Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novak.vladislav

    Vaše ubohé připomínky, které neustále opakují mé členství v Mense jen svědčí o vašem komplexu méněcennosti. A teď si představte, kdybych sem dal diplom, abyste viděli vy co spolu chodíte jeho výši, tak by pro vás musel přijet autobus z Bohnic. Kamarádka mě varovala, ať ho nikomu neukazuji, protože blbci to nesnesou. Měla pravdu. 

    Dáma tu skutečně žádná není, takže se nemusím na ni ohlížet. Vy jste prý, alespoň podle vašeho tvrzení, vychován k úctě ke starším lidem. Nehodlám si vynucovat úctu skrze svůj věk, mně by stačilo, kdybyste se choval slušně k odlišným názorům se kterými zrovna nesouhlasíte. Což neumíte a jste nevychovaný člověk, jako když zloděj křičí chyťte zloděje!

  • novak.vladislav

    Jediní kdo uráží jiné, je vaše sdružení. Umíte jen urážet a obviň ovat z toho jiné. Nezapomeňte si sezvat vaši skupinu a dát si palec nahoru. Fascinuje mě, jak se chválíte za každou pitomost...

  • Tiscali se jmenuje ta platforma, kde s oblibou urážíte ostatní. 

  • Byl jsem vychován k úctě a slušnosti ke starším lidem a pokouším se toho držet. proto vám, pane Nováku, na vaší ubohou poznámku raději s dovolením neodpovím. Dámy jsou zde (i když s nimi nemusím souhlasit) a je jen znakem vaší nevychovanosti, jak odpovídáte. Byť s IQ od Mensy. 

  • novak.vladislav

    Děkuji pane Květoni za snahu, ale pochybuji, že vaše sdružení na mě přestane reagovat. Na to nemáte dost sebekázně!

  • Protože sloužíš k obveselení všech zdejších diskutujících.

  • novak.vladislav

    Dáma a zde? Váš spolek podporovatelů Putina si moc fandí, Jindřichu Jindřichoviči.

  • Tak nepracuje u lopaty ty jeden bolševickej geronte🤣

  • Ale to byla reakce na tebe ty jeden bolševiku

  • Tak to by si se nedoplatil ty moulo ze zlodějské země 

  • Hele kornoute, nejsi ty bratr Jégla?

  • novak.vladislav

    Kde kecám, Kuzmo Kuzmiči?

  • Kdybys zase nekecal, kornoute.

  • Redakce mi sdělila, že "sebeukájení" je nevhodné slovo pro použití v příspěvku na tiscali.cz; použil jsem ovšem jiný termín téhož, odvozený od jistého biblického hříšníka. Nahradil jsem ho pak pro tiscali.cz vhodnějším slovem - "šílenství". 🙂

  • Nedá mi, abych si tady mimochodem nepovzdechl -Zelenskyj, dnes v noci: Ukrajina bude slavit Den výrobců zbraní. Bože, bože, kde a čím tohle šílenství hlupáků a navedených skončí; nechci domyslet, co se nabízí... ☹

  • Dobře, buran, ale spokojený sám se sebou.
    Ráno se protáhne v jednom ze svých bytů v osobním vlastnictví, podívá se na Tiscali, pozuráží přítomné, nazve je bolševikem a spokojeně zase odchází do svého bezvýznamného světa vzteklého penzisty. Dáma? Takové slovo on ani nezná.

  • Monolog mu bude slušet... 😉 Ale je třeba být důsledným; jak jsem si všiml i tady, když se na něj dlouho nereaguje, utrousí časem něco částečně rozumného. Ale stačí jedna pozitivní reakce na jeho příspěvek a opět je ve svém živlu. To víte, IQ od 130 výše, že? 🙂

  • Měl Vás pane novaku někdo naučit slušnému chování,aby jste nedával takovou otázku ženě. Jste Buran,nic víc.

  • novak.vladislav

    Já s vámi slušně diskutuji, tak proč mi neoplatíte stejnou mincí?

  • Asi máte pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit