Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co by asi udělala ochranka Bílého domu v okamžiku, kdy by viděla nějakěho vandráka něco dělat na střeše ? Asi by to "vyřešili" během několika vteřin nebo minut i bez soudů.
    • U nás nemůže dělat nic. Neb má stráž nařízeno čumět "do blba" před sebe, a nesmí se pohnout ani když si na něj sedne vosa! Stejně v těch předpotopních flintách nemají patrony, protože se do nich už 70 let nevyrábí!. *2* *2*
      • to si pletete se stráží před Buckinghamským Palàcem *4*
  • Mám dojem, že soud dopadl dle politického zadání.
    Pokud bych rozlišoval,tak:
    Zeman je Zeman a zástava s tím nemá nic společného.
    Hrad a na něm umístěná zástava za prezidenta také nemůže.
    Neznamená, že když se mi nelíbí prezident, tak mohu v podstatě beztrestně cokoli
    ničit. O pořizovací cenu zástavy asi také nepůjde.

    Jak je popsáno níže:
    Urážka či zničení státního symbolu byly považovány za projev nepřátelství a vedly výjimečně až k vyhlášení války. Základní symboly státu - vlajka, znak.
    Jestliže toto je přístup novodobých rádoby umělců, tak se máme na co těšit
    • Přijít ožralý ke korunovačním klenotům a kláátit se u stolku a hrozit tak možností jeho převrácení je také urážka státního symbolu se staletou tradicí. Zato měl být ten ožrala hned zbaven úřadu a poslán na protialkoholní léčení, pokud je to u něho ještě léčitelné.
    • Symbol byl bohužel zneuctěn už ve chvíli, kdy Zemák nastoupil do fuknkce. Opravdu není vhodné, aby soudem usvědčený lhář seděl pod praporem s heslem Pravda zvítězí
      • To je těžké. To je Váš názor a zase na druhé straně jsou Ti co ve volbách dali hlas. Nebudu pro to ale bourat Hradčany.
        • to je názor soudu, se kterým se v tomto případě náhodou ztotožňuji
  • Kolik dostane Becherovič za zneuctění klenotů, vulgární vyjadřování v Evropském parlamentu, klopýtání přes koberec "shrnutý psem", hrození holí premiérovi, lezení do ruské a čínské rrdele...
    • P. S.: nevěděl jsem, že "kláátit" je zakázané slovo *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit