Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz ma nekdo na zadku miliony, tak se do vazby nebere, ceka se, co z nej vypadne, co soudruzi??? *12* *11*
  • Jen ať vrátí to co mu nepatří a pak může jít do pr...
  • Připadá mi to asi takto, jak rozhodnutí soudu, tak i ty naše komentáře:Supermasturbace je druh sexu, který v úzkém slova smyslu označuje sexuální vzrušování pohlavních orgánů ženy nebo muže rukou, ať už se provádí jako autoerotismus, nebo s partnerem/kou. V širším slova smyslu označuje i jiné formy nepenetrativního pohlavního styku
    • No ono je to v podstatě jedno,jak tak koukám na pana lobistu Rittiga,a to nikomu nic špatného nepřeju,tak tentokrát z hlediska lékařského moc dlouho při jeho figuře nevydrží,tak at si ty peníze užije.......
  • Tady o mne ceska luza rozsiruje pomluvy, ze muj tata mne zplodil tak ze pokryl prasnici. Na to mam jedinou odpoved: Jdete se v y s r a t a bezte vsichni do p r d e l e !
    ..
    • A ne snad?! *5*
  • Tady o mne ceska luza rozsiruje pomluvy, ze muj tata mne zplodil tak ze pokryl prasnici. Na to mam jedinou odpoved: Jdete se v y s r a t a bezte vsichni do p r d e l e !
    ,.
    • Vzhledem k tomu,ze zneuzivas cizi nicky,tak nejspise dotycni pisatele maji pravdu.
      *12* *12* *12*
      • Kdyby jsi byl co k čemu,tak si změníš nick a máš pokoj,ale takhle to vypadá,že jsi to stále ty schizouši
  • Z některých dalších problémů lze zmínit dílčí odlišnosti v transpozici Směrnice v jednotlivých zemích, vyplývající třeba z uplatnění národních diskrecí. Jde například o diference v definici selhání nebo v okruhu uznatelného zajištění. (Rozhodnutí České národní banky ve věci národních diskrecí byla od samého počátku koncipována převážně liberálně, například ve smyslu neomezovat regulovaným osobám škálu výběru z různých regulatorních možností daných Směrnicí, aby se pokud možno předešlo problémům, vyplývajícím z rozdílné transpozice Směrnic. Nicméně v některých vybraných oblastech založených na zkušenostech či podmínkách na lokálním trhu převážil konzervativní přístup.) Regulovaná osoba v České republice musí pro účely lokálních výkazů vůči ČNB dodržovat předpisy platné v ČR, pro konsolidované účely pak používá předpisy vztahující se na mateřskou společnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit