Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... dokonalý kontrast mezi intelektuálním tématem a zdegenerovanou zdejší špínou :)))
    ... na žádnou krysu nebudu reagovat, primitiv BIJEC nemusí nasadit svých 20 slov blba
    • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.
      • ... dokonale tě ničí můj rozhled, noblesa, pohoda, klídek, ignorance tebe, primitivní blbe :)))
    • budeš chlíve reagovat. Jsi ujetý hlupák který je závislý na prasení stránek. Prostě hnůj z chlíva.
  • Ten hradní ožrala se chová jak diktátor a přitom je to podle Ústavy ne(z)odpovědná figura. Takhle kdyby přijel Putinchán, to by se všichni mohli pos.at. Co si zblblé ovce zvolily... *16*
  • Duchovního Dalajlámy si velice vážím, stejně jako presidenta pana Václava Havla. Oba tito muži měli k sobě velice blízko... Nezapomenutelný záběr, kdy se Dalajláma setkává naposledy s Václavem Havlem několik dní před jeho smrtí už jako vetchý stařec... přeju všem čtenářům aby přestali plkat urážky a snad se trošku zamysleli nad svojí existencí. Jan Piša
    • Havla si nevážím a nikdy nebudu A Dalajlámu neznám a jeho víru nesdílím.
      • ... ti dva tvé sympatie primitiva rozhodně nepotřebují, ubožáku :)))
        • Ty obyčejné prase z chlívku potřebuješ všechno.Jsi odkázaný na prasení stránek. Na ulici by tě lidi skopali. Do krve. Jen tak. To už se blbům dělá, víš?
          • ... je super, jak ze sebe s železnou pravidelností děláš to, cy by sis přál u mě, blbe :)))
            • CY by sis přál ty pitomče?
    • ... jsi dobrej, ale 95% zdejších přispěvatelů pochází z kanálu, tak je jako já neřeš :)))
      • ovšem ty zavedený prasič stránek lezeš přímo z chlívku. Smrdíš celým netem, lopato.
        • ... nečapeš se, tupý ubožáku, zase pěna u tlamy primitivního potomka tapíra a heyny?
  • ... BIJEC je nemocná pííííča, cha cha cha :)))
    • dostal jsi mně. A už jsi dnes vyčichal Simonce kalhotky. Nemůžeš ji zavrhnout když se s tím tady týdny chlubíš, prasáku.
      • ... něco nového, třeba inteligentního, by nebylo, ty primitivní zdegenerovaný ubožáku?
        • nebylo. Na sprostou lůzu z ulice to bohatě stačí! Chátra nemůže vyskakovat. Musí držet hubu. Víš?
  • ... hlupák s IQ 4 bude do smrti tupě hlasovat jako bezďák se syfilisem a leprou, super :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit