Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vedení USA je banda těch největších zločinců světa.
  • USA je nejzločinější země světa.Všechny lumpy,kteří nás do spolku s touto zemí zatahli,je třeba odporážet na katovských mučírnách,za vlastizradu s bezbřehou krutostí a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • helesv
      souhlasím
  • ps:ale jste se do mně pustili,co kdyby jste takto bránili pravdu?
  • Je snad na zeměkouli většího pokryteckého státu nežli je rusko které žvaní o svrchovanosti států a přitom krade cizí území a podporuje teroristy kteří se o to snaží v zájmu ruska,neskuteční šmejdi *12* *12* *12*
    • Rusové mají geny mongolsko-chazarských nájezdníků. Neumějí vzdělávat svoji zem a hospodařit, ale jsou zvyklí dělat nájezdy a drancovat sousedy. Elitu s evropských vychováním se mužikům podařilo téměř zlikvidovat za dlouhou dobu existence rudého fašismu v CCCP. Putinovci se k této neblahé minulosti navracejí.
      • Vy musite byt svetovy antropolog, michat do sebe Mongoly a Chazary. Mimochodem, ze 17 clenu
        UV VKSb bylo Rusu 5: ostatni byli zcela jine narodnosti.
        Co na to rika Chocholousek? *3* *1* *1* *1*
  • Koukám, že kdyby se na zdejších diskusích nevyskytoval tzv. tečka, tak si ani nepokecáte...nebo spíš - nepokecáš...
  • http://www.osud.cz/zapad-si-plati-internetove-trolly-pusobi-v-zoldu-velkych-medialnich-domu

    .
  • Češi jsou nepoučitelný národ.Opakování stejných chyb je známka demence.Volte si ten xindl furt dokola 25let je vám málo.
    • Tak poraď!
  • Rusko padne i když si to nepřeji mám pro něj slabost, už je, ale rozhodnuto ... nedá se nic dělat je pozdě.....to by musela zasáhnout vyšší moc....
    Jeden z nápisů vytesaný do Poradních kamenů přednáší vůli elity: „Udržuj lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou,“ po čemž následuje rada: „Veď reprodukci moudře ke zlepšování zdatnosti a rozmanitosti.“
  • Zas to tak neprozivej.At tam pochoduji strileji do sebe........Je to uz takovy jejich zvyk a folklor.Navic je jich jak sr.cek.A to proridne.Zejmena at to neleze k nam.Jak tuhle v Praze rozhodli ze krypli z Majdanu se vyleci u nas a za nase.Jasne - my na to mame!Kopat rusaky kopat co nejdal od statni hranice.
    • No,já bych to tak neprožívala,kdy se tady prezentovala pravda,totality jsme si tady užili dost.
    • U nás se ale zadarmo léčí Ukrajinci, ne Rusové.
  • A už je to tady zase,tak už né komunisti,ale fašisti.Je mi líto,ale bylo by vhodné aby se človíčkové ,kteří argumentují nacisty a fašisty aby se podívali do historie.Jinak dnes ráno jsem se dívala na zprávy stv1 a byla jsem v šoku dověděla jsem se tam totiž,že pochod v rusku ,byl pochod za mír na ukrajině,kdežto naše média včera hlásali,že je to pochod proti putinovi..Jsou to chudáci,zase se předvedla naše média ,vždyť oni se tomu jenom smějí.Jsou to zrůdy ,oni si neuvědomují,co tímto vyvolávájí asi né.Je to jenom banda tupců.
    • Pochod za mír na Ukrajině a pochod proti Putinovi je jedno a totéž.
      • A to je to matení,každý vnímáme mír jinak
      • On tam do Donecku a Luhansku neposila vojaky Porosenko, "soukrome armady" Kolomojskij a NG Azov atd. Jaros, Tjahnybok a Jasenjuk? *3* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit