Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Zdá se, že se o Jéglovi již dlouho nemluvilo. A také se zdá, že o lidovkyni Šojbrové již také ne. Oba se zviditelňuji v problému, který je palčivý pro běžence, ale ne pro našince. Těm je většinou jasné, proč Syřany nebrat. Jenom několika pravdolaskařům a politickým kariéristům, po kterých neštěkne ani pes, to jaksi jasné není. A přitom je to naprosto jasné. Ne proto, že to nechce Babiš, ale že to nechce většina národa, a dobře ví proč. "Vítačí" migrantů jsou pouze kecalové. Ani jeden z nich si zatím nenastěhoval ani jednoho ilegála k sobě domů, když už mají takový soucit s chudáky. Pouze chtějí pro ně ukrajovat ze společného. Máme doma dost našich "ilegálů", kteří parazituji na společném, proč potom život další? Jenom ze solidarity? Když je velký předpoklad, že zanedlouho mohou útočit na našince? Kdo to chce vyvrátit, že to není možné? Šojbrová, Jégl?.  Praxe ukazuje, že možné to je. Ne, ať se vrátí domů budovat svou muslimskou vlast. Pokud něco umí, tak se jim to podaří. Pokud ne, co by zde dělali? Další vyžírky na podporách? Od nepaměti platilo to lidové "svůj ke svému". A je to naprostá pravda.
 • Šojdrová by měla jít příkladem a vzít si pět sirotků domů, a Jégl jako moralita deset.

  • Sirotků, to je hezký výraz.

   Doporučuji věnovat pozornost této větě z článku, cituji: "Lidovecká politička se měsíce snaží u vlády sehnat podporu pro to, aby
   Česko poskytlo útočiště sirotkům (pro přesnost nezletilcům bez
   doprovodu), kteří pobývají v uprchlických táborech mimo vlast a zatím se
   nemají kam vrátit."


   • sirotků, ono to vypadá jako by jsme se nechtěli postarat o nějaké miminka, ale to jsou sirotci, kdo je viděl, to jsou už pěkní zfanatizovaní podřezávači

 • Nalimst

  1) Nejsou to děti, 15-17letí kluci jsou už téměř dospělí muži, navíc podle zjištění ze západu o svém věku lže až 40% z nich, ve skutečnosti jim je klidně přes 20let!

  2) Není jisté, zda jsou to opravdu sirotci - nemají žádné doklady a tvrzení že je sirotek je ideální krytí - nelze zjistit totožnost ani minulost. IS vycvičil tisíce dětí jako teroristy a když nelze zjistit totožnost, mohou mezi nimi být i vycvičení fanatici.

  3) Vzít 2,3,4leté děti a vychovat z nich civilizované slušné ateisty by nejspíš bylo možné, ale 12,15, či 17letý mladík je již skrz naskrz prolezlý ideologií islámu a nic už s ním nehne. Všichni ti lidé co tady přetékají lidskostí a soucitem zapomínají, že masovým vrahům z Francie, Belgie, Anglie, Německa bylo většinou kolem 20let, některým zatčeným teroristů ještě ani 18let nebylo a už chtěli vraždit nevěřící. Nakonec všichni ti masoví vrazi byli ještě před pár lety roztomilé děti a ten Slovák, co se chystal vraždit v Praze se radikalizovat za necelé 3roky! Těmhle "dětem" je vtloukána nenávistná ideologie islámu už od kolébky - jsou stejně nebezpeční jako dospělí.

  4) I kdyby neměli radikální smýšlení, stejně nedává žádný smysl je tahat do ČR. Je jim 17, nemají žádné vzdělání a neumí náš jazyk, který je jeden z nejtěžších na světě. Mám ženu cizinku, žije tu už 22let a z toho asi 14let se mnou (umím jen Česky) a i když už mluví velmi velmi dobře, tak dobře jako já se nenaučí česky do konce svého života. Takže pomatení lidumilové chtějí vzít 12-17leté muslimské mladíky, nacpat je do ateistických či křesťanských rodin, 3-4roky je budou učit česky, aby v 16-21mohli nastoupit do 2-3třídy ZŠ? Vsadil bych výplatu, že můj 8letý syn má lepší vědomosti než tihle. V 20-25letech vychodí základku a půjdou na střední? A ve 30letech do první práce? Pokud by se je sem podařilo procpat, lidumilové budou slavit? Ale co by slavili? Jakou perspektivu mají tihle hoši ve společnosti, kde se většina lidí cpe vepřovým, pije pivo, víno či tvrdý, chová psi a všichni bohové nám můžou políbit pr... a Alláh první. Ti muži tu budou naprosto ztraceni a z kulturního šoku se neproberou ani za 10let a zapomeňte, že by na ně někdo bral ohledy a schovával si řízek pod ubrousek - to prostě nemáme v povaze a je to naše země. Budou mít problém sehnat zaměstnání, bydlení, holku a každý den budou konfrontováni se stovkami věcí, které jsou v islámu zakázané - nacpat je mezi nás je krajně nelidské a naprosto stupidní nápad.

  Naložte je do letadla, dejte jim 1000euro kapesné a pošlete je do Damašku, kde se domluví, budou mezi stejně smýšlejícími lidmi, mohou tam studovat, nebudou je tam pohoršovat ženy v sukních, nebude je tam urážet alkohol či pes. Nebo si mohou vyhrnou rukávy a začít makat - je tam pro ně hromada práce... V žádném případě jim neubližujte tím, že je budete učit těžkou češtinu, aby po pár letech zjistili, že jedná práce, kterou tu zvládnou je roznášet pivo (což by podle Koránu neměli), nebo zametat ulice... Vlastně by tu podle Koránu neměli u nás správně pracovat vůbec, protože Korán striktně zakazuje muslimovi pracovat v podřadném postavení pod nemuslimem!!! A vlastně by neměli být dáni ani do českých rodin, protože Korán striktně zakazuje, aby muslimské dítě vychovával nemuslim... Ti mohamedáni to mají prostě těžké, to uznávám - Korán obsahuje přes 800 veršů a prakticky každý něco zakazuje nebo přikazuje a to není vše, existuje další stovky náboženských textů, které Korán doplňují - vystavovat je tomu, že budou muset u nás neustále porušovat Korán a nedostanou se za svými pannami do ráje je nehumánní!!

  Naši lidumilové mi připomínají Mrazíka - jaký dobrý skutek mám vykonat? Určitě na něco přijdete, ale tohle NENÍ DOBRÝ SKUTEK, VY SE JIM VE JMÉNU SOUCITU SNAŽÍTE ZNIČIT ŽIVOT, PROTOŽE VŮBEC NEPŘEMÝŠLÍTE, CO S NIMI POBYT U NÁS UDĚLÁ - CHCETE MÍT SAMI ZE SEBE DOBRÝ POCIT A O TY MLADÍKY VÁM VŮBEC NEJDE.

  • já už jsem v 17 tvrdě makal pro kapitalisty

   • No tak si se moh líp učit nebo v 18 odejít do Severní Koreje a nebo do tvého Ruska.Taky tě mohli zplnoletnit pokud nejsi sirotek a mohl jít dřív a to je ten obrovský rozdíl proti komunistům a kapitalistům ,můžeš jít a dokaž co umíš a klidně v  kapitalistické cizině a nebo i v tom Rusku,jen tak mimochodem zrovna v Rusku je možno pracovat velmi snadno, ale jako cizinec musíš překousnout hodně papírů a vnímat místní kulturu.

 • Dobře Andrej, jen tak dál. Jsi bourák! Ať si ty "sirotky" vezmou domů Amíci, kteří ten celý "nepořádek" způsobili.

 • Arabáš zůstane arabášem. Není důvod tahat si do země potencionální vrahy. Svých máme přehršle. Předpokládám, že Šojdrová je poslední hřebík do rakve KDU. To se jim nutně vymstí. I katolík má strach před arabským vrahem a já taky. Vy ne ? Určitě ano.
 • ..Babiše nemusím, ale jen takové zamyšlení pro ty co jsou pro přijímání syrských sirotků. Vzal by si někdo z vás domů cikánské dítě kdyby to byl tak 5-8 letý sirotek??? Já bych na to asi neměl.

 • Totiž ta Šojdrová - lže, jak když tiskne. Sirotek sežene tisíce pro převaděče a pak je náhle a nečekaně malý ubožáček v EU.Než se 17 náctiletý fracek někde uchytí. A najednou je tu rodina, příbuzní .... všichni za ním chtějí. A mají nárok. Taková je zvrácená politika EU.Aktuálně i v Německu dali tomuto pravidlu na 2 roky distanc.Kdo bude celou tuto verbež celé roky živit? My co platíme daně a odvádíme sociální pojištění.Navíc zvýšená policejní ostraha, práce státního aparátu ....NE! Takového něčeho zvráceného  je schopna jen lidovecká blbka Šojdrová.A vidět že mastíci od novin už přikyvují.

 • Poznámka:"Když nevíš,jak na Babiše,tak vymysli něco velmi hloupého,hloupí politici u nás to podpoří".A je to tady,premiér Itálie nabídne premiéru Babišovi alespoň jednoho migranta,aby udělal gesto.U nás europoslankyně Šojdrová okamžitě zavětřila,je před volbami a tak přijde s padesátkou migrantů-údajně dětských.A proč zrovna 50 kousků?Proč ne třeba tisíc?Opravdu,hloupé nápady.O sirotky je v zádržných  státech vcelku dobře postaráno.ČR pomohla v jednom táboře v Libanonu zavést elektřinu,pomohla s výstavbou škol.Není to lepší,než riskovat jejich příchod do ČR??Šojdrová,ne......e furt !

 • Aaaa koblihar uz otaci ...

  Ja si myslim, ze je logicke se nejdriv postarat adekvatne o nase opustene deti...a ne napr. rusit Klokanky...


  • Koblihář nic neotáčí , jen se zalek reakce a PR oddělení mu doporučilo vstřícnost , přestože před tím mu doporučilo tvrdý postoj.Prostě hodně peněz jednoho prolhanýho čobola na jednom místě a jednání ve jménu maximalizace zisku a moci.Je neskutečné že takový člověk - snadno měnící názor je na vrcholu moci, a nebo je to právě tím.Pak je tu ještě jedno vysvětlení jemu šumák co bude s ČR nebo syrskými cizinci(nepoužívám slovo sirotek) a až se nažere třeba jako Ambramovič,Bakala a jiní , tak mu třeba ve Švýcarech udělí občanství a budou bydlet vedle sebe s Bakalou nebo dostane občanství v Izrajeli když dokáže to správné náboženství.Trochu mi to připomíná rady více Kožených , ale jen do té doby kdy obklady vynáší prachy a než se narazí.No a když mu to zdaní i tam tak si může pořídit byteček třeba v Čečensku a daču u Moskvy určitě si najde sobě podobný.

 • Filozofie tohoto článku je zcela mimo. Navrhuje se,abychom přijali údajně děti ve věku 13 až 17 let. Jiné etnikum,které mluví arabsky a zařadili ho do naší společnosti. Nikdo z našich se s nimi nedomluví a naopak. Přitom existuje jednoduché řešení poslat tyto děti do své rodné země,kde syrská vláda ovládá už 90% území a tam se o ně finančně postarat. Proč je brát nesmyslně k nám? Je to zase jenom akce jedné pomatené političky,která chce být hezká v EU a nahonit si politické body za každou cenu,atˇto stojí, co to stojí..

  • Na rozdíl od dutohlaců, jako vy ,a ruských vazalů, kteří si přivlastnili, zcela nedemokraticky vládu v této zemi, jsou tito sirotci schopni se velice rychle naučit česky. Je opravdu nejvyšší čas vyhnat z Evropy všechny tupce s IQ pod 120, jejich vlast to není.Poznají se snadno - volí SPD nebo ANO, a nahradit je kvalitními inteligentními jedinci z celého světa, bez ohledu na barvu pleti Dost bylo bolševiků, Klausů, milošů, jáklů, babišů a pitomiů.
   • Jak a kdy si, prosím pěkně, dutohlavci a ruští vazalové zcela nedemokraticky přisvojili vládu v této zemi?

    Jak jste zjistil schopnost sirotků, kteří ještě nebyli jmenovitě vybráni, naučit se trychle česky, když vy sám česky pořádně neumíte?

    Domníváte se, že po  vyhnání tupců s IQ pod 120 z Evropy byste vy v Evropě zůstal (já určitě ne, mám IQ jen málo přes 86) ?

    Který test by se k navrženému účelu použil?

    Dokážete odhadnout, kolikrát je IQ pánů Klause nebo Zemana vyšší než váš?

    Na jakém podkladě jste stanovil, že příslušnost k vlasti závisí na IQ libovolné osoby?

  • Pavel.Jegl

   Filozofie tohoto článku je zcela mimo. Navrhuje se,abychom přijali údajně děti ve věku 13 až 17 let....¨

   Kde jste to četl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit