Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Konečně názor redaktora Jégla, se kterým lze souhlasit. ANO, nevěřte socialistům, že se o vás jednou postarají. Mohou to udělat teď, a dělají?? NE.
 • Vždyť není nic jednoduššího než ODS,TOP-09,ČSSD a případně i další do parlamentu nepustit a je vymalováno,nač zbytečné řeči o něčem co už všichni známe nota-bene jsme zažili v přímém přenosu.
 • byl jsem volič socanů, ale už je nemůžu ani cítit, jak vidím to zubaté plešaté hovado, je mi zle, proto nyní budu volit jedinou volitelnou stranu SPD
 • Zákonem 99/1948 Sb byl zrušen Pensijní ústav ČSR a jeho fond převeden do státního rozpočtu.

  Pensijní ústav sídlil v dnešním "Domě odborů", dříve "Dům ROH" (tedy byl bolševikem po r. 1948 ukraden, jako mnoho dalších nemovitostí). Měl vlastní rozpočet a fond byl zcela oddělen od státního rozpočtu.

  To se změnilo po roce 1948, důchodový fond se stal fiktivní, protože byl do státního rozpočtu začleněn zcela! I když papírově stále existoval. A státními "orgány" byl bezostyšně vykrádán! Po roce 1989 byl důchodový fond (v celkové výši přes 330 miliard korun) na popud ministra financí V. Klause ovšem do státního rozpočtu inkorporován zcela.

  Poslední loupež spáchala vláda pod vedením premiéra M.Topolánka, který za významné součinnosti ministra financí M. Kalouska z tohoto (i když fiktivního) penzijního fondu odčerpal - tentokrát bez náhrady a bez možnosti vrácení 70 miliard Kč.

  TO JSOU TY PENÍZE, KTERÉ V DŮCHODOVÉM FONDU CHYBÍ - nehledě na bolševickou krádež v roce 1948, která by měla být zcela hrazena z majetku KSČ(údajně i M)
  • nejvíc kradli demokrati po hadrové revoluci, za komunistů si důchodci žili krásně a dlouho, žádný stres,klídek, pohodička
   • vanhorne
    "za komunistů si důchodci žili krásně a dlouho"
    Truhlari a funebraci si u tebe asi podavaji dvere, kdyz jsi byl duchodce uz za bolshevika, soudruhu juro.
 • Nevím jak kdo, ale důchodci už slibům nevěří a kdo z Vás není v důchodu, nevíte nic, jak se jim žije. Nechceme a stydíme se o tom psát. Pokud jsme po celý život " pouze " pracovali , odváděli daně, a zavčas nechytli ten správný vítr, po sameťáku, nezbývá, než to doklepat. Pro mně a za mně, ať je tam Petr, nebo Pavel, vyjde to pro důchodce nastejno.Nejlepší počin budoucí vlády by bylo uzákonění eutanázii.
  Neobtěžovali bychom tuto společnost svým bytím. Jen na okraj, jsem příčetná a celkem zdravá!
  • vanhorne
   "by bylo uzákonění eutanázii."
   Zakonem stanovena hranice 70 let + 7 dnu na rozlouceni.☺☺.
   • Ty jeden nepřejníku *1* *1*
   • Ty musíš být pořádný kreaatén.
    • vanhorne
     "Ty musíš být pořádný kreaatén."
     Kolik dnu bys chtel no rozluckovou zabavu 14?Regruti to tahli dva, tri dny kdyz odchazeli
     a stacilo jim to. ☺ ☺
  • Nefňukeje vy chudinko, moje maminka bere důchod 11000 měsíčně a to pracovala celý život jako dělnice, bydlí v bytě 1+1 který si odkoupila v roce 1990 od družstva za 27 tisíc do osobního vlastnictví, komplet nájem teď platí 3400,. nekouří, nepije. Určitě to není na vyskakování, ale žije si celkem slušně.
   Co mají dělat třeba takový rusové, kteří berou důchod 2-3 tisíce korun, ti by měli kňourat.
 • Peněz na důchody je stále dost, protože pracuje skoro 6 milionů lidí a důchodců je jen 2,5 milionů. Hlavní problém je v tom, že peníze které lidi platí a měli by být využity přednostně na důchody dostávají přednostně paraziti jyko sociální dávky. Takže místo lidí co vytvářeli pro tensto stát svou prací hodnoty je dostávají lidé, kteří jsou celoživotně nepracující. Sociální dávky dostávají za to, že existují. Když se toto zruší, tak peněz na důchody bude opět dost. Dětské přídavky musí být opět jen jako snížení daně z platu a kdo nepracuje proto nebude brát žádné dětské přídavky. Sám si vybral, tak ať si to uvědomí.
 • Mnoho politiků se oprávněně spoléhá na zapomnětlivost voličů. Socani jsou přeborníci ve slibování, ovšem v neplnění slibů jsou mistři.
  • vanhorne
   "Socani jsou přeborníci ve slibování, ovšem v neplnění slibů jsou mistři".
   Nejsem ani volic ani prislusnik nejake politicke partaje, jsem jen obycejny, nezaujaty a nezavisly foreign observer.Zjistil jsem jedno, ze nejen Socani, ale vsechny vase partaje jsou stejni prebornici a mistri v "Umeni neplneni slibu". ☺
 • dearputin.com
  • josef.servit.9
   Lžete vy "pane" Jégl! Nikdo neudělal pro důchodce víc, než socani. Jen poplatky ve zdravotnictví je úspěch socanů. ODS - Topolánek důchodce připravil o miliardy a nic se neděje?Fiala, jakoby Topolánkovi z oka vypadl§§§!Obludný DiagKalousek je pro českou republiku zlý sen!Stejně, jako Herman a podivné církevní restituce-nekontrolované!!!!!!!!!
   Stát se před volbami nestará o další prolomení Benešových dekretů, soudy konají proti
   zájmům ČR!Státní zástupci jen čumí a vyčkávají????
   • Jasně, socani vše, co se týká blahobytu občanů, udělali sami, jenom oni sami, sami, samotincí. Čest jejích památce.
 • Babiš a prezident Zeman nás od socanů ochrání a vše bude jak má být.

  Andrej Babiš bude dobrým premiérem.
  • vanhorne
   "Andrej Babiš bude dobrým premiérem"
   Mozna, ze se mu podari byt i premier Premier v teplakach, eh? ☺☺
   • Mokrý sen sluníčkářů
 • Dnes nám může pomoci jedině pokud budeme řešit současnost. Kritika minulého, často i neopodstatněná nám je k hovnu. Slouží jenom jako ospravedlnění současných zlodějů, kteří devastují, zadlužují a rozprodávají tuto republiku.Je tu demokracie a spravedlnosti jako medu v prde.i

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit