejdovat" Babišové a Bělobrádkové, bude hůř.Tak jen se těšte!
  • Máš recht. Sobotka bude jenom slouha Babiše a Zemana. Bělobrádek si bude jen hlídat, aby krádež státního majetku šílenými církevními restitucemi nebyla ohrožena. Proto tam také je. Je to smutné, ale že ČSSD vyklidí pozici vedoucí strany a vítěze voleb, je smutné. I když si stačí vzpomenout na Mládka a jeho výroky proti živnostníkům jako parazitům, tak z toho jde ještě dnes mráz po zádech. I když jsem nevolil Babiše, věřím mu, že ten hon na čarodějnice a zvyšování daní opravdu zastaví.
 • Kdyby se nerozkradlo,to co se vybudovalo za komunismu,tak by tady žádná chudoba nebyla
  tady se žije jenom z komunismu.Včera jsem koukala na 24 na Okamuru,jak tam vysvětloval restituce.To se to lže hloupým lidem,blábolil tam něco o smlouvách.tyto smlouvy jsou neplatné,protože to bylo proiti vůlí národa.A pokud jsou teda platné tak jejich podpisovatelé zavřít a potom vynášet ortely.Tento majetek totiž nepatřil ani Kalouskovi ,Nečasovi atd,tento majetek jim totiž neříkal pane,rozhhodovali o něčem co jim nepatří,tímto jsou tyto smlouvy NEPLATNÉ!!!!!!!!!!!!!!
  • Máš naprostou pravdu, katko! Nevšímej si zde přítomných hochů z Kchárijugend a hlavně na ně nereaguj (čekají na to).
  • Me Okamura absolutne nezajima ani jeho nazory-ale o jake restituce tam slo?
 • Tahle šaškárna nahrává pouze komoušům,protože český blb obecný je bude za dva roky v dalších předčaskách volit.Myslím voliče čssd,ti nebudou vědět.Jsme bolševické panoptikum v srdci evropy.Ale řečičky o zaměstnanosti jsou na nic,oni žádná pracovní místa nevytvoří,jen naivka v to doufá *2* *2* *2*
  • Blb obecný, je-li rozmarný boháč, volí občas z rozmaru i levici. Mnohočetný chudý blb obecný, pokud volí pravici, vykazuje inteligenci a přehled Romů volících DSSS pana Vandase. Podle výsledků voleb ale Romové blbí nejsou...
 • Zajímavé, že ČSSD si vždycky do svého čala zvojí nějakého hňupa.
  Standa Čistej, Jirka Panďur, Samstagmann, *2* *2* *2* *2*
  Už se nám ta ČSSD rozpadá (přes všechny proklamace) a Sobotka ji svojí pomstychtivostí ještě dorazí. Už nebude a nemá 50 poslanců, protože ta vyhozená Haškova parta spolu s přívrženci se těch svých poslaneckých mandátů nevzdá.
  Tedy ČSSD už není nejsilnější politickou stranou v parlamentu, a nevyhrála volby!!!.
  Nejsilnější politickou stranou a vítězem voleb je teď už ANO! A to je pravičácká strana a stejně se nakonec spojí s TOP, ODS, Lidovci a možná nakonec i Kanimůrou a vytvoří vládu pravice. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dovolím si trošku oponovat. Těch pét poslanců dostalo pěkně za vyučenou a bude se chtít opét "vydrápat" na původní pozice v ČSSD (z pytláka nejlepší hajnej). Nepředpokládám tedy, že by si chtěli proti sobě poštvat veřejnost a členskou základnu nějakou zradou, nebo podrazem. Bez vítězné ČSSD se ve sněmovně nic nehne.

   ps. Vím že se to špatně tráví, ale taková je skutečnost.
   • To asi sice ne, ale pak bue mít pravdu Kníže, že do 1 - 2 roků budou nový volby, a on už si na to brousí zuby......
    A bude mít spoustu důvodů pro svou podporu. A voliči na podrazy trojkolky rychle zapomenou.
   • tak to nejez,když špatně trávíš *1*
    • Je očividné, že jsi ráno papal málo vtipné kaše!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit