Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • p babiš není ani "politik", ani lokální "vládce, dokonce ani strategy manažer. Je to nekomplikovaný obchodníček a pak něco, co nenapíšu. Pravda, je to nicméně člověk s racio myšlením i konáním. Jakože - nechtěl bych, aby se mu zalíbila třeba má firma. Ví, jak dosáhnout ůspěchu, pp jen v oblasti obchodu - v tomto případě u svých voličů. A i voliči jsou pro něj byznysem. A že jich je... Jojo, nemá to lehké. Ale čí chleba jíš, těm voličům pochlebuj :)

 • Občan a to jsme přiali taky takového feťáka jako jste vy.

 • Powerdog:A přijali jsme tebe chudáčku  ale jsi jako ty slimáci.Bez jakékoliv inteligence.Zjímalo by mě z kterého Afrického jsi přitáhl

 • 🙂

 • sežen si nějakej výron 🙂bude Vám líp a nemusíte ANOnovat v diskuzi

 • Třešnička na dortu: dary se odečítají z daňového základu, z daní se odepsat nedají.

  Mám ještě jiné elementární neznalosti?

  Co podle vás znamená "neelementární"?

 • Přesně!

  Demokratický stát si (teroreticky) zřizují a platí občané pro svou ochranu. Vytváření páté kolony má vždy jediný výsledek: rozložení entity, pátou kolonu hostící. Ať je to město, stát, civilisace.

  Při posouzení dnešního stavu věcí můžeme konstatovat, že evrropská civilisace je neopravitelně rozložena, evropské státy a města ji následují, ale různě rychle.

 • TheGGG

  co z ČR kvůli EU uteče za prachy do zahraničí, to nám i ty mizerné dotace sotva pokryjí... a fousaté sirotky, kteří si sem přitáhnou celé domácnosti fakt nepotřebujeme.... ta fanatická snaha dostat islámské nájezdníky do ČR jakýmkoliv způsobem je vážně šílená. Migrace není žádné právo, jediné právo má stát a to rozhodovat o tom, koho na svém území chce a koho ne... pokud multikulti sluníčkáři tak moc chtějí pomáhat mohou se sbalit a jet do Afriky a tam něco prospěšného dělat. A BTW: právoplatný president Syrie již skoro i přes snahy západních mocností nastolil pořádek, takže se mohou děti vracet pěkně do své rodné země...

 • Jak a kdy si, prosím pěkně, dutohlavci a ruští vazalové zcela nedemokraticky přisvojili vládu v této zemi?

  Jak jste zjistil schopnost sirotků, kteří ještě nebyli jmenovitě vybráni, naučit se trychle česky, když vy sám česky pořádně neumíte?

  Domníváte se, že po  vyhnání tupců s IQ pod 120 z Evropy byste vy v Evropě zůstal (já určitě ne, mám IQ jen málo přes 86) ?

  Který test by se k navrženému účelu použil?

  Dokážete odhadnout, kolikrát je IQ pánů Klause nebo Zemana vyšší než váš?

  Na jakém podkladě jste stanovil, že příslušnost k vlasti závisí na IQ libovolné osoby?

 • Když se poněkolikáté pokouším dobrat smyslu vašeho příspěvku, dochází mi váš základ ní omyl.

  Jedná se o osobu předsedy vlády, který sice je v civilním životě miliardářem a po večerech si může přivydělávat jako uhlobaron (thx DJC), ale posuzována je jeho opravdová lidskost a velkorysost jako státníka. Vadí to, že nechce poskytnout prostředky státní (daňových poplatníků).*)

  Potom ale veškeré vaše připomínky jako obvykle postrádají smysl.

  ____________

  * ) Zde nastává potíž s tím, že daňoví poplatníci nejsou zajedno a existuje nejméně jeden, který ty prostředky poskytnout chce. Jde o to, zda v tuzemském demokratickém ustrojení rozhodne mlčící většina nebo řvoucí menšina. Nu, co myslíte?


 • K vašemu zmatenému výronu jen toto:

  Nikoli "činil", ale činí. V přítomném čase. Pokud netušíte, co jsou to korunové dluhopisy, proč jimi v diskusi argumentujete?

  Která část vašeho příspěvku nějak souvisí s: "Víte, co je to opravdová lidskost a velkorysost?"

  Děkuji.

 • Až vyžereš tolik dotací a nebudeš platit daň z tkzv.biopaliv taky nějaké to promile odepíšeš z těch málo daní co platíš.Určitě si to čobol odepsal a ještě zbytek rozdělil na korunové dluhopisy , to proto jak má rád Česko a rád zde platí daně,to už jsme od toho prolhance taky slyšeli.To jsou neelementární a snadno doložitelná fakta.To že se činil na Slovensku tak "dobře" že utek radši do Čech je nezpochybnitelný fakt.Kam uteče příště do CH či Izraele , do Ruska ne tam se platí příliš velké spropitné na to je dost lakomej.Ten rozdává jedině z cizího neb jinak by nebyl miliardářem.Ještě mi napadá jestli není jako soukromej Husák , vyžrat ČR a poslat to na Slovač,teda až si řádně odloží na svuj účet.

 • Na tohle jste přišel kterým druhem mozkového myšlení? Takový nemají ani příslušníci obecní policie.


 • Když se tedy hláste i k nicku "zacht":

  Dokážete alespoň přibližně naznačit souvislost své reakce s mým příspěvkem?

  Víte, co je to opravdová lidskost a velkorysost?

  Jak u miliardáře souvisí opravdová lidskost a velkorysost s trvalým bydlištěm? Premiér Babiš se jako miliardář činí i v mnoha podnicích na Slovensku, kde Nadace Agrofert založila Nadáciu Agrofert, na Ukrajině i ve Spolkové republice Německo.

  Příklad: Nadácia AGROFERT – slovenská organizačná zložka (ďalej aj „Nadácia“) bola založená rozhodnutím Správnej rady zahraničnej nadácie (Nadace AGROFERT) o vytvorení organizačnej zložky na území Slovenskej republiky zo dňa 2. 12. 2014.Zakladateľom Nadácie je zahraničná nadácia s názvom: Nadace AGROFERT so sídlom: Pyšelská 2327/2, 149 00 Praha 4, Česká republika, IČO 24 188 581.Nadácia AGROFERT – slovenská organizačná zložka bola do registra nadácií vedeného Ministerstvom vnútra SR zapísaná dňa 30. 12. 2014 pod registračným číslom 203/Na-2002/1103.)

  Mám ještě jiné elementární neznalosti?

 • Sakra když sedíte vedle sebe tak se aspon domluvte kdo bude odpovídat,nemůžete všichni z pr agrovyžerto mluvit jako jeden.Pozvěte si aspoň trohu inteligentního zpravodajce at vám poradí , jo vy nemůžete aby na vás něco nevyhrabal🙂,chápu.

 • No to by asi nemoh bejt miliardář v Česku,ale činil by se v rodné zemi na Slovensku.Nebo se domníváte že Česká zem potřebuje větší péči a Slovensko ji předběhlo?No v něčom jo aspon si tam za premiéra nezvolí prolhance z Čech.🙂Píárko z agrovyžertíkova🙂

 • No tak si se moh líp učit nebo v 18 odejít do Severní Koreje a nebo do tvého Ruska.Taky tě mohli zplnoletnit pokud nejsi sirotek a mohl jít dřív a to je ten obrovský rozdíl proti komunistům a kapitalistům ,můžeš jít a dokaž co umíš a klidně v  kapitalistické cizině a nebo i v tom Rusku,jen tak mimochodem zrovna v Rusku je možno pracovat velmi snadno, ale jako cizinec musíš překousnout hodně papírů a vnímat místní kulturu.

 • No tak to by pokračovala ve stopách komunistů protože ti vyzbrojovali a cvičili blízký východ ostošest a ještě k tomu na dluh(no dneska můžeme s klidem říct zadara na radu velkého bratra z Kremlu).

 • Koblihář nic neotáčí , jen se zalek reakce a PR oddělení mu doporučilo vstřícnost , přestože před tím mu doporučilo tvrdý postoj.Prostě hodně peněz jednoho prolhanýho čobola na jednom místě a jednání ve jménu maximalizace zisku a moci.Je neskutečné že takový člověk - snadno měnící názor je na vrcholu moci, a nebo je to právě tím.Pak je tu ještě jedno vysvětlení jemu šumák co bude s ČR nebo syrskými cizinci(nepoužívám slovo sirotek) a až se nažere třeba jako Ambramovič,Bakala a jiní , tak mu třeba ve Švýcarech udělí občanství a budou bydlet vedle sebe s Bakalou nebo dostane občanství v Izrajeli když dokáže to správné náboženství.Trochu mi to připomíná rady více Kožených , ale jen do té doby kdy obklady vynáší prachy a než se narazí.No a když mu to zdaní i tam tak si může pořídit byteček třeba v Čečensku a daču u Moskvy určitě si najde sobě podobný.

 • Ještě jsme také přijali sprostého ožralu z Vysočiny. Když on ale dokáže být tak "vtipný", že. Jako třeba když v Evropském parlamentu vykládá, že si dal řízek a že vypadal a chutnal jako bublinková p.del.Nebo když v televizi vykládá, co znamená v angličtině "pussy". 😀

  Ale je to "symbol", pro někoho. 😠

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit