Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je divna logika;Krejcire nechali po Anglicku jit VYCURAT,RITTIG dostane pas -jiste muze cestovat na OP,ale ne mimo Evropu.Na ROMY je Justice take kratka,jenom na malych rybach
    se vyradi.Rici mi nekdo pred hadrovkou ,tak se mu vysmeji a budu ho povazovat za hlasnou
    troubu.
  • Jo - tohle je ta pravá tvář české jstice a soudů. Prostě jako za císaře pána.
    • Demokracie a spravedlnost jen pro bohaté. Takovou demokracii si strčte do pr.....
    • To se mýlíš. v litratuře se uvádí případ, kdy za vlády císaře France Josefa došlo ke sporu o nějaký pozemek na severu Čech mezi místním občanem a příslušníkem císařské rodiny. A soud rozhodl podle práva ve prospěch onoho občana proti příslušníkovi císařské rodiny!!! A císař rozhodnutí soudu respektoval a soudce soudil dál!!!
      • Ze by FRAZ JOSEF mel smysl pro spravedlnost a jeden metr pro vsechny?V tom
        pripade by mel OZIT a poucit nasi vrchnost Justici,jak se to dela.
    • Tak to jsi úplně vedle... za císařství prodělaly země české historicky nejmasivnější rozkvět
      a vládlo právo a spravedlnost, pravda občas se čmouhama, které však s justičními zločiny současnosti nelze nijak srovnávat! *5*
  • Kdopak by se bál, když je u nás zlodějů ráj. Do lochu půjde státní zástupce. Dovolil si už moc. ...Kdo ví kdo vtom ještě jede... jedno je jisté .. vede to od ODS
  • Ať si jede třeba do Monaka.

    S tím svým ovarem nás tam bude skvěle reprezentovat, až se tam ještě objeví Zeman, tak si budou myslet, že tady takhle vypadáme všichni.
  • Jak jinak?Kdo předpokládal že půjde do vazby je naivní,naše ne-závislé soudy se opět předvedly.Zajímalo by mně jaká protislužba z toho pro soudce plyne.
  • Nevím jaké váhy spravedlnosti mají jinde,ale u nás se poněkud porouchali ........
  • Hlavně, že Mudr Rátha drželi ve vazbě více než rok. A ožrala Janoušek ohrožuje lidi na silnici dále. jde to do ztracena. V ČR neexistuje spravedlnost.
  • Soudce pověsit za držku hned vedle té zahnojené zrůdy. Chce to dát podmět jestli nebyl soudce podmazán. Dokud je nebudeme vraždit, budou krást a vyžírat paraziti!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Vekslácký živly, v odkazu Mrázka, pokračují stejně urputně, k svému hromadění majetku, a téměř my všichni, s tím, nejsme schopni, něco udělat. Stále jsou tu, protože na "každého" mají kompromitující materiál. Soudci,politici,policajti,úřady a Lobbisti(veksláci), jedou na stejné lodi. Když se volí dokola, ty stejné struktury, budou tu stále. Fyzická likvidace osoby z podsvětí, neohrozí stovky dalších osob, z téhož prostředí.
  • Pokud s stane že Ritig zdrhne tak by to měl vysvětlit pan soudce a měl by být hnán k odpovědnosti jinak si nezasloužíme nálepku právní stát.
    • to ale nestačí.
      ritig,janoušek,béhm,svoboda,řsd,atd, plavou ve více věcech.
      ale chrání je justice.
      řekněte mi,kdy odsoudili nějakého poslance,právníka,lékaře který pochybyl,policajta,atd.ti se mezi sebou krejí navzájem.
      a to je střední vrstva.o těch nahoře se ani nebavím.
      mi jsme pro ně jen povl,max. volební hlas,tot vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit