Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky Sobotkovi dopadne ČSSD stejně jako ODS,cožpak to ti členové nevidí a nezakročí.Jestliže Sobotku určí prezident aby sestavil vládu a stane se promierem,bude ještě větší zlo v republice,než za Nečase.Doufám,že nevytvoří koalici a potáhne s celou ČSSD kterou dovedl k padu.
    • O jednu pravicovou stranu (co jiného je ČSSD než kryptopravice?) víc nebo míň...
  • Sobotka je mrtvej muž, ale zatím o tom neví.
    • O to víc kolem sebe Sobotka kope, ale tím to ještě dorazí! Protože ztratil politickou soudnost.
      A drží se funkcí jak lejno košile. *2* *2* *2* *2*
    • Nepleteš si to s Kchárlem? Ten už o tom ví moc dobře, zombík jeden.
  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    Tak se připravme na návrat fašistického komunistického režimu, V CCCP to už mají a říká se tomu putinismus. U nás se rodí jakási odrůda, kterou lze označit jako zemanismus.
    • Většina lidí dodnes nepochopila, že ruskej mužik musí mět svýho cara, stejně jako dobrodruzi v USA svýho velkýho šerifa, jinak se imperium rozpadne. A nám by asi pasoval i ten stařičkej mocnář, kterej to jakž takž přes svý ouředníky držel při zemi. Ten rozlet českejch mafianů a tunelářů by zaručeně za jeho chvějící se ruky nenastal Anebo by alespoň neměl rtakový rozměry....
      • Myslíte Husáka?
    • "Tečko", na tebe serou i mouchy!
      • Na tebe double tečko taky,ale double *2* *2*
  • Se Sobotkou v čele, jde ČSSD do perdele.
  • Toto je pouze dusledek nevyporadani se s komunismem.Tato protilidska strana patri mimo zakon,a jejich clenum-az vnukum zakazat jakokoli politickou cinnost.
    Kazdy vi,co v komunisticke superstrane bylo kdy za povl.No,a ta luza nejen,ze zustala v KSC,ale zalozila si ruzne polofasisticke spolky typu ODS.
    CSSD ne-nebot do teto zalozene strany infiltrovali komunisty typu Zeman a jine podrazaky.
    • Prosím, pojďte dál pane Not.
  • asi to bude pyrrhovo vítězství pro celou ČSSD, nedovedu si představit, že by Sobotka získal pro svou stranu voliče a že by veřejnost přesvědčil o něčem jiném, než že chce mít moc
    • Další utrpěné vítězství. Ani opakované "přes prdel" je nepoučilo, to chce už velkou dávku hlouposti. Směřují tam, kam ODS. ODS nevolím, protože jim už nevěřím, soc. dem. nevolím, protože jim věřím.
  • Tento volební a politický systém "provařil" již A. Hitler a následně Mitterrand a komunisti. Pryč s hloupými politiky, sem s odborníky.
  • Já osobně si myslím, že předsedu partaje a ministerského předsedu by měla dělat Špidla *1* . Lepšího jsme tu neměli.
    • ... a já si myslím, že by bylo dobré takovou špidlu nakopat do prd-le. Vždyď musíme pod jinou vládu. Pod EU nebo Němce(ti by nás už nechtěli). Už to pochopíte, že kášparci zvoleni z tohoto volebního systému, nejsou schopni vládnou tuto zemi?
  • Je po řádných volbách za milióny a hádají se mezi sebou o koryta jako cikáni a za tohle berou
    stotisícové platy, včetně slevových výhod po Praze. Pro obyčejný lidi zase nic......
    Chce to defenestraci stávajících pohodářů-darmožroutů a úřad vykonávat po zásluze jako čestnou funkci. Chytří a snaživí doktůrci toho jistě obsáhnou v pracovním poslaneckém, či ministerském životě nepoměrně více než obyčejný kmán. Zejména, když si tam zahřívá poslanecké křeslo od samého začátku hadrové revoluce. Nadáváte na prezidenta Zemana kvůli jeho samovůli zvolení dočasné vlády. A víte proč to udělal? Nečekal na "parlamentní podvodnou Demokracii" a odvedl kus
    práce s odborníky-nedoktory, s lidmi, kteří už pro tento stát viditelně pracují od samého zvolení
    prezidenta Zemana. Politici, styťte se, jste všichni jen směšné darmožroutské kreatury!!!!!!! *12* !
    • za všechno může Sobotka,ti co pro ČSSD něco kladného udělali jsou tlačeni nechť odstoupí a Sobotka,který této straně škodí a je zapojen do různých kauz včetně Mostecké úhelné dělá předsedu.
      • Ex Samstagstein (po dědovi) má podpru těch svých. To by tak hrálo, aby moravští gójim rušili globalizační a církevní kruhy! *12* *12* *12* *16*
  • Nemohu uvěřit,že se do písmenka začíná opakovat zánik ČSSD přesně podle ODS,která potvrdila neschopného Nečase ve funkci a regiony položily poslušně hlavu na špalek.Podržení neschopného Sobotky u moci a potrestat naopak lidi,kteří viděli,že Sobotkova závislost na Kalouskovi je v krátké době jako stranu zcela znevěrohodní ! Trest voličů ČSSD bude drtivý,hodně lidí trpělivě dlouho čekalo zda bude konečně tato strana hájit jejich zájem ! Vedení ČSSD podržením neschopného Sobotky krerému hrozivá aféra OKD už vykukuje za zádama, plivlo voličům do obličeje a proto ČSSD se velice rychle stane bezvýznamnou stranou.Zrádci voličů a sociálnědemokratických ideálů jsou podle mě -Sobotka,Zaorálek,Ráth,Urban,Štěch a Falbr,to jsou podle mne lidé zodpovědní za likvidaci strany,která měla hájit náš zájem a do které jsem i já vkládal své naděje !
    • Haškovi,Tejcovi,Tluchořovi jsem fandil,dělají pro prospěch ČSSD již dlouho,Sobotka je pro ČSSD největší zlo
      • tedy Tluchoř není soc. dem a to dva další jsou stejní mocichtiví břídilové jako i Sobotka
    • Styď se *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit