Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle šaškárna nahrává pouze komoušům,protože český blb obecný je bude za dva roky v dalších předčaskách volit.Myslím voliče čssd,ti nebudou vědět.Jsme bolševické panoptikum v srdci evropy.Ale řečičky o zaměstnanosti jsou na nic,oni žádná pracovní místa nevytvoří,jen naivka v to doufá *2* *2* *2*
    • Blb obecný, je-li rozmarný boháč, volí občas z rozmaru i levici. Mnohočetný chudý blb obecný, pokud volí pravici, vykazuje inteligenci a přehled Romů volících DSSS pana Vandase. Podle výsledků voleb ale Romové blbí nejsou...
  • Hašek,Tejc a Škromach jsou pračuráci.
    • takze jste pribuzni...
    • a Sobotka, Zaorálek, Špidla jsou podrazáci a měli by také odevzdat své funkce. Podrazili Zemana a teď se jim to jen vrátilo.
  • Věřím panu Sobotkovi. Za celou dobu jeho působení mě nezklamal. Před léty jsem věřila i panu Škromachovi. V době. kdy byl ministrem MPSV, jsem obdivovala mnoho jeho rozhodnutí. Teď se mi nechce věřit, že byl ochoten k takovému křiváctví.
    • Ale babi. Pan Škromach v době svého ministrování přece nic nerozhodl. Všechno mu připravili jeho úředníci a on se jenom přiblble usmíval a koktal prázdné fráze na tiskových konferencích. A tak to dělá dosud. Jestli je toto vrcholný politik ČSSD, tak tato strana může řídit maximálně tak okresní spolek chovatelů králíků, a to ještě blbě.
      • Jediný schopný je Sobotka, je to bez diskuse!!!
        • Na ten nesmysl,co tady píšete si hlavně vzpomeňte o příštích volbách,až bude mít ČSSD právě zásluhou Sobotky problém dostat se do sněmovny !Díky tomu,že Sobotkovi už teče máslo na hlavě proudem,může nyní dokonce pravice sama odstřelit zcela ČSSD do ztracena kdy si vzpomene.
  • Já osobně si myslím, že předsedu partaje a ministerského předsedu by měla dělat Špidla *1* . Lepšího jsme tu neměli.
    • ... a já si myslím, že by bylo dobré takovou špidlu nakopat do prd-le. Vždyď musíme pod jinou vládu. Pod EU nebo Němce(ti by nás už nechtěli). Už to pochopíte, že kášparci zvoleni z tohoto volebního systému, nejsou schopni vládnou tuto zemi?
  • Tento volební a politický systém "provařil" již A. Hitler a následně Mitterrand a komunisti. Pryč s hloupými politiky, sem s odborníky.
  • Toto je pouze dusledek nevyporadani se s komunismem.Tato protilidska strana patri mimo zakon,a jejich clenum-az vnukum zakazat jakokoli politickou cinnost.
    Kazdy vi,co v komunisticke superstrane bylo kdy za povl.No,a ta luza nejen,ze zustala v KSC,ale zalozila si ruzne polofasisticke spolky typu ODS.
    CSSD ne-nebot do teto zalozene strany infiltrovali komunisty typu Zeman a jine podrazaky.
    • Prosím, pojďte dál pane Not.
  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    Tak se připravme na návrat fašistického komunistického režimu, V CCCP to už mají a říká se tomu putinismus. U nás se rodí jakási odrůda, kterou lze označit jako zemanismus.
    • Většina lidí dodnes nepochopila, že ruskej mužik musí mět svýho cara, stejně jako dobrodruzi v USA svýho velkýho šerifa, jinak se imperium rozpadne. A nám by asi pasoval i ten stařičkej mocnář, kterej to jakž takž přes svý ouředníky držel při zemi. Ten rozlet českejch mafianů a tunelářů by zaručeně za jeho chvějící se ruky nenastal Anebo by alespoň neměl rtakový rozměry....
      • Myslíte Husáka?
    • "Tečko", na tebe serou i mouchy!
      • Na tebe double tečko taky,ale double *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit