Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to dobytkove a prasata vsichni. *11*
  • Pravda o mafii ODS!!!
    http://www.outsidermedia.cz/Prazaci-jsou-blbi-a-nemaji-mozek-1.aspx *16* *2* *1*
  • Smečka hnojů pěkně pohromadě a na barevné fotce.Všichni se hezky tlemí vstříc novým zítřkům.Jenže to budou serie liskanců na veřejnosti i takových normálních v průjezdu.Nic osobního.Takové pedagogické facky.Za ty křivárny rozdaná korýtka ve státních firmach.Tak jednotně jak stáli ze Petříkem Nečasem musí nyní inkasovat děkovačky od lidí.Bendo blbečku sundej brejličky nebo pofičíš kupovat nové.Toto neokacáš tady chytneš.O co?
  • Ano ! Kosočtverkině a penisové na obrázku v celé své kráse ..... *1*
  • Ještě existuje jistý otvor oběma pohlavím společný.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,. *14* *14*
    • Naprostý souhlas. I já osobně jsem dal svůj hlas panu prezidentu Zemanovi a dnes vidím, jak dobře jsem udělal.
    • Tím brebtajícím NIC myslíš jistě Zemana když má "virozu". *14* *14*
    • Zemana volilo 2,5 milionu, tj. asi 25% občanů, převážně to byli pivní tupci. Ten ožrala Zeman se neštítil žádné špinavosti, aby se dostal na hrad. Doufejme, že tam nebue strašit pět let, že se dřív uchlastá. Nebo bude vypráskán z hradu za pohrdání Ústavou.
  • Ani se nedivím, ta strana je dávno a dávno v pr...............,přičinil se i o to pan Klaus s jeho rozsáhlou amnestií pro kamarádíčky právě z této strany. Doufám, že po volbách už o této zprofanované straně neuslyšíme. *13* *9* *8*
  • Zajímavé, že pro disksutující jsou slova p.ča a pen.s zakázaná. Redaktoři smějí?
  • Jo v boji o vlastní moc pro sebe se použije všech prostředků !!!
  • Pindulinky a kokotíci táhněte k čertu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit