Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohl p.Randak poskodit dobrou "povest" povedene zlodejske dvojky Necas -Nagyova?
    P.Randak ma dostat "metal " za odvahu ,ze se postavil proti teto zlodejne.Soudit musi Expremiera a Nagyovou,ne Randaka.Vzdyt je to postavene na Hlavu,copak to nechce
    nikdo videt?!
  • jak taky jinak?Daňový poplatník snad má právo vědět jak jsou placeni jeho zaměstnanci a dokonce i takoví dříči jako je Nagyová-Nečasová
  • Tito dva jsou čestní lidé kteří pomohli odhalit maxizlodějny, zaslouží odměnu ale zavřel bych toho parchanta který je žaloval!!
  • Neuvěřitelná drzost od té coury, že se vůbec odvážila s něčím takovým jít k soudu.O tom jejím poskokovi kundolízkovi Nečáskovi škoda slov...
  • Trestní stíhání Randáka, bylo politické zadání, od koho asi že ??? Od hrdiny, který k soudu ani nepřijde, protože se neumí podívat do očí člověku, na kterého zadal úkol jej kriminalizovat. Dnes už není mocným pánem, ale stal se z něj prašivý pes, od kterého se všichni raději odtáhnou !!! Randáka zlikvidovali prootože se jim nehodil do krámu . Tak jim to vrátil.
  • Z jakého důvodu nesmí daňový poplatník vědět, kam jdou jeho daně? Nebo by se mohla už docela legálně a otevřeně odvádět z příjmu "desátka" pro politiky, aby sexuálně nestrádali a mohli si zařídit bordel přímo v úřadě a neztráceli čas dojížděním.
  • Klasická šikana a dehonestikace politické mafii nepohodlných lidí. Je v pořádku, že zveřejnil
    "píchací" odměny té kantýnské. Alespoň on měl na to "koule". To generálové tajné služby
    stáhli ocas mezi nohy, když je kantýnská začala úkolovat.
  • Tady v tomto státě všechno odnese jen obyčejný člověk!!!
    Kalousek včera večer v televizi řekl,jaký jsou lidi dole,takový jsou v politice .
    No já myslím,že by to mělo být naopak!!!!Zhasla jsem televizi,nemohla jsem ho poslouchat,on se už těší jak zase povede stát
  • i když je to absurdní kauza, je dobře že soud rozhodl... byly to přece veřené peníze takže bylo docela v pořádku že lidi se dozvěděli jak se s nimi zachází....
  • Tadyta akuza se neměla vůbec dostat k soudu. Za co jsou placeni policisté a státní zástupci nevím, když dělají samé blbosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit