Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... BIJEC je nemocná pííííča, cha cha cha :)))
    • dostal jsi mně. A už jsi dnes vyčichal Simonce kalhotky. Nemůžeš ji zavrhnout když se s tím tady týdny chlubíš, prasáku.
      • ... něco nového, třeba inteligentního, by nebylo, ty primitivní zdegenerovaný ubožáku?
        • nebylo. Na sprostou lůzu z ulice to bohatě stačí! Chátra nemůže vyskakovat. Musí držet hubu. Víš?
  • To jsem se dnes nasmál, v Reflexu psali, že se Davajlála nastydl a Chrchlá!!!








    YEAH !!!
  • Autor není daleko od pravdy…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nenavist-nesiri-obycejni-lide-ale-fanaticti-dogmatici-Tupci-co-kvuli-idealu-krouti-krkem-Historik-ukazuje-od-jakych-zrud-se-uci-obhajci-Bruselu-a-imigrace-457875
  • Duchovního Dalajlámy si velice vážím, stejně jako presidenta pana Václava Havla. Oba tito muži měli k sobě velice blízko... Nezapomenutelný záběr, kdy se Dalajláma setkává naposledy s Václavem Havlem několik dní před jeho smrtí už jako vetchý stařec... přeju všem čtenářům aby přestali plkat urážky a snad se trošku zamysleli nad svojí existencí. Jan Piša
    • Havla si nevážím a nikdy nebudu A Dalajlámu neznám a jeho víru nesdílím.
      • ... ti dva tvé sympatie primitiva rozhodně nepotřebují, ubožáku :)))
        • Ty obyčejné prase z chlívku potřebuješ všechno.Jsi odkázaný na prasení stránek. Na ulici by tě lidi skopali. Do krve. Jen tak. To už se blbům dělá, víš?
          • ... je super, jak ze sebe s železnou pravidelností děláš to, cy by sis přál u mě, blbe :)))
            • CY by sis přál ty pitomče?
    • ... jsi dobrej, ale 95% zdejších přispěvatelů pochází z kanálu, tak je jako já neřeš :)))
      • ovšem ty zavedený prasič stránek lezeš přímo z chlívku. Smrdíš celým netem, lopato.
        • ... nečapeš se, tupý ubožáku, zase pěna u tlamy primitivního potomka tapíra a heyny?
  • Zatančete si také…

    https://www.youtube.com/watch?v=48laJC8wYl4
  • ... dokonalý kontrast mezi intelektuálním tématem a zdegenerovanou zdejší špínou :)))
    ... na žádnou krysu nebudu reagovat, primitiv BIJEC nemusí nasadit svých 20 slov blba
    • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.
      • ... dokonale tě ničí můj rozhled, noblesa, pohoda, klídek, ignorance tebe, primitivní blbe :)))
    • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.
  • Milosek se boji cinanu a proto dalajlamu ignoruje...
    Co kdyby nas cinane prestali zasobovat jedovatymi hrackami a jinymi s.ackami.
  • Dnes jsem se nasmála, když jsem četla Reflex, byla tam zmínka, že by bylo nejlepší, kdyby tehdy Zeman spadl do těch klenotů, byl by to pořádný šrumec a Zeman by se zapsal do historie. Tak bude brán jako tuctový ožrala, bezvýznamná persona.
  • Další věc, kterou teplouš Semjon Gayínek nerozdejchá!!!








    CHACHACHÁ !!!
  • Souhlasím s rozhodnutím Hradu.Konečně u nás začala demokracie.Doufám,že si letenku zaplatil?
    • To je přeci samodřejmé, to jenom zrzavej Veškna a jeho kumpáni si nechali zaplatit všechno ze státního i ten chlast. A ti uměli chlastat, to víte že rum nebo fernet nepili. Ti pili jenom americkou whisky bez sody.
    • My bychom Ovarovi zaplatili jednosměrnou letenku do Moskvy ze svého!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit