Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedá mi, abych si tady mimochodem nepovzdechl -Zelenskyj, dnes v noci: Ukrajina bude slavit Den výrobců zbraní. Bože, bože, kde a čím tohle šílenství hlupáků a navedených skončí; nechci domyslet, co se nabízí... ☹

    • Redakce mi sdělila, že "sebeukájení" je nevhodné slovo pro použití v příspěvku na tiscali.cz; použil jsem ovšem jiný termín téhož, odvozený od jistého biblického hříšníka. Nahradil jsem ho pak pro tiscali.cz vhodnějším slovem - "šílenství". 🙂

  • Měl Vás pane novaku někdo naučit slušnému chování,aby jste nedával takovou otázku ženě. Jste Buran,nic víc.

    • Dobře, buran, ale spokojený sám se sebou.
      Ráno se protáhne v jednom ze svých bytů v osobním vlastnictví, podívá se na Tiscali, pozuráží přítomné, nazve je bolševikem a spokojeně zase odchází do svého bezvýznamného světa vzteklého penzisty. Dáma? Takové slovo on ani nezná.

      • novak.vladislav

        Dáma a zde? Váš spolek podporovatelů Putina si moc fandí, Jindřichu Jindřichoviči.

        • Byl jsem vychován k úctě a slušnosti ke starším lidem a pokouším se toho držet. proto vám, pane Nováku, na vaší ubohou poznámku raději s dovolením neodpovím. Dámy jsou zde (i když s nimi nemusím souhlasit) a je jen znakem vaší nevychovanosti, jak odpovídáte. Byť s IQ od Mensy. 

          • novak.vladislav

            Vaše ubohé připomínky, které neustále opakují mé členství v Mense jen svědčí o vašem komplexu méněcennosti. A teď si představte, kdybych sem dal diplom, abyste viděli vy co spolu chodíte jeho výši, tak by pro vás musel přijet autobus z Bohnic. Kamarádka mě varovala, ať ho nikomu neukazuji, protože blbci to nesnesou. Měla pravdu. 

            Dáma tu skutečně žádná není, takže se nemusím na ni ohlížet. Vy jste prý, alespoň podle vašeho tvrzení, vychován k úctě ke starším lidem. Nehodlám si vynucovat úctu skrze svůj věk, mně by stačilo, kdybyste se choval slušně k odlišným názorům se kterými zrovna nesouhlasíte. Což neumíte a jste nevychovaný člověk, jako když zloděj křičí chyťte zloděje!

  • Jak by se Vám pane novaku líbilo,kdyby někdo zabavil Váš majetek? Byla by to prachsprostá zlodějina,tak jako Vy by jste nechal zabavit majetek Rusům.

    • novak.vladislav

      Jistě, Rusové nás nehodlají odškodnit ani za Vrbětice, natož za dlouholetou okupaci našeho území. Škody, které kremelští vládci napáchali nejen na našich zemích, jsou tak obrovské, že jsou nesplatitelné.

      Když nám Lichtenštejnsko zablokovalo umělecká díla, která jsme vystavovali v jiných zemích, proč by EU nemohlo zablokovat ruský majetek? Je to regulérní náhrada škody. Když někomu ukradnete 5 miliard USD, tak se okradený s tím má smířit?

      Jak daleko hodláte zalézt do Putinovy zadele?

      • Tak to by si se nedoplatil ty moulo ze zlodějské země 

      • Kdybys zase nekecal, kornoute.

        • novak.vladislav

          Kde kecám, Kuzmo Kuzmiči?

          • Tiscali se jmenuje ta platforma, kde s oblibou urážíte ostatní. 

            • novak.vladislav

              Jediní kdo uráží jiné, je vaše sdružení. Umíte jen urážet a obviň ovat z toho jiné. Nezapomeňte si sezvat vaši skupinu a dát si palec nahoru. Fascinuje mě, jak se chválíte za každou pitomost...

  • gaheris

    Rozsudek neplatí protože ho neratifikovala velká rada spojených náčelníků kmene utahů kteří vykouřili dýmku míru s náčelníky aboridžines, křováků ze západního teritoria a české delegace dolní komory, ale ti stejně nevěděli o co se jedná když mohutně konzumovali ohnivou vodu. Naše slepice a kachny to absolutně nechává v klidu.

  • CHACHACHACHACHACHACHACHA tak to se moc povedlo.

    "Některé státy neuznávají autoritu Mezinárodního trestního soudu, např. USA, Rusko, Čína nebo Izrael.
    Např. v roce 2019 USA zavedly vízová omezení pro členy soudu, aby
    chránily své občany a občany spojeneckých států před stíháním"

    Takže v překladu. Komparsisti si v Haagu natáhnou černé talárky na hlavy honosné čepice a hrají si na soud. Jinak nelze nazvat divadelníky/komedianty  které neuznávají desítky států světa. Divadelníky kteří kontaminují veřejný prostor svými výlevy blbosti. Divadelníky kteří jsou úplně mimo v mezinárodním právu. Jak mohou komedianti v Haagu ve vší vážnosti vynést "rozsudek". Když recipročně zabavují zejména státy EU movitý i nemovitý majetek rusákům. V řádech miliard. Jen tak. Bez soudu. Jakože solidárně s Ukrajinou. Svět se řeže takovým rozsudkům smíchy ale komedianti v Haagu chtějí být furt vidět.

  • mun.go

    Švédové stále opatrně vyšetřují havárii Nordsteamu 2.

    Kdo asi nahradí ztráty Gazpromu, který investoval 50% nákladů teroristy napadeného plynovodu?

  • Pán Novák, celý soud v Haagu má Rusko na háku a sankce taky.To některým antirusky přemýšlejícícm lidem zřejmě nedochází.Sankce poškodí hlavně EU a nás, tedy i vás.

  • novak.vladislav

    Pokud je u moci Putin, Rusko nezaplatí. Asi bude nutné sáhnout na ruská aktiva v EU. U nás bychom mohli zabavit veškeré majetky Rusů. Když se tak stane po celé EU, tak ruští oligarchové by mohli Putina dokázat svrhnout. Museli by ovšem postupovat společně jako jeden muž, tedy spíše jako jeden oligarcha.

    Zatím nejsou jednotní, protože je možná Putin se.re, ale zato chrání jejich majetky.

    • mun.go

      Každý má právo vlastnit majetek. Vlastnické právo všech vlastníků má stejný zákonný  obsah a ochranu.

    • Princip kolektivní viny je typický pro bolševické myšlení. 

      • novak.vladislav

        Ano, všiml jsem si již dříve vašich bolševických názorů.

        • Ale to byla reakce na tebe ty jeden bolševiku

        • Hele kornoute, nejsi ty bratr Jégla?

        • Pane Nováku, má smysl s Vámi slušně diskutovat? 

          • novak.vladislav

            Já s vámi slušně diskutuji, tak proč mi neoplatíte stejnou mincí?

            • Protože sloužíš k obveselení všech zdejších diskutujících.

        • mun.go

          A v čem spočívá ten bolševismus? 

          Například stoosmičková pětikoalice, zneužívající svou většinu hlasů (большинство голосов), jsou také bolševici.

          • Jako když hrách na stěnu házím... doporučil jsem před nějakým časem na příspěvky jistého pána nereagovat; jedině tak ho otrávíme. 

            V opačném případě se cítí jako ryba ve vodě a není k zastavení se svými certifikovanými IQ výlevy vzdělanosti a moudrosti.

            • novak.vladislav

              Děkuji pane Květoni za snahu, ale pochybuji, že vaše sdružení na mě přestane reagovat. Na to nemáte dost sebekázně!

            • Asi máte pravdu.

              • Reakce na příspěvek:

                Monolog mu bude slušet... 😉 Ale je třeba být důsledným; jak jsem si všiml i tady, když se na něj dlouho nereaguje, utrousí časem něco částečně rozumného. Ale stačí jedna pozitivní reakce na jeho příspěvek a opět je ve svém živlu. To víte, IQ od 130 výše, že? 🙂

            • novak.vladislav

              Celý život trpím srážkami s nevzdělatelnými. Zvykl jsem si na vás...

              • Reakce na příspěvek:

                Tak nepracuje u lopaty ty jeden bolševickej geronte🤣

  • Na ruském území nově vzniklých 4 republik - původně na území Ukrajiny, právě dochází k vyvlastňování majetku boháčů. Myslím, že zahraničních i Ukrajinců.  A Rusko jasně prohlásilo, že na svém území respektuje jen ruské zákony, takže něčí vlhké sny je těžko mohou zajímat a vtípky jistě znají lepší.

    S nositeli názorů z opačného politického a intelektuálního břehu nediskutuji a s gustem je ani nezačínám číst. To by už bylo smysluplnější napájet televizor Edisonovým kolem.

  • ..proč píšete takové nesmysly .. když Rusko žádný soud v Haagu neuznává .. trapné články, které píšou opravdoví troubové, posedlí rusofóbií :-( !!

    • Nehledě na to že právě UA je zločinecký stát! To co vyváděli a (teď už moc nestíhají)vyvádí . Ale nedivte se jim v Haagu že to mají popletené když jeden den je soudce žena ,druhý den je soudkyně muž , třetí den třeba cosi(kaktus, marťan???) Ach jo😂😂😇🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit