Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak předpověděl Nostradamus: v roce 2017 Zeman i Babiš končí. Na jednoho už čeká zubatá na druhého kriminálka. Prezidentem má být dlouhý Vladimír. ANO se příští rok rozpadne, většina jejich členů Babiše nenávidí.
  • Teď je teprve vidět,co je to za holotu ten

    Kalousek a TOP09.Bojí se rozpuštění Sněmovny,poněvadž by přišli o nezasloužený příjem z povalování se v jejich prostoru
    a to už celých dvacet let.Totéž platí i fialovém Fialovi a jeho mafiánské ODS.
    Tyto partaje jsou NEVOLITELNÉ !!!!!!!
  • Přibil donovinařil *1*
    • Bude dělat pro Sorose.....kuva prodejná
  • podle ústavních právníků PAN PREZIDENT NEMUSÍ BABIŠE ODVOLAT MÁ NA TO PLNÉ PRÁVO.Tak že zbývá ústavní soud a ten než by proběhl tak bude dávno po volbách.
  • Já bych odvolala ožralého ovara Zemana, jediný ten tady dělá bo rde l, dělá ostudu celé ČR!
  • jak může chtít Sobotka demisi vlády když se s vládou nedohodl? Navíc to má to také v koaliční smlouvě.
  • http://byznys.lidovky.cz/babis-povazuje-nahravky-kde-mluvi-s-novinarem-za-zmanipulovane-psh-/media.aspx?c=A170505_131825_ln-media_ELE
  • Sobotka si podřízl pod sebou větev a jiná mu již nenaroste.
    Sobotko chuť po moci je nemoc.
    Sobotky je mi líto, ten se neuživí ani jako kopáč někde na stavbě.
  • https://www.novinky.cz/domaci/437045-babisovy-nesrovnalosti-v-danovych-priznanich-jsou-promlcene.html

    Tak jedna kauza A. Babiše padla a zřejmě ji hned bylo nutno nahradit jinou a novinář Přibil zřejmě za jidášský obulus provedl špinavou práci k diskreditaci A. Babiše. Od samého začátku to mezi Babišem a Sobotkou jiskří a bylo by zajímavé, aby konečně A. Babiš promluvil. Ono to nebude jen o poslaneckých náhradach a prostředků na stavbu nemovitostí! Nejvíce se mi však líbí korouhvičky, kdy ze zrádců zrádců a podrazníků se najednou stávají andělé a loajální věrní psi (jméno ať si tam každý dá sám)! Nezastávám se vůbec A. Babiše a nejsem ani jeho voličem, ale nechce se mi věřit, že by byl takový naivní prosťáček. Pokud se jedná o úkolování novinářů neni vůbec novinkou a je běžně a v zahraničí běžně používáno. Rád bych věděl zda TOP, KDU-ČSL, ODS či ČSSD jsou tak křiťálově čistí. Poslouchám-li masmedia ani už nepotřebuji další komentáře! Má-li někdo máslo na hlavě, měl by držet tu svou nevymáchanou tlamičku!
  • Babiš a Zeman. Dva podvodníci, lháři a gauneři. Babiš je navíc mafián. Tuhle dvojici exportovat všude tam, kde je potřeba rozvrátit nějakej režim. Anebo líp, vystřelit je na Mars.
    • Ruský lhář Zeman a zloděj Bureš v symbióze. Není nic horšího.
      • a ruský zloděj Bureš.
    • No tak nevím snad tři. Sobotka ještě ve středu v TV tvrdil že ponese demisi ve čtvrtek na hrad.A že tak neudělal je zjevné lhaní.
      • nespolehlivé informace, nebo tu zjevně lžete vy.
        • Něco z historie:

          https://www.novinky.cz/domaci/436780-sobotka-jde-s-demisi-na-hrad-uz-zitra.html
          • pravda nevoní co
            • Nebo spíš ty ?
            • od Ovčáčka. Má asi tak stejnou váhu, jako by jí řekl sám Zeman. Nebo ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit