Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvůj nick označuje délku tvého přirození nebo krátkost rozumu?
    O slovní zásobě raději nemluvit-slovní zásoba vyčerpána,že? *8*
  • Foto samej P E N I S co stál tuhle zemi nemalý peníz.
    Jeden tragéd vedle druhého a když vidím toho mongola pudlíka Bendu,chce se mi řvát smíchy *8*
  • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,:, *14* *14*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!.. *14* *14*
  • ODS založil egocentrický schozoidní psychopat Klaus-Kikina podle pokynů Kremlu. Umkožnil tak StBákům, komunistickým mafiánům a ostatní komunistické verbeži "rozprivatizovat" majetek uloupený komunisty a přenit svou moc politickou na moc ekonomickou. Vrcholem p.asáren toho zločince byla ta tzv. "amnestie", což je v našem Šaškystanu možné.
  • Na tom fotu je spolek přátel žehu a nebo je to panoptikum na které je zatím spravedlnost krátká ?!
    V každém případě je to práce pro kata !
  • Ješitného a zákeřného křiváka a ožralu Zemana zvolilo k obrazu svému asi 2,5 milionu z více než 10 milionů občanů, což je slabá čtvrtina, tj. 25%. Volili ho převážně jedinci retardovaní, hospodští povaleči a ožralové jako je on sám. A mnozí toho teď litují..... - *14* *14*
  • Naprostý souhlas. I já osobně jsem dal svůj hlas panu prezidentu Zemanovi a dnes vidím, jak dobře jsem udělal.
  • KSČ(m) je banda zločinců a p.tomců, kteří se neštítí propagovat zrůdnou komunistickou ideologii, která byla učitelem nacismu.
  • Ješitného a zákeřného křiváka a ožralu Zemana zvolilo k obrazu svému asi 2,5 milionu z více než 10 milionů občanů, což je slabá čtvrtina, tj. 25%. Volili ho převážně jedinci retardovaní, hospodští povaleči a ožralové jako je on sám. A mnozí toho teď litují.
  • Když jim Svoboda kreslil tykadla, tak jim to vadilo tolik, že spřízněná soudkyně mu dala pálku natvrdo. Když se sami častují daleko horšími malůvkami, tak je všechno v pohodě. Je to fakt divná strana.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,,,,,,, *14* *14*
  • Souhlasím. Jedinou volitelnou stranou uznávající lid je KSČM.
  • Nedivím se jaké symboly a jakého pohlaví kreslí příznivci ODS a komu,když je hlavním lidrem této strany knihovnice Němcová,ale neni to jen v ODS kde je lidrem neschopný člověk.V ČSSD je to Sobotka,v TOP09 Kalousek a Schwainzenberger,proč jsou ti největší lempli jako lídři aby poškodilo strany ví jen jejich předsednictvo.Pak se nedivte co vše je malováno a jaké po volbách budete mít preference.Nemohu si pomoci,ale stále je nejčistější KSČM a bude to ona,kdo vyhraje volby.Hadejte se dál a kandidujte nadále ty největší škůdce vaších stran,KSČM se jen směje.
  • Pindulinky a kokotíci táhněte k čertu
  • Zrejme jste vesela kopa, vy rehtadlo. Doplnujete tekutiny za ty slzy ?
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu,.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,,,...- *14* *14*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,, *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit