Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh Worldonline zase lže!!

    Nemá prý důkaz že Rusko ukradlo plány na Atmovou bombu USA.

    Takže je to nevzdělanec který nikdy nečetl o případu tzv. atmových špionů. Tato
    parta šla v USA na elektrická křesla za vlastizradu. Právě za špehování pro Rusa.
    Ukradené informace předával Berija Ruským vědcům.
    • samozřejmě, že neukradlo, le i kdyby ano, byl by to jen další úspěch sovětské špionáže *15* *15* *15*
    • Plány na výrobu atomové pumy ukradli Afroameričan manželé Rosenbergovi a předali je Rusákům. Po právu za to skončili na popravišti.
    • Já jsem se o tomto nebavil hochu, zřejmě retardovaný. Já jsem psal, že atomovou bombu sestrojili němečtí, nikoli američtí vědci. Takže lžete jak poslední dobytek!
      • Na vás ani ten poslední nemá. Míra vašeho lhaní překoná i Barona Prášila.

        Viz živíte mě z daní. Nevím z jakých když žádnou dávku od státu neberu. *1* *1*
        • Zřejmě jste si už nakradli.
        • Ani jednu z Vašich lží jste zde nedokázal.
          • Jsi lhář!!!! Baron Prášil je proti tobě Mirek Dušín!!

            Jak mě živíš z daní když žádné dávky pro socky od státu neberu?
            Nijak. Tak nepomlouvej.
        • Ano na tom trvám, jste darmožrout! A pro společnost zbytečný otrava! Nehodlám již s Vámi komunikovat!
  • Pro zmatenou sušku
    Ničivé tanky - T34 - Nejlepší ruská technologie!

    https://www.youtube.com/watch?v=-ZZhEa_effk

    Dokument začíná slovy:
    Střední tank T-34 patřil k technologickým zázrakům 2. světové války....
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    Kapišto Pussyno?
    • Opravdu ten dokument hlásá, že Panzerkampfwagen V "Panther" se nemohl T-34 rovnat?
      Nepřeslechl jsem se?
    • Americký tank je jako tygr který Ruskou mouchu zbaští k snídani. *15* *15*
      • Tak pokud je současný americký tank jako nacistický Tygr, tak to maj blbý.
        Rok 1942 už je poměrně dávná historie *1* *1* *1* *1* *1*
        • Oni je teď nabízejí Ukrajině,jsou přece povánoční slevy.
        • Dnešní má tak velké tesáky že sežere celou Ruskou jednotku dřív než PUtin řekne
          karate. *2* *2*
          • Většina zemí nicméně raději montuje na tanky děla, jediní USA zubní protézy *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Americký dělo trefí hodinky soudruha Putina na milion kilometrů.
  • Rusko nás okradlo o hospodářskou prosperitu když brutálně donutila naši vládu
    odmítnout Americkou finanční pomoc EU:
    Němeco se díky ní stalo bohatou zemí Československo chudou pobočkou Moskvy.
    • Ještě něco napište chlapče, ať vidíme co jste za blba!
  • Tiscali zase perlí. Hodní američané omylem bombardovali "konkurenci" a tohle je vrchol. Ti se nikdy nemýlí. Je to sebranka teroristů a vrahů od nepaměti!
    • Sebranka Ruských teroristů a vrahů krade Ukrajině území.
      • A jak to s tím článkem souvisí blbe?
  • Dodnes nám spojenci neuhradili způsobené škody.
    • Američani nám nabízeli Marshalův plán. Ten vytvořil ve zničeném Německu hospodářský zázrak, co by dokázal v naší zemi válkou příliš netknuté. Jenomže Stalin nám jeho přijetí zakázal. Jan Masaryk to vyjádřil slovy "jel jsem do Moskvy jako ministr zahraničí samostatné země a vrátil jsem se jako Stalinův pacholek".
      • A dobře udělal. Nemuseli jsme jim lézt 40 let do p... šmejdům!
        • 40 let se tam lezlo Ruským zločincům.
    • Za to ukradli co viděli!
  • Americká armáda chtěla jet na pomoc Pražskému povstání ale tento návrh Ruské
    velení zamítlo protože chtělo z politických důvodů přijít do Prahy první.

    Takže zbytečné protahování bojů a zbytečné oběti jdou na vrub Ruska.
    • Spíš si myslím, že Rusáci měli s Prahou v úmyslu něco podobného jako s Varšavou. Nacisti město demolovali a Rusáci to z druhého břehu řeky nečinně sledovali. Nejspíš čekali, že nacisti Prahu vyvraždí a oni potom přitáhnou a vyloupí co zbude. Když pražské povstání nekončilo, prohlásil generál Patton, že i přes nesouhlas Stalina přijede od Plzně Praze na pomoc. Proto Rusáci rychle obrátili tanky od Berlína, kde po svém zvyku plenili, loupili a znásilňovali, aby byli v Praze dřív. Věděli, že osvobození Prahy Pattonovou armádou by znamenalo, že by jim kořist unikla. Stejně ale přijeli s křížkem po funuse kdy už povstání skončilo.
      • Zatím to pane blb vypadá naopak. Počkali 42 let, aby nás vykradli a udělali z nás emerickou kolonii. Je jasné, že lhář Vašeho ražení v tom má zmatek!
    • Dnes jsem četl, že Rusové ukradli atomovou bombu Američanům. To není pravda chlapče! Atomovou bombu vymysleli vědci, které USA ukradlo z Německa. Až se blbe naučíte číst, a ne tu tlachat nesmysly, zpropadené Tiscali si odpočine!
      • A Rusko ji ukradlo z USA. Kroutíte fakta k nepoznání jako pravý komunista. *15*
        • Tak mi pošlete článek, kde to tak je a neblafujte!
  • Plzeň 45 pokračování:" Počínání Američanů v Plzni bylo podivné a vedlo k narůstání pochybností, o co jim vlastně jde. Po příchodu vojenských jednotek USA do Plzně zrušilo jejich velení Revoluční národní výbor v Plzni. Občané Plzně velmi tvrdě tento čin kritizovali a neuznali jej. Američané museli nakonec ustoupit, ale jejich počínání se nezměnilo. Všimněme si některých kroků, které americké vojenské velení v Plzni nařídilo a realizovalo:
    - Jen americký velitel má právo určovat strukturu města Plzně.
    - Ulice musí být vyklizeny, obyvatelé mohou do ulic jen v rozsahu dvou hodin za den.
    - Bylo zakázáno vydávat a rozšiřovat české noviny a české informační letáky.
    - Američané plzeňským bojovníkům proti německému fašismu zabavili vysílačky, zbraně, fotoaparáty, a dokonce zabavili i zbraně československým důstojníkům a policistům.
    - Veškerá písemná povolení, žádosti, stížnosti… prostě veškeré písemnosti musely být napsány v českém i anglickém jazyce.
    - Americké velení neustále opakovalo a kontrolovalo své nařízení, že německým důstojníkům se nesmí nic stát, protože jsou pod americkou kontrolou.
    - Občané Plzně se mohli vzdalovat z města jen do vzdálenosti šesti kilometrů…
    Americké velení zakazovalo činnost Národních výborů jako orgánů nové lidové moci. To omezovalo naši suverenitu a poškozovalo plnění Košického vládního programu, který byl schválen 5. 4. 1945.
    Mohl bych psát dále....
    • Aha, a to se píše v komunistické "historiografii", že.
      Je třeba prostudovat si nezfalšované prameny a vzít v potaz vyprávění očitých svědků Plzeňanů.

      Takhle se duchu ruské goebelsovštiny falšuje historie.
      • No vykecal jste se, napsal jste si pro jistotu hned plus, tak dobrou!
        • To jsem mu dala já tak zase nelžete!
    • A co "slavní" kotláři, kteří vraždili z letadel děti! USA je teroristické stádo vrahů a kriminálníků. Ta nejhorší zběř ze světa skončila v americe!
  • Konec války v Plzni - výtah:" 30. 4. 1945 americké jednotky dosáhly Chebu, Aše, potom směřovaly do Stříbra, Klatov, Domažlic…
    Pražské povstání proti německým okupantům 5. 5. 1945 působilo velmi rychle i mimo Prahu. Ve stejný den v Plzni české síly získaly silné pozice. Němečtí starostové Wild a Sturm byli zajištěni našimi vlastenci. 6. 5. 1945 v 9 hodin ráno vstoupil do Plzně americký vojenský oddíl »B« 16. pancéřové divize pod velením plukovníka Nobleho. Ten měl nařízeno zastavit se na
    předměstí Plzně, ale vida příležitost, rozkázal svému oddílu, aby obsadil Plzeň. (Archiv JNV Plzeň, -7-1. plk. Noble).
    Revoluční národní výbor v Plzni zveřejnil 6. 5. 1945 výzvu »Na pomoc bojující Praze«. Občané Plzně na výzvu reagovali bleskově. Velení USA bylo z české strany požádáno o zapůjčení automobilů pro přepravu dobrovolníků do Prahy a také o některé zbraně. Velení americké armády nejenže takovou žádost odmítlo, ale odjezd dobrovolníků na pomoc Praze zakázalo. Ukazovalo se, že zájmy USA jsou jiné než českých občanů - bojovníků proti německým okupantům.
  • Myslíte třeba legendární IL-2 Sturmovik, alias létající tank, alias černá smrt vy hloupá krávo,
    z jehož konstrukce vychází i třeba US bitevník A-10 Thuderbolt, bez něhož by US army létala na koštěti jako Harry Plotr.
    A nebo geniální Ruské tanky, které předběhly svou dobu o 50 let.
    Americká armáda ukázala svůj um při vylodění, kde jim náckové zařídily krásné masové hroby na pobřeží.
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • To není krá*a to je v*l.
    • IL-2 špičkový stroj,nebo legenda tank t-34,jehož konstrukci němci kopírovali,aby se mu vyrovnali
      • Jo tak vznikly Tygr a Panter
        • A Ruský šrot T 34 si proti nim ani neškrtl. *2* *2*
          • Ano a proto vyhrál 2. světovou válku, náno pitomá *7*
            T-34/85 vylepšená verze T-34 byl navržen speciálně jako odpověď na Tygry a Pantery.
            Možná proto se mu přezdívalo lovec šelem.
            Jinak věřím, že jste viděla poměrně nový Hollywoodský počin Fury (Železná srdce) a kochala se jak tam jeden Tygr promění 4 obrněné US konzervy na plápolající hrobky *1* *1* *1*
            • Rus vyhrál nejen velké početní převaze, kde ruští kluci dostali napít vodky a "vperjod, na vraga!" A kdyby se nehnali dopředu moc rychle tak by dostali kulku do týla od poháněčů vzadu. Přece platilo "nas mnogo".

              Ale Rus se mohl bránit hlavně proto, že dostával od USA obrovskou materiální pomoc. Bez ní by se dnes v Moskvě mluvilo německy.
            • Ano Rus vyhrál jen díky obrovské početní převaze. Technicky na Německé
              stroje neměl. Pokud to popíráte jste vojenský analfabet.
      • Rus musel USa ukrást plány na Atomovou bombu jinak by ji nezvládl udělat. *15* *15*
  • A to jim tu lež máme spolknout? cca 140 km je i pro letadla dost velká vzdálenost. Ještě bych tak uvěřil, kdyby se to týkalo Aše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit