Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fosilie
    Sobotka i ve svém dospělém věku zvládá perfektně kotrmelec,ale Kalousek to je fík!Předevčírem prohlásil,že je Sobotkla zbabělec,dnes,že je chlap!Šedá kůra prosycená chlastem!
    • že měl v sobě štamprdliček slivovice při tom včerejším mávání holí Zeman?
  • Sobotka je frajer. Nyní celý národ uvidí že komunistický zločinec Miloš Zeman
    porušuje ústavu a nechce odvolat od koryta spojence, komunistického zločince Babiše.
    Je dobře že Sobotka do toho střetu šel.

    Když byl Zeman premiérem tak tvrdil že prezident Havel má odvolat a jmenovat
    ministry jaké mu nadiktýuje Zeman protože je to čistě v kompetenci premiéra.
    Nyní Zeman zase tvrdí opak a nechce odvolat zločineckého kumpána.
    • Sobotka odvolat Babiše muže jen v případě že by mu dokázal někdo vinu.to nikdo neudělal.tak že bezdůvodně nemůže neb podepsal koaliční smlovu.Jinak k tvé,poznámce od té doby se změila jak ustava tak zákony.
      • Ústava se nezměnila. Problém je v tom, že v ústavě to není napsáno dost jasně.
        Existují různé výklady a ani právníci v tom nevyznají. Bohužel naše ústava je kus hadru. *7*
      • stačí pouhé podezření, ne dokazování viny. Dokazování viny ani není v kompetenci Sobotky, ale příslušných orgánů. Policie se už Agrofertem, pokud je mi známo, začala zabývat. Tak že podezření tu je a velké.
        • Premiér může odvolat ministra i bez udání důvodu. Ale jenom ministra z vlastní strany.
          U ministrů KDU-ČSL nebo ANO s tím musí souhlasit koaliční partner. *14*
          Prostudujte si koaliční smlouvu.
          Pokud ANO nebude souhlasit s odvoláním ministra financí, tak do odvolat nesmí. *3*
          Bylo by to porušení koaliční smlouvy.
          Musel by nejprve vypovědět koaliční smlouvu. A to by byl konec této vlády. *4*
          • vím jen tolik, kolik jsem se dočetl v novinách. Tam se psalo ne o koaličním partnerovi, ale o šéfovi koaliční strany. Jenže odvolání z ministerského postu se týká právě jeho.
            • Je to tak, musí sám se svým odvoláním souhlasit. *14*
      • Nezměnilo se nic. V ČR je parlamentní a ne prezidentský systém.
        Prezident je jen kladeč věnců . Vláda je v kompetenci premiéra.

        Babiš je dávno usvědčený ze lhaní a podvodů.
        Lhal že neví komu patří čapí hnízdo. Patřilo jeho dcerce a na něho napojené kumpány.
        Byl to klasický dotační podvod soudruha Babiše.
  • to měl udělat prvně což také sliboval místo toho nečekaě oznámil svou demisi a teď jí zrušil.čssd má krom kvalitní komunistické základny zřejmě dobrý přístup k drogám
    • prvně udělal, kdyby mu při ceremoniálu otevírání nové budovy ČVUT v Dejvicích Zeman neřekl, že Babiše rozhodně neodvolá. Opět platí, že ústava je pro Miloše Zemana humoristickou přílohou nedělních novin. V tom spočívá celý problém.
      • ustava měla být nedotknutelná ale naši politici z ní dělají hadr
        • by měl jít příkladem a vést politiky k tomu, aby ústavu dodržovali. A ne dávat politikům návod, jak si z ústavy dělat "hadr"!
          • nemusí je dle vašich slov jen pokladač věnců..
            • citujete, ale mě určitě ne. Když jste se učil v první třídě číst a chápat psaný text, tak jste chodil za školu?
            • cituji jen co tu pišete vy a podobní lidé jako pehe a mitrofanov ;-)
            • má podle vás výjimku a ústavu dodržovat nemusí? Jakou výjimku to tedy podle vás má a kde se o ní píše?
  • Narodila jsem se v roce 1930. A jako důchodkyně bych vás chtěla varovat.
    Nevolte ANO komunisty.
    Na mítinku vám dají pivo a koblihu.
    Minutu máte plný žaludek ale pak už máte jenom plné pampersky. *11* *11*
    • Nejezte koblihy, když máte zažívací potíže. Já přijdu rád. *14*
      • Ha ha ha *16* *16* )
        Jednou budete stará babka v pamperskách jako já. Roky nezastavíte.
        a pak vás ty hloupé vtipy hodně rychle přejdou *11*
  • že jestliže si v případě podání demise premiéra dělá prezident z ústavy humoristickou přílohu nedělních novin, bude tomu tak i v případě odvolání ministra Babiše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit