Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pouze jediný deník zveřejnil výplatní pásku jedné úřednice? Kolik, že máme deníků, které to nezveřejnily a kolik takových dalších úředníků bere takové odměny? Myslíte si, že Nagyová je jediná? Trošku otevřete své oči.
  • Pana Randáka bych navrhl na státní vyznamenání, neboť odhalil bordel ve vládě, kterou vedlo ODS, přes superanitiblba Nečase, je to člověk charakteru, který se nebál toto zveřejnit, je to voják, stejný, jako Ti, kdo popravili Heidricha.
  • Hlavně měl být souzen za zneužití veřejných prostředků na úhradu sexuálních radovánek ten, kdo k těmto přemrštěným úhradám za sex (přestože asi kvalitní, když to bylo veřejně komentováno panem Nečasem "že dřela jak kůň") dal příkaz, a ne ten kdo na toto zneužívání veřejných prostředků poukázal.
    (Mimochodem - kam se na paní J.N. s odměnami hrabou její kolegyně z jiných vyhlášených míst, že?)
  • Manzele Necasovi jsou ale vyjimecni a statecni lide! Vemte si to nekolik mesicu zit s oppdstatnenym pocitem ba primo jistotou ze jsem nejvetsi spina siroko daleko.Ze jsem a dlouho budu odpadem spolecnost.Vi o tom vsichni rodina deti okoli.Ti vsichni vedi ze tihle dva jsou nejvetsi certifikovani hnoji roku 2013.Za nase dane si delali na Vlade manaskove divadlo.Ted si do manasku muze kazdy a pravem kopnout.Minimalne.
    • Turran,manaskove divadlo ,to nic neni,ale ti dva Necas a Nagyova si zavedli Bordell za statni penize.Jeste si za "radovanky Domina -Otrok -nechali pohadkove zaplatit.
  • kocourAmadeus
    Za odhalenou korupci rovnou do basy. Před několika měsíci by to pan Randák dostal "natvrdo". Voliči, dejte si sakra pozor komu to hodíte.
  • Já budu volit ANO, mají dobrý program, TOP-09 už ani vidět,
  • Klasická šikana a dehonestikace politické mafii nepohodlných lidí. Je v pořádku, že zveřejnil
    "píchací" odměny té kantýnské. Alespoň on měl na to "koule". To generálové tajné služby
    stáhli ocas mezi nohy, když je kantýnská začala úkolovat.
  • Tadyta akuza se neměla vůbec dostat k soudu. Za co jsou placeni policisté a státní zástupci nevím, když dělají samé blbosti.
  • i když je to absurdní kauza, je dobře že soud rozhodl... byly to přece veřené peníze takže bylo docela v pořádku že lidi se dozvěděli jak se s nimi zachází....
  • Tady v tomto státě všechno odnese jen obyčejný člověk!!!
    Kalousek včera večer v televizi řekl,jaký jsou lidi dole,takový jsou v politice .
    No já myslím,že by to mělo být naopak!!!!Zhasla jsem televizi,nemohla jsem ho poslouchat,on se už těší jak zase povede stát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit