Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takže přesně podle hesla z první republiky. Sociální demokrat. Ve dne lže a v noci krade.

 • KAM DOSPĚLO ČESKÉ PRÁVO? Nejvyšší soud vrátil spor sociálních demokratů s dědici právníka Zdeňka Altnera prakticky na začátek. Opět bude rozhodovat Obvodní soud pro Prahu 1. Podle rozsudku Nejvyššího soudu "nebylo smluvní ujednání o odměně za právní služby dostatečně určité". Prý "není ani jasné, jaké konkrétní právní služby Altner pro stranu udělal". Soud zpochybnil i nárok na smluvní pokutu. 

  Což není evidentní, že v případě ČSSD jde o NAPROSTO NEDŮVĚRYHODNOU PARTAJ? Partaj nedůvěryhodnou sui generis?

  Což je vidět právě na této kause ve vztahu k advokátovi, panu JUDr. Zdeňku Altnerovi - zastupoval ČSSD ve sporu o Lidový dům a pomohl této partaji toto sídlo „vyhrát“! 

  A potom se ve vleklém sporu domáhal palmáre ve výši 145 milionů korun, verdikt z roku 2004 přiznal JUDr. Altnerovi 18,5 milionu.Proti tomu se obě strany odvolaly, 31. března 2016 Městský soud v Praze rozhodl v Altnerův prospěch.

   Se smluvní pokutou 0,3 % denně ale částka za tu dobu nabyla na 337 milionů Kč. Pro představu - je to o 23 milionů více, než na kolik má ČSSD nárok od státu na čtyřleté období 2013-2017 (peníze se odvíjejí od volebního zisku).

  Tak opravdu není divu,že ČSSD se do vyplacení peněz Altnerovi - po jeho smrti jeho dědicům - nechtělo a nechce. V dovolání, které Nejvyšší soud obdržel 11. dubna 2016, rozporovala především oprávněnost a zákonnost smluvní pokuty. „Nesouhlasíme s rozhodnutím Městského soudu v Praze s odůvodněním, že je v rozporu s judikaturou Nejvyššího soudu,“ uvedl mediální zástupce strany a její advokátní kanceláře Jiří Chvojka. 

  Podivné je rovněž, že už 14. dubna 2016 ČSSD naprosto svévolně deklarovala, že peníze bude posílat Altnerovým věřitelům, kteří se přihlásí v Lidovém domě. A to mají být garanti českého práva? 


  • Zavádějící argumenty, překrucování reality a sofistikovaná glorifikace člověka, který měl vážné problémy s dodržováním zákonnosti, a to nejen v naší republice, ale i v dalších státech, které vydaly na Altnera zatykač. Je zapotřebí se smířit s rozhodnutím Nejvyššího soudu.
   • Obávám se, že se mýlíte. Hluboce mýlíte!

    • V deníku Právo z 10. června 2019, tedy v dnešním Právu, je na str. 6 článek "Slepá ulička české justice i politiky", z něhož si dovolím citovat: "Altner nebyl žádným vynikajícím právníkem. Z Advokátní komory byl vyloučen. Čelil žalobám pro podvody, jako policií hledaná osoba se skrýval a vyhýbal soudním jednáním. K trvalému pobytu byl hlášen na obecním úřadě malé obce. Od ČSSD původně vyžadoval 17,5 miliardy" atd.
 • Dluhy se samozřejmě platit musí. Na druhé straně smluvní pokuta, která mnohonásobně překročí základní dlužnou částku je prostě nemravná ať už se jedná o původní dluh v řádu stokorun za jízdu na černo, nebo o několik milionů za právní služby...
  • Smluvní pokuta je přece SMLUVNÍ, když se mi zdá vysoká, tak k ní nepřistoupím a smlouvu neuzavřu. Jenomže oni si ti socani s tehdejším jejich fýrerem MANem mysleli, že stejně nic platit nebudou, protože zase budou "znárodňovat".

 • SOCANI? Ta absolutně největší zdejší pakáž. Jo když jim teklo dobot, to jim byl pan Altner dobrý. Nyní darebákům otrnulo ..... A v běžném systému je nepříjatelné aby   do rozsudku který je v právní moci bylo jakkoliv zasahováno. Takže v talárech jsou též pěkní křiváci. Pěkné bylo ,když před léty machrovala Zubatá pleš se sádrovým límcem. Bohužel, pouze tady vede cesta.

 • KIMCID

  15let soudních tahanic a jsme na začátku.A tady v republice jsou davy najivních ovcí co si myslí, že bude někdy souzen Babiš 😁😂

 • Co na to milonchvilek, taky bude svolávat demonstraci za nezávislost soudů?
 • Tak ovečky, volte ČSSD, to je přece záruka poctivosti a práva. 😂🤮

  • KIMCID

   Ovečky maji jít do ulic teď

   • Přesně a skandovat něco o nezávislé justici!! Kde jste stádečko věrných? 

 • Další důkaz nesmyslnosti protestů "za nezávislost české justice!!" 

  Vidíte sami, milí demonstranti za koho to řvete po náměstích? Není Vám z toho špatně? Co je to za mafii v těch talárech?

  Vy budete dlužit stovku, penále 50 000 a odsoudí Vás bez mihnutí oka, vymůžou exkuci atd. 

  Ale na socany jsou prostě krátcí!!! Ti dluží stamilióny, ale ONI PLATIT NEMUSÍ!!!!

  Zákon jen pro vyvolené.

  Tak zase prosťáčci do ulic a hulákejte za nezávislost lumpáren. Kdo to může dělat? Lumpové!!!

  • Už se množí prohlášení mádlovsko-issovských propagandistů a miliónchvilkových aktivistů s tím, že jakmile se Maruška ujala funkce ministryně spravedlnosti, hned nastal v kauze Altnera zázračný obrat, že nová ministryně vládne pevnou rukou všem soudům.
 • Faktem je, že mnoho demagogů a nepřátel demokracie se mohlo ukřičet jenom, proto, že socani jsou údajně gauneři a spodina, že nechtějí platit dluhy atd.... Šlo o podvodnou smlouvu, kterou ve spěchu na chodbě podepsal Zeman s člověkem, na kterého byl pro nekalé praktiky vydán zatykač v několika státech, např. v Německu. Socani neměli podvodnou smlouvu s Altnerem podepisovat a když už ji tehdejší předseda Zeman podepsal, tak plnění této smlouvy neměli socani nechat vyhnívat po celých šestnáct let. Při vědomí té skutečnosti, že smlouvu mají s pěkným ptáčkem ujednanou, měli si socani dávat bacha. Namísto zvýšené pozornosti nechali smlouvu s Altnerem vyhnít do astronomického dluhu. Smlouva by měla být anulována, nemluvě o nemravnosti úroků, resp. penále a požadavku uhradit astronomickou sumu z říše pohádek.
 • gaheris

  Dluhy se platit nemusej, pravil kádrovák z RAJ Praha1 jedna vv. soudruh Paroubek! A na Kočku mi nešahejte! Podle tohodle mustru postupuje (ne)ústavní soud, jinak jsou ovšem všichni zdrávi a spokojení, Hamáček taky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit