Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Zdejší Ivani tu plivou na EU od rána do noci a nikdo je za to netrestá protože je tu
    svoboda. Proto je směšné když podporují totaliní Čínu kde je kritika a internetu trestána.

    To, že Čína není zrovna vyhlášená svobodou slova, a nepohodlné veřejné projevy svých občanů tvrdě potlačuje, není žádným tajemstvím. Stejně jako hlídá veřejné projevy v reálném světě, hlídá si čínský stát i to, aby se protirežimní nálady příliš nešířily ani na internetu.

    Blokovány byly všechny příspěvky, které vybízely k hromadným, koordinovaným, protirežimním aktivitám - například demonstracím.
  • Pamela
    Virózu Miloše Zemana a jeho vrávorání kolem korunovačních klenot si vzali na paškál i na Tchaj-wanu. Vytvořili animaci, na které český prezident močí u korunovačních klenot, zvrací na rakouských hranicích a nakonec vymění Svatováclavskou korunu v hospodě za jedno pivo.

    "Český prezident Miloš Zeman byl natočený na veřejnosti očividně opilý," píší animátoři pod videem, které zveřejnili na YouTube.com
  • Co Číňan dělá, dobře dělá, a bukvan Semjon to nezmění!!! Hihihi
    • Pamela
      Ještě si zapomluvej Prague BTW Pride. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

      Jsem pěkná mladá holka a jsem ráda že se zdejší Ivan užírá bezmocným vztekem a závistí
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Na tom vašem buzer srazu si se prej choval jako prase, i tvý buzín hošani se za tebe styděli ouchyle starej!!! Fuj, pche!!!
        • Pamela
          Gay bary v plzni tu oslavuješ jenom ty zlej ruskej trolle. *1* *1* *1* *1* *1*

          Já jsem mladá holčina a jsem moooooc ráda že se užíráš závistí
  • Pamela
    Zdejší Ivani zase ukazují jací jsou pokrytci.
    Zneužívají svobodu slocva v EU k útokům na svobodu samotnou a podporují Čínu
    kde je svoboda slova omezena a pouhá kritika rudé vlády na internetu je tam trestána.

    Mezi dalšími zadrženými kritiky režimu je mimo jiné takzvaný hodinkový bratr . Bloger Čou Lu-pao proslul tím, že upozornil na starostu města Lan-čou v centrální části Činy. Ten si liboval v nošení luxusních hodinek, které si se svým platem jen stěží mohl dovolit. Za to, že takovéto snímky bloger umístil na internetu, byl v pátek zatčen

    Spolu s "hodinkovým bratrem" zatkla policie tentýž den i novináře, jenž volal po vyšetření klientelismu a korupce okolo bývalého místostarosty města Čchung-čching, taktéž v centrální části země. Jen o několik dní dříve odvedla policie v poutech ze stejného důvodu další dva muže kvůli šíření informací o podivných poměrech a vazbách politiků na internetu.
  • To takoví obamgutáni si armádu neochočili, ale rovnou omotali kolem prstu (chápavýho prstu))
  • celkem sami doma vidíme, jak "nedůvodná" jsou podezření na naše lumpy, ať již v armádě, politice nebo v průmyslu... takže aspoň v té 'Cíně si s nimi poradí, v tom souhlasím se zlodějem mého nicku pode mnou.
    • přihřátej Tečka dneska vstával moc brzy tak se nediv
  • kéž by naši politici byli tak zodpovědní jako číňská vláda která při jakékoliv známce korupce okamžitě zakročí,proč to jde jen v Rusku a Číně ? proč ne V EU ?
    • protože nám vládne smradlavá pražská lumpenkavárna která přijímá rozkazy z americké ambasády
  • Pamela
    Obří korupce v Číně: politik měl 68
    domů, 37 kilo zlata a stamiliony

    Majetek objevený v domě Ma Čchao-čchüna, bývalého manažera Beidaihe Water Supply Corporation, byl tak obrovský, že ho i jindy poměrně zdrženlivá oficiální tisková agentura Nová Čína označila za „šokující“.

    Maův případ spadá mezi několik podobných případů korupce v Che-pej, které Nová Čína shrnula pod titulkem „Malí úředníci, obří korupce“.
    • páni Simčo, která smolíš blbosti i v době banu, čarodějko, koukám, že se Čínského přístupu zastáváš.
      • Pamela
        Potom je záhadou kam koukáš. já jsem, Čínské komunistické zloděje jasně odsoudila.

        a o banu raději pomlč. Ty jsi ho dostala za sprosté slovo. Já za názor.
        Divný Tiscali metr.
    • bezregistrace
      A dodo, Raphus cucullatus alias Simovič Lopatin Tečkov opět žhaví ... no slibujou že snad ještě bude nějaký tropický dny tak snad mu to škořápku co ucpává krk aby mu do něj nepršelo vyhřeje
      • přéééésně,jsem se zase zasmál,oba palce nahoru,dost dobrý
        • Pamela
          Bez registrace dříve jsi odpůrcům Putina říkal jen Tečka.

          Jinak pokud máš neustálou potřebu dělat z holky Simony kluka Semjona
          tak to svědčí jen o tvé Prague pride orientaci
  • v Číně korupce téměř není,zase to psal redaktor tiscali takže jsem absolutně v klidu
    • Pamela
      Ha ha ha. Zlatá mládež - dětičky zazobaných zlodějů s rudou knížkou
      jsou velkým problémem Číny. To přiznává samotná Čína
      • naši mladí Topolánkové, Paroubkové, Stropničtí a spol taky mají rudou knížku? to z ní rozdávali stránky panu prezidentu Zemanovi?
    • Lživé informace,stejně jako o mocném a prosperujícím Rusku.
  • "

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit