Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už Kalousek mává tibetskou vlajkou?
    • josef.servit.9
      A kříčí okamžitě Sobotko odvolej Herrmana !
    • tibetskýma trenkama, posranýma
  • Tak samozřejmě. Přece nebudou podporovat estrádu nějakého směšného holohlavého marxisty v červené osušce.
  • Není proč velebit tibetské otrokáře.
    • Proč ty, ruský aberante, velebíš fašistu?
  • Nejhorší byl ten hradní ožrala zrzavaj Veškrna, někdy mu taky říkali Véna chrchla. Ten dělal ostudu po celém světě, někdy ho dokonce ani nedokázali vyndat z letadla. To byla opravdu hrůza dívat se na tu ostudu po celém světě. Ještě dnes jsem z toho na prášcích a musím se léčit na psychiatrii. Dokonce jsem z těch věčných stresů, z toho chování toho hradního ožraly byla na neschopence celé tři měsíce.
    • je to tak
    • Plně s vámi souhlasím drahá paní. Já například ještě dnes nemůžu z těch ostud, co nadělal zrzavej Veškrna spát.
      • V. Havla ctí celý civilizovaný svět !!! Rudé bestie zapomínají na to heslo "nejsme jako oni", jinak by skončily na šibenici, v nejlepším případě v v kriminále.
        • Zrzavýho Veškrnu ctí akorát štamgasti v Praze v hostinci U Stříbrné nudle, odkud ho vždy vezli na hrad v kolečku a ty Simonko Oloumoucká nevíš nic, protože jsi momentálně zaostalá.
        • je to tak. Véna je náš nejpřekládanější autor. Jeho díla už 25 let překládají ze skladu do skladu. Jen otázka času než to někoho přestane bavit a skončí ve spalovně...
          • Po Miloušovi se budou překládat jedině prázdné flašky od chlastu.
            • A renovovat celý hrad který zasvinil už jenom svým pobytem na něm.
            • ale až poté, co přeloží ty co tam zbyly po Vénovi Veškrnovi. A to bude ještě pěkných pár let trvat *3*
  • Tak si vzpomínám , jak Noční vlci projížděli oslavovat konec války a strhla se proti nim mela, že jsem myslel, že nás chce Rusko napadnout. A teď srovnejte ty kecy o tom Dalajlámovi. Přitom mu nikdo nebrání, aby navštívil naší zem. a že lezem Číně do zadku. Je to stejné jako lézt do těchto míst Německu a USA. Českému občánkovi asi chybí objektivita a vždy někomu poleze do p......To není suverenita!!!
  • Souhlasím s rozhodnutím Hradu.Konečně u nás začala demokracie.Doufám,že si letenku zaplatil?
    • To je přeci samodřejmé, to jenom zrzavej Veškna a jeho kumpáni si nechali zaplatit všechno ze státního i ten chlast. A ti uměli chlastat, to víte že rum nebo fernet nepili. Ti pili jenom americkou whisky bez sody.
    • My bychom Ovarovi zaplatili jednosměrnou letenku do Moskvy ze svého!
  • ovšem tebe chlíve nelze předhonit! A zas napiš co děláš TY prase s noblesou. To jsou nejvyvedenější tuposti co z prasete padají. Znovu. Copak má prase noblesu?
    • ... máš velkou výhodu, hlupáku, že již nemáš kam spadnout, jsi neskutečně primitivní :)))
  • Bezpečnost lidí a hradních památek je prioritou. Správa Hradu postupuje ohleduplně a prozíravě.
  • To jsem se dnes nasmál, v Reflexu psali, že se Davajlála nastydl a Chrchlá!!!








    YEAH !!!
  • jak tak sleduju fotku,tak vidím,že se z havla stávala pěkná zombí,no teď se už smaží v pekle
    • juro, byl to už starý,nemocný muž, po jeho smrti plakal národ a polovina civilizovaného světa, po tobě nevzdechne ani pes ty bolševická nulo *11*
      • kdo to byl? *8*
      • kdo to byl?
    • vanhorne
      "pěkná zombí,no teď se už smaží"
      Ten uz to ma za sebou, ale na tebe to teprve vsechno ceka.
    • ale no tak, nesnižuj se na úroveň havloida...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit